Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samiusienka

nie chce byc sama

Polecane posty

No właśnie, co tu tak pusto... Ja się dziś dobrze trzymałam do obiadu kiedy to zeżarłam 3 kawałki pizzy :/ W ramach zadośćuczynienia nie zjem kolacji ale za to mam zamiar wypić grzańca :P Oczywiście leczniczo, hehe, bo jakaś grypa mnie bierze. Żałosne, żałosne, wiem, będę wkrótce 60-kilową beczką pełną wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No racja pusto się zrobiło. Ja dzisiaj nic nie jadłam bo przebywałam poza domem a teraz chętnie bym coś zjadła ale nie mam pomysłu na nic mało kalorycznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka chudziny! Co tu tak cicho jakoś? Pisać Wam się już nie chce czy jak?hiih;p Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie mam pytanko czy któraś z Was stosowała może ten pas odchudzający Vibroaction?Jestem ciekawa czy to działa?Bo jakoś trudno mi w to uwierzyć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis po sniadaniu zjadłam pol czekolady :p ale jestem usprawiedliwiona bo mam te ciezkie dni :( mam nadzieje ze wieczorem bede miala troche siły zeby ta czekolade wytańczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj na wadze 72kg:) Kupiłam sobie herbatki SlimFigura może trochę pomogą mi w tym odchudzaniu:) Teraz czas na spowiedź:P A więc jak na razie zjadłam ziemniaki z kotletem i surówką na obiad i nic poza tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie po tańcach, szkoda tylko, że nie mam podłączonego radia więc muszę liczyć na MTV itp. - jakiś chłam puszczali ;) Adka, taki pas dawno temu miałam, nie zauważyłam żeby dzięki niemu coś się zmieniło, najwyżej dorobiłam się odparzeń na brzuchu. Ale mój był tani i gówniany. Flower, też popijam Figurę ale jako zapitka do pizzy nie daje szczególnych efektów ;) Kiedyś już ją stosowałam (w połączeniu z dietą i ćwiczeniami) i efekty były niezłe. Spowiedź: jogurt z musli, flan karmelowy i kandyzowane wiśnie (po jaką cholerę to nie wiem), jajecznica z 2 jaj z parmezanem i rukolą, kieliszek karmelowego likieru i sok. W planach zasmażane pomidory z serem (light, żeby nie było), pieczarkami i czoskiem i reszta grzanego wina (raz się żyje). Na kolację nie wiem, moje myśli nie wybiegają dziś w tak odległą przyszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja mam chyba jakis wstret do jedzenia owszem zjadlam sniadanie i te nieszczesna czekolade ale jest juz ta godzina a mi sie jesc nie chce malo tego jak pomysle o jedzeniu to robi mi sie nie dobrze :( na sile chyba zjem jabłko - wogole jakos ostatnio słabo mi jest caly czas :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba trochę ożywić ten topik bo zrobiła się tu pusto:) Ja jestem dzisiaj w świetnym humorku:) Kupiłam sobie dzisiaj spodnie, a podczas przymierzania zmieściłam się nawet w 40:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiusieńka, ja tak miałam na samym początku kiedy ustaliłam sobie twarde zasady. Nie mogłam zjeść nic dobrego (nawet o tym nie myślałam) a zieleniny itp. wcale mi się nie chciało więc rezygnowałam z posiłków. Ale głodzić się też nie jest mądrze... A kiedy planujesz kupić sobie suknię? Nie boisz się, że przy ostatnich poprawkach albo w dniu ślubu okaże się za duża? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby wszyscy jeszcze spali? Obudziłam się dziś z nową energią i 0,5 kg mniej na wadze. Plan na dziś: mleko z musli, banan w cieście z kandyzowanymi wiśniami, omlet z pieczarkami i jabłko na kolację... będzie jakieś 1100 jeśli nie zawalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50kg suknia juz sie szyje miare mam w maju ale uprzedzilam krawcowe ze bede na diecie i zeby wziely to pod uwage ;) wiec spoko ha ha ha jutro dzien wazenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w planach na dzisiaj jest tylko 400kcal: ser ze śmietaną i szczypiorkiem, naleśniki i kiwi. Może coś jeszcze do tego wymyśle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku mojemu zdziwieniu dzień się kończy a ja nie pochłonęłam żadnych dodatkowych kalorii:) Poza tym postanowiłam że ważyć się będę co tydzień i od jutra zacznę pic herbatkę SlimFigura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flower, ja też dziś nie zgrzeszyłam. Może taka pogoda albo ustawienie planet? :P Oby jutro było podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop hop, jest tu kto? Na wadze równe 51 a plan przedstawia się następująco: wrap z dżemem pomarańczowo-imbirowym 2 kotlety warzywne z rzodkiewkami i papryczkami piri-piri sałatka brokułowa z fetą pieczony camembert z pieczarkami RAZEM 1100 U mnie super pogoda, mam ochotę iść na rower, rolki (których oczywiście nie mam) albo pobiegać po parku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u mnie tez swietna pogoda i ja udam sie na rower , oczywiscie jesli moja chlopina zniesie mi go na dól ;) zjadlam dzis 8-dwie wasy z serem- to juz chyba standard jest 12- jedna z serem- to tez :p 16 - zjam makaron sojowy z sosem slodko kwasnym ale mala porcje kolacja - plan salatka grecka :) znacie jakas stronke ktora liczy kalorie albo ma rozszezona tabele kaloryczna - moja dieta nie polega na jedzeniu iles tam kalori dziennie ale chciala bym tak z ciekawosci sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam sie dzisiaj powstrzymać i stanęłam na wagę...71kg:) Dzisiaj zjadłam łącznie 2 kiwi, mandarynkę i kotleta schabowego z chlebem( No niby chleba nie można a kotlet w panierce, ale nie mogłam sie powstrzymać:P) No i od dzisiaj pije ta herbatkę SlimFigura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flower15 pisz koniecznie czy bedzie dawala jakies efekty reklamuja teraz jakis srodek odchudzajacy linnea czy jakos tak - wiecie cos o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiusieńka, dorzuć trochę warzyw do tych was z serem. Może kanapeczka z liściem sałaty, pomidorem, surowym ogórkiem, szczypiorkiem, rzeżuchą? Ta linnea to jakaś herbata czy pigułki? U mnie 50,9 więc bez rewelacji ale cm mniej w talii - zbliżam się do wymarzonych 60 ;) znowu udało mi się wczoraj niczym nie zgrzeszyć. Plan: jogurt naturalny i musli z otrębami 2 kotlety warzywne (trochę ich mam więc będę jeszcze z tydzień jadła..), papryczki, rzodkiewki sałatka brokułowa z fetą jabłko, mandarynka pieczony camembert z pieczarkami RAZEM 1100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis zjadłam: kromke pełnoziarnistego z serem - bez warzyw , bo nie mialam ale pomysle o tym kasza gryczana z warzywami na kolacje - nie mam zielonego pojecia co zjem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam czegoś o tej Linnei czy czymś tam i nic nie znalazłam. Pewnie jakoś inaczej się pisze. W radio właśnie leciała reklama i faktycznie brzmi ciekawie. Wczoraj stwierdziłam, że nadal wyglądam beznadziejnie, znowu się podłamałam ;( Nienawidzę figury-gruszki, co z tego, że na wadze 50,4... Planu na dziś brak, napewno kawa x 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 kg tylko prosze mi sie nie załamywac ;) dzis sie nie spowiadam bo az wstyd :( zjadłam wszystko co nawineło mi sie pod reke - wiec dzis mam dzien rozpusty i odpuszczam sobie , a co? a od jutra znowu walka - mam nadzije a wam dziewczynki jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie, tak całkiem się nie załamię ;) Ale piję sobie wino żeby wprawić się w dobry nastrój - działa. Może jutro będzie lepiej. Spowiedź: jogurt i musli 2 kotlety sałatka brokułowa jajecznica z pieczarkami i parmezanem jabłko, mandarynka RAZEM około 1200 + wino, dużo wina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D masz już? zaczynam wznosić toasty: - za nasze przyszłe wspaniałe kształty i obecną wspaniałą osobowość! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to się peszę gdy się na mnie gapią ale ok ;) Zdrowie! a teraz biegnę trochę poćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×