Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samiusienka

nie chce byc sama

Polecane posty

Gość samiusienka

czy ktos przyłaczy sie do mnie? zaczynam od jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! ja się przyłączę do Ciebie:) co prawda jestem już 2 tyg. na diecie mż ale od jutra biore się ostro za siebie.... napisz jaką dietę będziesz stosować ile masz wzrostu i wagę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się do ciebie przyłącze:) Na jakiej diecie chcesz być?? Ja jestem obecnie na Mż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniaaa
ja tez chce zaczac od jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak wzrostu mam 168 i waze jakies 72 kg ale jutro dokladnie sie zwaze rano . mam 26 lat diety nie planuje jakiejs specjalnej tylko mż i wiecej ruchu nie bede jadla tez - bialego pieczywa -makaronu a raczej zamienie wszystko na warzywa oczywiscie w miare mozliwosci . myslicie ze wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod koniec lipca mam slub i musze wygladac inaczej niz teraz , wiem ze sama nie dam rady :( wiec dzieki , bo bedzie mi latwiej z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ważę 74kg(już 1kg schudłam:D) i mam 175cm wzrostu więc postanowiłam że muszę się w końcu za siebie wziąć bo to zaszło za daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na mż, ale muszę się przyznać, że zdrowo na niej nie jem no ale kilogramy lecą:) Poza tym dużo ćwiczeni ok 2 godziny dziennie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alay
Ja rowniez sie przylacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buniaaa
flower15 bardzo duzo cwiczysz, podziwiam, mi by sie tak nie chcialo:( len jestem:( ja mam 163 cm wzrostu i jakies 62 kilogramy tez sie jutro zwaze, tez zamierzzam przejsc na diete mniej zrec, wykluczyc slodycze, bo to one mnie gubia, zreszta w ogole obzeranie, ja jak alkholik, jak juz wpadne w ciag to do utraty tchu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernilam sie ale jeszcze nawet nie wiem czy przygarniecie pączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym ćwiczeniem to nie tak dużo:P np.: *15min hula hop *15min jazdy na rowerze *30min taniec *no i ćwiczenia tak z 1h(brzuszki, rozciąganie mięśni,skłony) i 2 godziny wychodzą:) A wy jak ćwiczycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że przygarniemy:) A poza tym jakiego pączka ty jesteś o ponad 10kg chudsza ode mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buniaaa no pewnie ze przygarniemy ;) proponuje zeby kazda znas pisla tu na forum co danego dnia zjadla bedzie to taka niby spowiedz :) co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ale wiecie kazdy inaczej siebie postrzega, chodzi o to , ze juz nie chce tyc dalej, bo to ostatnio mi sie tak pare kilogramow przytylo:( 2 godziny flower to dl amnie i tak imponujace, ja jak cwicze to jakies 45 minut ale to tak ze 3 razy w tygodniu,ale dawno juz nie cwiczylam, samiusienka, pewnie mozemy tak pisac przynajmniej sie dowiemy moze od innych co robimy zle , moze to tez pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flower gdybym teraz miala pisac, to tez by mi bylo wstyd, ale jak bedziemy od jutra na diecie to juz sie nei bedziemy wstydzily bo nie bedzie czego, a nawet moze to bedzie mobilizowalo zeby zjesc mniej zeby potem nie musieic duzo pisac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to tak ja wczoraj zjdłam pizze(:P) i tuńczyka z bułką, a jednak kilogram zleciał:P A dzisiaj zapiekankę i jogurt, ale to z powodu pustej lodówki:P Od jutra postanawiam sie zdrowo odżywiać obiecuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie drugi dzień taką dietę mam to jest się co wstydzić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez planuje zdrowe odzywianie i cwiczenia z dwa razy w tygodniu fitness i brzuszki - mam nadzije ze codziennie mi sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje że kilogramy będą spadać mi tak jak do tej pory czyli 1kg dziennie, ale to chyba byłby już cud:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flower heheheh faktycznie fajna dieta, prawie jak nei dieta;) aleod jutra ostro, wszystkie razem, ja tez sie za cwiczenia biore i oby efekty byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak na razie po utracie 2 kg. mam zastój ale mam nadzieję że szybko zrzucę jeszcze trochę kg. je ćwiczę abs na brzuch gdzieś ok 15 min. mi to zajmuje a poza tym bardzo dużo spaceruję przynajmniej staram się.... dzisiaj zjadłam 975 kalorii spaliłam 2082 więc nie jest tak ze mną najgorzej.... od dziaiaj zwiększam ilość ćwiczeń żeby jeszcze szybciej pozbyć się tych kilogramów i żeby wreszcie waga ruszyła w dół.... samiusieńka musisz się zmotywować bo masz cel żeby pięknie i szczuplutko wyglądać na swoim ślubie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eldcia bardzo ladny wynik!!!! samiusienka faktycznie masz swietny powod i na pewno Cie to zmotywuje zwlaszcza z naszym wsparciem, bedziesz piekna panna mloda:) dziewczyny, ja juz ide spac, tzn do lozka, zamelduje sie jutro, dobrej nocy zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz sie zegnam z wami :( ale jutro na pewno sie "wyspowiadam " z tego co jadłam i co cwiczyłam - tylko nie martwcie sie bo pewnie zajze dopiero poznym wieczorem - wczesniej nie bede miala czasu prawdopodobnie . zamierzam jutro isc na fitness kolorowych snow zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×