Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samiusienka

nie chce byc sama

Polecane posty

Hej! mogę się przyłączyć? :) Moim celem jest 50 kg czyli 2 kg mniej niż obecnie. Zaczynałam od 59 kg, doszłam do 51 ale ostatnio zbytnio sobie pofolgowałam. Chcę zrzucić resztki opony i trochę z ud, moja dieta to MŻ/SB plus 30-40 min ćwiczeń dziennie. Potrzebuję grupy wsparcia, która będzie mnie pilnować, chyba będę tu pisać co zjadłam. Uff, ale się ciągiem rozpisałam :) Acha, mam 164 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alay
Wstalam pelna sil i energii do walki ze zbednymi kilogramami ;D Jak na razie waze 62kg przy 165cm (bylo juz 60kg,ale oczywiscie znow musialam po udanej dietce sobie jakos wynagrodzic jej trudy i 2kg wrocilo). Moim celem jest 55kg Wieczorkiem zdam relacje jak poszlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny👄 alay ciesze sie ze mas zpelno zapalu, u mnei to samo!!! nie ma takiej mocy ktora mnie powstrzyma od zrzucenia tych beznadziejnych kilogramow😠 ja tez juz wazylam 57 kilogramow a teraz sie wazylam i jest 61, 5 bo oczywiscie nie dbalam o to co udalo mi sie osiagnac😡 teraz nam sie uda juz na zawsze:) pozdrowionka, zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie rano 51,8. Na śniadanie poszło mleko 0% z 3 łyżkami musli - z 250 kcal? Chciałabym zrzucić chociaż kg do świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 kg ale masz fajnie, Ty tak malutko musisz juz schudnac, tez bym chciala byc w takiej fazie:) jak bedziesz sie pilnowac, to schudniesz do swiat ten kilogram, ja zjadlam dwie kromki z wedlina, wiem ze to srednio dietetycznie, ale ja mam takie zalozenia, ze jem wszystko tylko miej, i to tez przyniesie skutki pozytywne jak najbardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duska69xd
heyka ja tez sie moge przylaczyc ? zaczelam od dzisiaj ale nie wiem czy wytrwam bo nie mam motywacji ! :( pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buniaa --> niby fajnie ale właśnie te ostatnie kg lecą najwolniej i włącza się myślenie typu \'już prawie schudłam to zjem sobie kawałek ciasta, wypiję wino, wtrząchnę chipsy\'. Mogłabym sobie darować te 2 kg ale moim marzeniem jest zobaczyć równe 50 na wadze :) Muszę się po prostu bardzo pilnować :) A Ty do jakiej wagi dążysz? Jeśli będziesz miała silną wolę, wytrwasz w diecie i dodasz ćwiczenia kg powinny szybko lecieć w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tak jak mówiłam:) Widzę że nasze grono się powiększyło:) Ja jak na razie nic jeszcze dzisiaj nie zjadłam, chociaż koleżanki próbowały mnie częstować słodyczami:D Teraz sie zastanawiam co zjeść:P Jak rano się ważyłam było chyba ok.74,5kg, czyli tak jak wczoraj:/ ale teraz jest 73,5 i się zastanawiam czy cokolwiek jeść bo nie chce stracić tych rezultatów:P Ale się rozpisałam:P A wam jak idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po poludniu zapraszam na kawke, duska ---> pewnie zaczerniaj sie i przylaczaj sie, razem zawsze razniej!!! 50 kg---> faktycznie masz racje, ostatnie kilogramy leca najwolniej i najtrudniej sie zmotywowac, u mnie bylo tak ze jak juz wszyscy nie chwalili ze tak ladnei schudlam to spoczelam na laurach, choc byla to dopiero polowa tego co chcialam osiagnac, a i tak sie stalo ze polowa jeszcze wrocila tak dobrze sie siedzialo na tych listkach:) ja tez bym chciala tak 50 kg moze 51 zobacze jak bede wygladac, a ile pamietam mas zpodobny wzrost do mojego, mam nadzieje ze cwiczenia dolacze rowniez:) flower15---> jak to nic nie jadlas?? nie rob tak, bo to chyba nie jest zbyt dobra taktyka, trzeba jesc a juz najpewniej sniadanie, po malutko ale trzeba jesc, hehehe ale w sumie jak zlecial 1 kg w ciagu pol dnia:D, mi juz na dzis zostalo do zjedzenia jeszcze jablko na kolacje, fajnei byc taka nieobzarta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jadłam z powodu braku czasu, a wolałam się słodyczami nie obżerać:) Na razie zjadłam rybę z chlebem i jestem najedzona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, podoba mi się stwierdzenie \'siedzieć na listkach\' :) Zjadłam dziś dodatkowo sałatkę z tuńczyka bez pieczywa - z 200 kcal i kabanosa z wasą i kawałkiem papryki -powiedzmy, że też 200 w planach jabłko i mandarynka - 100 czyli razem jakieś 750 kcal, mogę sobie pozwolić na jakiś obiad w granicach 250... Super :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj planuje zjeść jakieś 500-550kcal:) Już ponad 400kcal zjadłam, a planuje zjeść jeszcze 2 jabłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczynki 👄 te nowe tez udalo mi sie wejsc tu na chwile po poludniu ( ale jestem juz gotowa i zwarta na cwiczenia w fitness klubie) zeby sie wyspowiadac z tego co dzis jadlam 8- dwie wasy z twarozkiem 12- jedna wasa z twarozkiem 15:30 kasz gryczana i kurczaczek gotowany ( piers) planuje jeszcze zjesc po cwiczeniach jakas surowke jesli bede glodna :) dobra ja lece na cwiczenia :) odezwe sie jeszcze wieczorkiem i poczytam wasze posty - trzymam za nas wszystkie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flower bo ja nie wiedzialam ze planujesz diete niskokaloryczna, tzn bardzo niska:) ale tak juz na caly czas czy przez pare dni?? ja tak jak 50 kg okolo tysiaca chcialabym zjadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiusienka---> witaj, bardzo ladnei sie trzymasz:) ja juz jestem tak dzis glodna, ale z poprzedniej diety, skutecznej gdyby nie te pochwaly;) wnosze pory posilkow 9- 13-17, w miare mozliwosci oczywiscie, wiec musze poczekac jeszcze do 17, ale to juz tylko godzinka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie planowałam ani nie planuje diety niskokalorycznej tylko tak jakoś wyszło mało jem i wychodzi z tego mało kalorii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha flower15, teraz juz wszystko rozumiem:D w sumie na poczatek to dobrze tak malo, skurczy sie troche zoladek i sie oczysci troszke:) ja pije kolejna zielona herbate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak samo popijam zieloną herbatkę:) Kupiłam sobie śmietankowo-truskawkową pycha:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flower, ta herbatka brzmi super, jakiej to firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To w życiu nie znajdę ;) Chyba, że mieszkasz w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to we Wrocławiu kupowałam, ale w zobacz w jakiejś herbaciarni powinno być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi naprawde smakowicie, ja pije zielona z opuncja, tez mi smakuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz po 3 kubkach i po jablku, tak wiec juz dzis skonczylam zjedzeniem, pasowaloby pocwiczyc jeszcze, ale mecze sie z praca mgr wiec nei wiem czy bedzie mi sie chcialo oderwac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twarde jesteście, podziwiam :] Ja koło 19 zjem coś w stylu SB, np. pieczone plastry pomidora z oregano, cukinią, pieczarkami i czosnkiem, przykryte plasterkami sera light, polecam :) Łatwiej mi wytrzymać na diecie jeśli muszę się 'spowiadać' na forum z tego co zjadłam. Przeraża mnie myśl, że być może całe życie będę musiała się tak pilnować, brr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nawet po schudnięciu trzeba się pilnować. Niestety nie należę do osób, które mogą bezkarnie stołować się w fastfoodach i cukierniach :) Zmykam do domu, narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×