Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a takie mam pytanie

Ile kosztowal wasz pierscionek zareczynowy?

Polecane posty

Gość porcelanowa lalka
moj kosztowal jakies 18-20 tysiecy. W tym przedziale na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój 50 tys. zł
dwa lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój kosztował
jakieś 2000 zł i też mam certyfikat, paragon, rachunek, gwarancję dożywotnią i jeszcze wytatuowałam sobie na czole jego wartość, bo się powtarzać nie będę ilokaratowe to złoto czy też jaką cene za niego zapłacił mój narzeczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajanica
ja cene mojego pierscionka poznalam przez przypadek:) pierscionek dostalam 4 lata temu i wtedy kosztowal 1500 zl plus dwa dodatkowe kamienie po 250 zl sztuka i obrubka za kolejne 200 zl. jak to zobaczylam chcialam mojemu facetowi leb urwac, ze tyle dal za pierscionek! 4 lata temu to byly dla nas naprawde duze pieniadze. ale nigdy mu nie powiedzialam, ze wiem ile kosztowal:) bo po co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskjdhjh
Nie mam pojecia ile kosztowal moj pierscionek. Moj maz zrobil mi niespodzanke, oswiadczyl sie na plazy, wtedy poraz pierwszy zobaczylam pierscionek, byl (i jest) przesliczny, nigdy tez mi nie powiedzial ile dokladnie kosztowal, powiedzial tylko, ze byl drogi i ze ja na taki zasluguje, bo jestem jego szczesciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfdebgrhtyn
jakas dziewczyna tutaj napisala ze jej facet dal 70 zl.. ja bym nie przjela. Nie jestem materialistka ale prosze Was.. to tak jakby kupic byle co byle bylo bo ona i tak sie zgodzi. za 70 to moge sobie sama kupic. Zareczyny to jednak zareczyny i uwazam ze 1000-1500 to dobra kwota jak na pierscionek zareczynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bee

Mój kosztował 8 000 . Jest najpiękniejszy! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×