Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a takie mam pytanie

Ile kosztowal wasz pierscionek zareczynowy?

Polecane posty

Gość a takie mam pytanie

pytam by dowiedziec sie czy dziewczyny znaja ceny swoich pierscionkow i czy sprawdzaja ich ceny po otrzymaniu a moze same wybieraja? Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie to ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllloni
200zl, razem wybieralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Nie wiem, sądzę, że ok.300zł. Białe złoto z malutką cyrkonią, bardzo w moim guście :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 tys, sama wybrałam
bia łe złoto z brylantami zazdrośćcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllloni
hehe, czego zazdroscic? to chyba wypowiedzi jakis mlodych dziewczyn, zasob portfela o niczym niestety nie swiadczy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 zl
mialam wczensiej juz wizje tego pierscionka narzeczony znal moj gust ale pytal jaki najbardziej mi odpowiadal bo przecie zmial byc dla mnie i na cale zycie wiec wazne dla niego bylo aby to byl trafiony zakup pokazalam kilka wzorow i w sklepie i na necie nie patrzac na cene bo chodzilo o wizje ale jednak mialam faworyta i to bylo cudo z apartu potem on zjezdzil przez 2 tygodnie kilka miast i przyslylal mmsem jakies propozycje chociaz uwazal ze nie ma nic mnie godnego i jemu sie nie podoba i zdaje sobie sprawe z tego ze to jednak nie to o czym mysle w koncu dostalam te wymarzony tego mojego faworyta ale z drobna zmiana bo ja chcialam w tym z oferty cos poprawic i narzeczony wiedzial wiec wyprosill o robienie pierscionka na zamowienie tzn taki jak z katalogu ale ze zmianami nie wiem jak ich przekonal ale zorbili go chociaz apart NIE ROBI NIC Z POZA KATALOGU NIC NA ZAMOWIENIE I NIE DOKONUJE ZMIAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma
za znaczenie?? Czy wy nie potraficie pojąć ze nie tylko kasa się liczy ale uczucie z jakim on daje ci ten pierścionek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylanoga85
mój 375zł i to uważam ze za duzo:) to było już 2lata temu teraz jestesmy małżeństwem, nigdy nie nosiłam pierścionków, bo nie lubiałam , potem założyłam tylko ten jedne zareczynowy , teraz nie nosze go bo mam obrączke:) a ze jest dosyc szerokawa to na jedym palcu jest mi b. niewygodnie noscić i obraczke i piersionek a na lewej nie nawidze noscic nic na palcach:) dlatego ja odrazu pow juz mezowi ze gdyby kiedys cos miał zamiar kupowac ma być tanie a ładne:) nie kupił taniego (przynajmniej jak dla mnie) ale za to piekne:) moj brat teraz kupywał pierscionek-dokładnie wczoraj:D) zapłacił 450zł, piękny:) kupywał 10tke, wiec wiekszy jest automtycznie drozszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ma
za znaczenie dostałam kiedyś pierścionek (potem sprawdziłam że był wart kilka tys) ale facet który mi go dał okazał się złamanym i zakłamanym ch**** teraz noszę dużo tańszy, nie sądzę zeby kosztował więcej niż 2 tys, ale został dany z miłością przez człowieka z którym zamierzam być do końca życia i który mnie kocha więc czy to brylant za fortunę czy cyrkonia za 200 zl, to najważniejsze jest uczucie jakie łączy was z mężczyzną od którego pierścionek dostajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 zl
a cene znam bo przeciez to byl moj faworyt jest na niego certyfikat ale nie upominalam sie nigdy o niego po slubie i przy przeprowadzce widzialam go gdzies ale nie interesowal mnie nigdy wybieralam sama bo mamy bardzo partnerski zwiazek i tak samo decyzja o zareczynahc byla wspolna tzn on przeprowadzil ze mna romzowe na temat naszych planow priorytetow wizji zwiakzu przyszlosci i doslzizmy zgodnie do wniosku ze chcemy spedzic razem reszte zycia i za jakis okres czasu beda do tego warunki wiec mozna sie zareczyc i powoli zaczac sobie organizowac i planowac slub wiedzialam ze sie oswiadczy wiedzialam ze niebawem ale nie wiedzialam kiedy wszyskto bylo jawnie on tez jawnie prosil o inny pierscionek zeby wziac miare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1500 zl
motylanoga85 ehhh kobieto nie wymyslaj wikszy rozmiar nie znaczy drozszy ta zasada obowiazuje w obraczkach w pierscionkach cena niezalenzie od rozmiaru jest stala najbardziej liczy sie wartosci brylantow i od karata brylantu cena idzie w gore a nie od rozmiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pierscionek wybral i kupil sam moj maz. jak spalam zmierzyl nitka obwod mojego palca;). do tej pory nie wiem, za ile go kupil i jakos mnie to nie interesowalo - dostalam w firmowym pudeleczku wiec moglabym sprawdzic u jubilera ale po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mialam podobnie......
750zl - wiem gdzie kupil i spawrdzilam w tym sklepie jak juz go dostalam. calkiem fajny chcociaz gdybym ja miala wybierac to wzielabym inny, byl tak iejden za 1600zl......cudo........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Nie wiem czego tu zazdrościć :-D Bałabym się z taką kasą na palcu wyjść na ulicę. A teraz, po ślubie, i tak go nie noszę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ktos wie ile kosztuje pierscionek na czyims palcu? przeciez nie chodzisz chyba po niebezpiecznych dzielnicach i nie wymachujesz ludziom palcem z pierscionkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Może i nie, a może tak. Nie wiem, miałabym opory. Tak czy inaczej, jak już napisałam, po ślubie zdjęłam i schowałam, bo nie lubię mieć biżuterii na palcach, nosze tylko obrączkę. Szkoda by mi było odłożyć 3 czy 5 tysięcy do szuflady :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, ja swoj nosze mimo ze kosztowal wiecej niz 5 tysiecy:P i nie boje sie niczego bo cene znam tylko, ja moj maz oraz moja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż zmierzył mi obwód palca zakładając jeden z moich pierścionków i sprawdzając dokąd mu wejdzie :D A pierścionek kupił za resztkę, wtedy stażowej (400 zł) wypłaty i dał 70 parę złotych. Jest srebrny z białą cyrkonią. Nie chciałam zdecydowanie z żółtego złota. Wyglądem trafił w mój gust. Ale to były czasy... Wróciłabym się od nich, choć teraz nasza sytuacja materialna jest o niebo lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj kosztowal 4 tysiace
i uwazam ze to odpowiednia kwota. Sama taki wybralam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój 792,30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moj kosztowal 4 tysiace
tak wazne, bo gdyby moj narzeczony przy swoich zarobkach kupil mi pierscionek za 300zl to czulabym sie zlekcewazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--25 lata
kurcze dośc tanie te wasze pierscionki. Hm moj facet był skłonny wydac i z 6 tys zł , ale naszczescie razem wybieralismy i skonczyło sie takim za 3450 zł. Wow, fakt nie chciałabym nosic za drogiego pierscionka na palcu ale taki ok 3 tys to powinien kosztowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--25 lata
....... prawda jest taka ze jak facet kupuje sobie nowe alufelgi za 5 tys zł to dobrze tak?! A piersionek to tak max do 600zł, co za zal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie dostałam żadnego
zaręczynowego, bo nie chciałam. mój od 3 lat mąż, jak mi się oświadczył, to powiedział że nie zna mojego rozmiaru (nie nosiłam nigdy pierścionków, nie lubię) , ani też nie wie jaki pierścionek był chciała, więc pójdziemy go kupić razem... a ja odpowiedziałam na to, że mi niepotrzebny pierścionek, bo dla mnie liczy się jego miłość i chęć poślubienia mnie z jego własnej woli ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×