Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie znam niestety

Znacie jakies przyspiewki weselne?Najlepiej smieszne Plisss

Polecane posty

Gość nie znam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie przyspieweczka
U tych młodych w domu wszystko po francusku Zegarek na scianie ......... na łancuszku :D w miejsce kropek nalezy wpisac imie pana mlodego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jeszcze znam takie :) A na tym weselu gości cała kupa ciekawe co który zaleje się w trupa. Nie śpiewaj, nie śpiewaj, ach ty stara wanno Mogłaś się naśpiewać kiedy byłaś panną. Nie myśl sobie nie myśl, że mi zamkniesz usta, ja mam język ostry, twoja głowa pusta. Mądra jesteś mądra jak kura na grzędzie, Przecież na weselu wygłupiasz się wszędzie. Lepiej wypij wódkę ze swego kieliszka do ciebie nie śpiewam nie otwieraj pyska. Ja się tam nie boję wcale twego krzyku Ale Ty od dzisiaj będziesz jadł w chlewiku. Czy tam ładnie śpiewasz, czy też mi się zdaje Świeci Ci się czoło jak bykowi jaje. Huśtałaś się wczoraj an drzwiach od wychodka, drzwiczki się urwały i wpadłaś do środka. Śpiewam takim głosem, bo Bozia mi dała A ty nos obetrzyj boś się zasmarkała. Nie śpiewaj nie śpiewaj, nie otwieraj gęby Bo złapię kamienia, wybiję Ci zęby Nie tyś mnie rodziła, nie tyś mnie chowała I nie ty mi będziesz zęby wybijała. Wolę pocałować nawet w dupę kota ciebie pocałuje już tylko ślepota. Zaśpiewał, zaśpiewał coś bardzo mądrego Aż się wszyscy goście głośno śmieją z niego. Ty do mnie nie śpiewaj, ze mnie chłop morowy a tyś taka zgrabna jak kombajn zbożowy. Nie śpiewaj nie śpiewaj i nie szukaj zwady bo cię postawimy do góry nogami. Do góry nogami i do góry dupą Będziesz sobie wisieć tydzień przed chałupą. Co ty tam se śpiewasz, ja nie daję wiary, bo ci podpowiada z boku piernik stary. Nie śpiewaj nie śpiewaj boś ty doskonały Jakżeś spał w stodole myszy cię osrały. Nie śpiewaj tak brzydko, licz się ze słowami jesteś na weselu nie między krowami. Przecież to już słychać że ja nie dam rady Bo ja śpiewam jeden, a tam cztery dziady. Co to za kobieta co tam z tyłu wrzeszczy dać jej wódki, dać jej, bo jak szafa trzeszczy. Nis śpiewaj nie śpiewaj, bo ci nie pasuje bo masz taką gębę jak w ustępie dziurę. Dziękuję ci panie za takie śpiewanie pocałuj psa w nogę aż mu ogon stanie. Nasypcie oj chłopu odrobinę soli niech on się ode mnie wreszcie odpindoli. Nie śpiewaj nie śpiewaj bo ty nie masz nuty bo ta twoja nuta w dupie u koguta. Zobacz sobie młoda ilu tu amantów i tak pierwsza nocka jest dla muzykantów. Wyleciała wrona nad wysokie krzaki wystawiła dupę na takie śpiewaki. A ten nasz starosta medytuje wiele jak jedną butelką obdzielić wesele. Hej Ty starościno chyba żeś nie w lesie niech ten nasz starosta pół litra przyniesie. Drużbo i druhenko humoru nie macie macie mało wódki albo wąskie gacie Z tamtej strony rzeki druhna nogi myje pies zobaczył tyłek i z radości wyje Nad wodą nad wodą bieliznę moczyła jak się rozkraczyła żaba jej wskoczyła. Stał drużba nad wodą, głowa mu się chwiała pokazał interes żaba się uśmiała. By nie zbrakło wódki to mądry Pan Młody do każdego litra dolał kwartę wody. Te nasze dziewczyny mają po dwa brzuchy jeden na kartofle, drugi na znajduchy. Widać to ci widać, która panna daje bo jej lewa noga od prawej odstaje. Oj cieszą się wszyscy, że jej piersi rosną tyłek zaokrągla, będzie dawać wiosną. Czemu nie śpiewacie, przecież was tu wielu czyście na pogrzebie, czyśta na weselu. Starszy drużba to jest nad całe wesele starsza druhna przy nim jak majowe ciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze takei na oczepiny :))))) :)))) :)))) Żebym miał spiritus i kolońską wodę, To bym stare panny zamienił na młode Nie mam spiritusu, ni kolońskiej wody Panny się starzeją a ja chłopak młody. Teściowa się cieszy, że swą córkę żeni No i z tej radości zsikała się w sieni Nie śpiewaj nie śpiewaj, nie otwieraj gęby Bo poleci guzik wybije ci zęby. Moi mili goście proszę się nie gniewać Bo tu na weselu wszystko można śpiewać. Moi mili goście dziś są oczepiny Za dziewięć miesięcy przyjedziemy na chrzciny. Chwaliłaś się młoda, że umiesz haftować A ty nawet swetra nie umiesz cerować. Chwaliłeś się młody, że masz kamienicę A ty masz dwa wróble i kotną samicę U twojego teścia koni jest dwadzieścia W stajni dwa ogiery, biedy do cholery Szła teściowa przez las pogryzły ją żmije , Żmije pozdychały a teściowa żyje. Dała bym ci dała na początek maku Żebyś do mnie chodził i nie zrobił znaku. Policz sobie młoda wszystkie dziury w dachu Tyle będziesz mała pierwszej nocki strachu. A my wam zagramy raz jeszcze na chrzcinach A ja ..... życzę wam pierwszego syna. Wam pierwszego syna a drugiej córeczki Byście w domu mieli wszystkie jaskółeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyx
wisiały ,wisiały jaja u powały a te głupie dziewki myslały że sliwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarek K
Nasz gospodarz nie w lesie nie w lesie niech pół litra przyniesie przyniesie HEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bybi
Osoba śpiewająca trzyma koszyk i wyciąga z niego kolejno przedmioty dając je młodym: - złotówka - butelka wina - niebieska szklanka lub filiżanka - brązowa chustka - łyżka stołowa - kieliszek soli - delicje (ciastka) - kawałek łańcucha - kileiszek pieprzu - banknot (najlepiej 50 zł) - tarka - kisiel w proszku - paczka papierosów 1. Masz tu Pani młoda tę pierwszą złotówkę, żby Ci Twój stary oddawał gotówkę. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żeby Ci Twój stary oddawał gotówkę. 2. Masz tu Panie Młody tę flaszeczkę wina, żeby Wam Pan Jezus dał pierwszego syna. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żeb Wam Pan Jezus dał pierwszego syna. 3. A Ty masz tu Młoda niebieską szklaneczkę, żeby Wam Pan Jezus dał drugą córeczkę. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żeby Wam Pan Jezus dał drygą córeczkę. 4. Masz tu Pani Młoda tę chustę brązową, żebyś się zgadzała ze swoją teściową. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żebyś się zgadzała ze swoją teściową. 5. A Ty masz tu Młody tę łyżke stołową, żebyś napierdalał teścia i teściową. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żebyś napierdalał teścia i teściową. 6. Masz tu Pani Młoda ten kieliszek soli, żebyś zrozumiała jak pierwszy raz boli. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żebyś zrozumiała jak pierwszy raz boli. 7. A Ty masz tu Młody wspaniałe delicje, żebyś pierwszej nocki miał dobrą kondycję. Oj dana, oj dana, oja dana, oj dana, żebyś pierwszej nocki miał dobrą kondycję. 8. A Ty masz tu Młoda kawałek łańcuszka, jak Ci młody zwieje przywiąż go do łóżka. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, jak Ci młody zwieje przywiąż go do łóżka. 9. Masz tu Panie Młody pieprzu odrobinę - jak Ci sama nie da wsyp jej pod pierzynkę. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, jak Ci sama nie da wspym jej pod pierzynkę. 10. Masz tu Pani Młoda pięć dyszek do tego, jak Ci młody zbrzydnie kupisz se drugiegi. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, jak Ci młody zbrzydnie kupisz se drugiego. 11. Masz tu Panie Młody tę małą tareczkę - będzie pyskowała, przytrzesz jej mordeczkę. Oj dana, oj dana, oja dana, oj dana, będzie pyskowała, przytrzesz jej mordeczkę. 12. Masz tu Panie młody ten proszkowy kisiel, żeby stał Ci w nocy jak u wozu dyszel. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żeby stał Ci w nocy jak u wozu dyszel. 13. Masz tu Panie młody małą paczkę fajek, mówili mi goście, że Ty nie masz jajek. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, mówili mi goście, że Ty nie masz jajek. 14. Moi mili goście proszę się nie gniewać, bo to jest wesele wszystko można śpiewać! Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, bo to jest wesele wszystko można śpiewać. 15. Kończę to spiewanie, bo mnie Młody (lub imie młodego) prosi, bo mu się fujara do góry podnosi. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, bo mu się fujara do góry podnosi. 16. Co było to było. To było do śmiechu, teraz by się zdało wypić po kielichu. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, teraz by się zdało wypić po kielichu. ~~ Młody nie bądź cyckiem, młody nie bądź cyckiem, pocałujże ją z języczkiem. Młody nie bądź cyckiem, młody nie bądź cyckiem, pocałujże ją z języczkiem. ~~ I jak?? Może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... w koszyku brak jeszcze marchewki... po wyjęciu marchewki i danie jej p.Młodej - sie śpiewa: Maswz tu p.Młoda,tę marchewke z pola jak młody wyjedzie to se strzelisz gola :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie ma ..\"o rany\",tylko na talerzyku dwa jaja/na twardo/i kawał kiełbasy.Tfu! nie można na to patrzeć..:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość josiu
Nasi starostowie są tacy bogaci jeden od drugiego porzyczają gaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dana oj dana:D :D nawet na weselu mojej siostry prawie 20 lat temu nie słyszałam takich tekstów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llilla.
Oj dziewczyno dziewczyno na co Ci to było za ............(imię męża) wyszlaś wszytsko co dobre się juz skończyło Oj dziewczyno dziewczyno po ślub brałaś do rana się bawiłaś,z innymi tańczyłaś -przy garach nie stalaś Oj dziewczyno dziewczyno ty......... (imię męża) wybrałaś więc teraz dzieci będziesz miała będziesz je rodziła a nie przyjemnie żyła. A ............(imię męża) na panny będzie chodził bedzie pił, będzie bił Heeej a tfu tfu tfu niech wam w zyciu zawsze płynie miód ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioseneczkę o przepiórce to zna mój mąż, ale mowi że sam nie pamieta skąd, na pewno z wczesnej młodości. ale na weselu żadnym tego nie słyszał. ja też nie słyszałam takich śpiewów na ŻADNYM weselu na jakim byłam, a byłam na różnych, dużych, małych, wiejskich, miejskich... jak widac wszystko sie zmienia, tradycje również. takie przyspiewki juz sie nie łapią na "tradycje"weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodziryja
jeszcze zem sie tutej w lesie niewychowol zebym ja kazdemu przyspiewki zalowol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pracuje w emeryturach
ja slyszalam takie przyspiewki jak bylam mala, ale zazwyczaj zaczynano je po polnocy jak dzieciaki poszly spac. teraz to wszyscy z wyzszym wyksztalceniem sa A E, nikt tego juz nie spiewa, bo nie wypada :P dla mnie jakikolwiek slub i wesele to zenada do kwadratu. ja zamierzam brac slub gdzies na egzotycznej wyspie, tylko ja, narzeczony i swiadkowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam :)
Moi mili goście dziś są oczepiny Za dziewięć miesięcy przyjedziem na chrzciny Chwaliłaś się młoda, że umiesz haftować A ty nawet swetra nie umiesz cerować. Chwaliłaś się młoda, ze umiesz gotowac a ty nie potrafisz gara wyszorowac A my wam zagramy raz jeszcze na chrzcinach Zespół ,,nazwa zespołu" życzy wam pierwszego syna. Wam pierwszego syna a drugiej córeczki Byście w domu mieli wszystkie jaskółeczki policz sobie aniu ile dziur jest w dachu tyle bedziesz miala pierwszej nocki strachu Czemuż ci się Aniu tak za mąż śpieszyło? Czy ci we wianeczku ciężko chodzić było? wesele wesele po weselu smutek bo panu młodemu nie chcial stanąć fiutek Goście moim mili prosze sie nie gniewac bo my teraz będziem do wianuszka śpiewać teściowe teściowe długie nosy mają i we wszystkie sprawy ciągle sie wpieprzają teściowo teściowo ty stary rowerze jak na ciebie patrze to cholera bierze wypij ze mna mlody kieliszeczek wodki zeby twoj interes nie byl dzis za krotki posluchaj no mlody juz jestes po slubie wypusc swego ptaszka niech sobie podziubie pozegnaj ja mamo prawa raczka na krzyz bo ostatni raz na jej wieneczek patrzysz a rodzice mlodych zostali tesciami beda sie szanowac jak ruskie z niemcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam :)
Dzisiaj jest wesele, jutro poprawiny Teraz pani młoda czas na oczepiny Idziesz ty Marysiu do wielkiej niedoli Żadna ci sąsiadka nie pożyczy soli Panno młoda panno, tak się twój los przędzie Jutro już porady mamusi nie będzie Ładna jest z nich para, ładnych dwoje ludzi A jak młoda zaśnie, młody ją obudzi Pewnoś pani młoda pomarańcze jadła Wtedyś to młodemu do serduszka wpadła Jadła winogrona, jadła też i wiśnie Za to ją mężulek do serca przyciśnie Policz pani młoda wszystkie dziury w dachu Tyle będziesz miała w pierwsza nockę strachu Skarżyła się młoda, że młody ubogi On jej kupił suknię do samej podłogi Suknię do podłogi i buciki białe Jeszcze ci obiecał do kołyski małe Poznasz ty Marysiu obowiązki żony Jak ci Jasiu powie - chleb nie upieczony Dzisiaj jest wesele, jutro poprawiny Za dziewięć miesięcy pójdziemy na chrzciny Za dziewięć miesięcy wcale już nie modnie Na chrzciny przyjdziemy za cztery tygodnie Para młoda ładna, ale gdy rok zleci To jeszcze ładniejsze będą mieli dzieci To co my śpiewamy to tylko do śmiechu Teraz by się zdało wypić po kielichu Chociaż pani młoda szczerze przysięgała To uważaj młody, by cię nie zdradzała Co tak młody myślisz, coś tak spuścił głowę Chyba se rozmyślasz, czy dostaniesz krowę Dostaniesz krowę, dostaniesz i ciele Żebyś się nie martwił w to twoje wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam :)
oczepiny, wesele to je taki zwyczaj że się z prezentami młodych wita zazwyczaj oj dana oj dana oj dana oj dana.... masz tu pani młoda słoiczek musztardy jak mu posmarujesz zawsze będzie twardy oj dana... masz tu pani młoda kieliszeczek soli żebyś pamiętała jak pierwszy raz bili oj dana masz tu pani młoda kawałek tasaka jak cię będzie zdradzał to mu utnij ptaka oj dana ten to mały kluczyk znalazłem na sznurce jak sie bedzie szlajał zamknij go w komórce oj dana masz tu panie młody kawałek łańcuszka jak ci bedzie wiała przywiąż ją do łóżka oj dana masz tu pani młoda piekne łoficery ( w tym momencie na salę wjechały kalosze-gumofilce) żebyś w nich latała do łobory na spacery oj dana paćcież się tu młodzi co tu do was leci toż to jest instrument do robienia dzieci ( nie musze tłumaczyć co dostaliśmy ) oj dana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno słyszałam "ruchnę ja se ruchnę na weselu druhnę,żeby pamiętała,że wesele miała" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brenda1981
Przepióreczka (w pełnej wersji) Służyłem u pana przez 1 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi przepiórkę za to 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała Służyłem u pana przez 2 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi dał kurę za to A ta kura dupą szura 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała Służyłem u pana przez 3 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi koguta za to A ten kogut złotopióry lata po wsi gwałci kury A ta kura dupą szura 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała Służyłem u pana przez 4 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi dał kaczkę za to A ta kaczka robi kwak sypie jej się z d**y mak A ten kogut złotopióry lata po wsi gwałci kury A ta kura dupą szura 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała Służyłem u pana przez 5 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi gąsiątko za to A ta gęś dupą trzęś A ta kaczka robi kwak sypie jej się z d**y mak A ten kogut złotopióry lata po wsi gwałci kury A ta kura dupą szura 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała Służyłem u pana przez 6 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi dał prosię za to A to prosie zeszczało się A ta gęś dupą trzęś A ta kaczka robi kwak sypie jej się z d**y mak A ten kogut złotopióry lata po wsi gwałci kury A ta kura dupą szura 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała Służyłem u pana przez 7 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi dał cielę za to A to ciele dupą miele A to prosie zeszczało się A ta gęś dupą trzęś A ta kaczka robi kwak sypie jej się z d**y mak A ten kogut złotopióry lata po wsi gwałci kury A ta kura dupą szura 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała Służyłem u pana przez 8 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi jamnika za to A ten jamnik cierpi srodze włóczy jaja po podłodze A to ciele dupą miele A to prosie zeszczało się A ta gęś dupą trzęś A ta kaczka robi kwak sypie jej się z d**y mak A ten kogut złotopióry lata po wsi gwałci kury A ta kura dupą szura 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała Służyłem u pana przez 9 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi dał wołu za to A ten wół nasrał w dół A ten jamnik cierpi srodze włóczy jaja po podłodze A to ciele dupą miele A to prosie zeszczało się A ta gęś dupą trzęś A ta kaczka robi kwak sypie jej się z d**y mak A ten kogut złotopióry lata po wsi gwałci kury A ta kura dupą szura 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała Służyłem u pana przez 10 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi dał pole za to A to pole ja pierdole A ten wół nasrał w dół A ten jamnik cierpi srodze włóczy jaja po podłodze A to ciele dupą miele A to prosie zeszczało się A ta gęś dupą trzęś A ta kaczka robi kwak sypie jej się z d**y mak A ten kogut złotopióry lata po wsi gwałci kury A ta kura dupą szura 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała Służyłem u pana przez 11 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi dał córkę za to A ta córka jak to córka z przodu dziurka z tyłu dziurka A to pole ja pierdole A ten wół nasrał w dół A ten jamnik cierpi srodze włóczy jaja po podłodze A to ciele dupą miele A to prosie zeszczało się A ta gęś dupą trzęś A ta kaczka robi kwak sypie jej się z d**y mak A ten kogut złotopióry lata po wsi gwałci kury A ta kura dupą szura 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała Służyłem u pana przez 12 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi dał syna za to A ten synek skurwysynek A ta córka jak to córka z przodu dziurka z tyłu dziurka A to pole ja pierdole A ten wół nasrał w dół A ten jamnik cierpi srodze włóczy jaja po podłodze A to ciele dupą miele A to prosie zeszczało się A ta gęś dupą trzęś A ta kaczka robi kwak sypie jej się z d**y mak A ten kogut złotopióry lata po wsi gwałci kury A ta kura dupą szura 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała Służyłem u pana przez 13 lato 2x Dał cimi cimi dał cimi cimi dał żonę za to A ta żona zarażona A ta córka jak to córka z przodu dziurka z tyłu dziurka A ten synek skurwysynek A to pole ja pierdole A ten wół nasrał w dół A ten jamnik cierpi srodze włóczy jaja po podłodze A to ciele dupą miele A to prosie zeszczało się A ta gęś dupą trzęś A ta kaczka robi kwak sypie jej się z d**y mak A ten kogut złotopióry lata po wsi gwałci kury A ta kura dupą szura 2x A ta przepióreczka latała, skakała aż się zesrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyjaźń
Polecam melodię Family Frost. Idzie jakoś tak : Tararara-rara-rał Tararara-rara-rał itd. Przy tym bawić się można aż do rozwodu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erni
Witam macie nuty do tego (jaka to meladia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah ja pierdziele
ale sie usmialam :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachulaa
a gdzie standard... ona temu winna, ona temu winna pocalowac go powinna on jest temu winien on jest temu winien pocalowac ja powinien oni temu winni oni temu winni pocalowac sie powinni nas uczyli w szkole, nas uczyli w szkole ze caluje sie na stole nas uczyli w budzie nas uczyli w budzie ze caluje sie po udzie skromne ale do inicjowania przez gosci sa git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale żałosne :-/
Czy wy wszyscy z wioch jesteście? Te przyśpiewki są żenujące :-O Jakby ktoś na moim weselu zaśpiewał coś takiego, wyleciałby z głośnym hukiem. Na szczęście moja rodzina i znajomi to ludzie kulturalni i z klasą i nie zniżyliby się do takiego poziomu :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale żałosne :-/
lubię leczyć kompleksy na kafee po 8 godzinnym myciu podłogi w biedronce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mietek s.
Szczególnie jak ktoś uwaza, ze jego rodzinka jest na poziomie , nosi głowę wyzej nosa - zazwyczaj spotykam sie z wielkim chamstwem. Smutne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jesteście uszczypliwi
nie rozumiem, jak komuś się nie podoba to po co komentuje? ale tego nie zrozumieją osoby które lubią dobrą zabawę, jak czytam takich nowobogackich ą ę to płakac się chce. Przyśpiewki weselne nikomu krzywdy nie robią i jak komuś się podobają na weselu to niech śpiewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie weselne cztery suknie szyły, żeby na weselu najpiękniejsze były Starosta starosta jakiś Ty słodziutki, robisz na weselu za kieliszek wódki. A wy starościny co nic nie śpiewacie, coście nie pojadły czy nuty nie macie. Nie pijemy wódki, nie pijemy wódki, pocałunek był za krótki Nie pijemy wcale, nie pijemy wcale, pocałunek był niedbale Młody nie bądź cyckiem, młody nie bądź cyckiem pocałuj że ją z języczkiem :D Całowałeś młody w sieni pod schodami a teraz pocałuj między rodzicami. Całowałeś młody w sieni na drabinie a teraz pocałuj przy całej rodzinie. Masz tu panie młody kawałek ogórka, żeby pani młodej nie zarosła dziurka! :P Masz tu pani młoda ten staniczek gładki, żeby chłop nie patrzył na inne mężatki! Pewnoś pani młoda pomarańcze jadła Wtedyś to młodemu do serduszka wpadła Jadła winogrona, jadła też i wiśnie Za to ją mążulek do serca przyciśnie Policz pani młoda wszystkie dziury w dachu Tyle będziesz miała w pierwsza nockę strachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×