Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda KB

AKUNA poszukuję partnerów do pracy w MLM

Polecane posty

Gość Magda KB

Jeżeli interesują Cię zagadnienia zdrowia? Jesteś doskonałym organizatorem? Masz marzenia i cele? Spełniasz się pomagając innym? Ta praca jest dla Ciebie !!! Oferuję doskonałe produkty witaminowo-ziołowe 100 % i przejrzysty plan marketingowy. Weź sprawy w swoje ręce i daj sobie szansę na zarabianie Wielkich Pieniędzy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i sprzedawaj soczek po stówce za flaszkę o rzeczywistej wartości 5 zł flaszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzmihuj Kwadrat
Kłamiesz podwójnie : 1. Sok trzeba sprzedać za 160 złotych 2. koszt wytworzenie 1,70 plus butelka 1,10 = 2,80 ...... reszta O.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze i wszedzie gdy pojawi sie temat o MLM to znajda sie idioci ktorzy wsmiwaja i wszystko neguja. Witamy w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwiony gość
te zioła powinny być sprzedawane normalnie w aptekach i sklepach zielarskich za 50 zł a nie w tym chorym systemie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę zaproponować dodatkowy zarobek, na początek nie są to wielkie pieniądze, ale z czasem można naprawdę nieźle podratować domowy budżet. Zajęcie nie koliduje ze stałą pracą więc myślę, że warto się tym zainteresować. Mowa o 300- 400 zł miesięcznie. moja stronka www.pieknoiuroda-fm.pl k.scibor@op.pl Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy macie ludzie do MLM. Przeciez to jeden z lepszych systemow dystrybucji towarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To forum rzeczywiście jest chyba najgorszym miejscem do promowania biznesu MLM! Zresztą, póki co, niestety, w Polsce w ogóle ten biznes jest traktowany źle. To przykre, ale ten kraj należy odnieść do bardzo zaawansowanego ciemnogrodu w tematach finansowych i biznesowych. Tylko bardzo mała część społeczeństwa ma czy choćby chce mieć wiedzę finansową i biznesową żeby poprawić swój stan majątkowy. Większość uważa, że to rząd, pracodawca etc ma obowiązek zapewnić im godne życie. Skąd takie przekonania u tych ludzi??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety. Witamy w Polsce. tacy ludzie i taka mentalnosc. MLM przez wiekszosc jesttraktowany zle i porownywany z piramidami finansowymi. Niestety ludzie nawet mlodzi ktorzy skonczyli szkoly srednie juz nie ucza sie dalej, nie zmieniaja swojego myslenia i jak byli nastawieni negatywnie do MLM to z takim nastawieniem poumieraja za kilkadziesiat lat a w tym czasie beda narzekac jak to zycie ciezkie, pracy nie ma, wina tuska itp itd. x jak to mowil jeden taki gosc "Debili nigdy nie brakuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez większość traktowana jest jako upierdliwe i natrętne łażenie po domach, spamowanie i żebranie na forach i ogólną nędzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Przez większość traktowana jest jako upierdliwe i natrętne łażenie po domach, spamowanie i żebranie na forach i ogólną nędzą" x No to wiadome tylko, ze to nieprawda. oczywiscie nikogo do swojej racji nie przekonam bo jak wiadomo na forum kafe kazdy jest najmadrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tiaa, nieprawda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i wlasnie o tym pisalem wczesniej. kazdy najmadrzejszy. W MLM nie chodzi sie po domach, nie spamuje w necie, nie wciska produktow na sile, nie obiecuje duzych pieniedzy po tygodniu pracy. A jesli ktos tak robi to po prostu jest debilem i na 100 % przez takie postepowanie taki gosc nie zarobi w MLM zadnych pieniedzy. x poza tym MLM jest tak banalnie prostym i latwym systemem ze trzeba byc chyba jakims niedorozwojem zeby go nie zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A jesli ktos tak robi to po prostu jest debilem i na 100 % przez takie postepowanie taki gosc nie zarobi w MLM zadnych pieniedzy." To znaczy, że SAPIENTI SAT jest debilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilem jestes ty bo nie wiesz ile SAPIENTI SAT zarabia. Nie masz wgladu w jego konto bankowe. Nie wiesz ile ja zarabiam w MLM ani ja nie wiem ile ty zarabiasz. proste co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda. Polska to najgłupszy naród świata jeśli chodzi o zarabianie w podobnych programach Ja w tego typu programach zarobiłam już mnóstwo pieniędzy, ale ja osobiście wybieram wyłącznie takie w których zarabianie jest najbliższe dochodu pasywnego-czyli minimum mojego czasu i zaangażowania a maximum kasy Boje się co będzie jak polacy zaczną masowo w to wchodzić ze swoimi małymi wymaganiami finansowymi zrobią z tego sektora drugą polskę! Będzie trzeba tyrac na marny grosz. Lepiej sobie dajcie spokój!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie do MLMu nie nadaja sie wszyscy tak samo jak nie wszyscy nadaja sie do etatu lub prowadzenia wlasnej DG czynawet do kopania dołków. I bardzo sie z tego ciesze, bo gdyby do MLMu przystepowaly wszystkie osoby bez wyjatku to zrobilby sie smietnik co juz ma miejsce bo przeciez zapisac sie moze kazdy i nie prowadzi sie jakichs wiekszych rekrutacji. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda. W tej chwili siedzę w programie w którym chodzi tylko o to żeby mieć wyświetloną stronę 24h na dobę przez cały miesiąc 12miesięcy w roku co wiadomo że wiąże się z tym że komputer musi działać non stop. To wiąże się z tym że zarabiam pieniądze w 1 miesiącu jest to ponad 20zł w drugim i trzecim podobnie ale już w czwartym i piątym przekraczam kwotę 100zł a szóstym i siódmym 150zł po roku zarabiam już po 1000zł i z każdym miesiącem więcej zarabiam i szybciej przyśpieszam Ale co robią inni? Wchodzą rejestrują się i odpuszczają sobie po 2dniach-dlaczego? Bo nie wiadomo co u nich kryje się w miejscu gdzie u mnie jest mózg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogłem zrobić bloga o MLM, FM Group i nie poruszyć tego tematu. Jest to temat rzeka, który budzi największe kontrowersje w naszej branży. Ile zarabia się w MLM – 1zł, 1000zł, 2000zł, 10 000zł? 50 000 zł i więcej na miesiąc? Wszystko w MLM jest możliwe, aczkolwiek nie lubię ludzi, którzy obiecują nowym osobom 10 000 zł w ciągu pierwszych tygodni. Tak duże pieniądze są jak najbardziej do osiągnięcia. Jednak nie chodzi o to żeby pokazywać złote góry, tylko to, że pracując systematycznie i ucząc się można naprawdę do tych pieniędzy dojść. Oczywiste jest że, osoby które mają większe doświadczenie mogą, ale nie muszą zrobić tego szybciej. Pytanie brzmi dlaczego wśród tylu osób będących w MLM tak niewiele osób zarabia? Ponieważ nie wiele osób tak naprawdę buduję struktury. Większość ludzi jest w firmach MLM tylko ze względu na produkty i nie interesuje ich budowanie struktur, ewentualnie tylko okazjonalna sprzedaż. Tylko osoby, które zajęły się MLM na poważanie i traktują MLM jak własną firmę, zarabiają poważne pieniądze. Prosty przykład: Znasz firmę Unilever? Pewnie się zastanawiasz teraz. Drobna wskazówka, Unilever ma takie produkty jak Domestos, Dove, Clear, Cif, Knorr, Lipton, Saga, Rama. Założę się, że znasz większość z tych produktów, a czy wiedziałeś że produkuje je jedna i ta sama firma? Tak działa dzisiejszy marketing. Pytanie brzmi teraz ilu wśród np. 150 000 000 klientów tej firmy zarabia pieniądze? Odpowiedź brzmi żaden, zarabiają tylko jej pracownicy i właściciele, ponieważ to oni pracują lub posiadają firmę Unilever, a klienci kupują produkty tylko dla siebie. W MLM jest tak samo z tą różnicą, ze firmy działające w sektorze marketingu sieciowego dają Ci możliwość bycia jej aktywnym pracownikiem i zarabianiem razem z nią. W zależności od Twojej pracy, otrzymujesz odpowiednie prowizje. Zasada odroczonej gratyfikacji – jest to ważna kwestia jeśli chodzi o pieniądze w MLM. Otóż pracując w MLM, efekty swojej pracy widzisz dopiero za parę miesięcy. Dlatego żeby dojść do poważnych dochodów rzędu paru tysięcy, należy systematycznie pracować. Podstawowy błąd jaki popełniają nowe osoby to zaprzestanie pracy gdy zaczynają osiągać wysokie dochody. W MLM należy zawsze działać systematycznie. Nawet osoby, które zarabiają 50 000 zł, pracują kilka godzin dziennie. Jak sam zarobisz pieniądze, powinieneś pomóc zrobić to samo osobom ze swojej struktury. Tak wygląda profesjonalny MLM. Nie oszukujmy się nie ma biznesu któremu nie będzie trzeba poświęcać żadnego czasu. To jest MIT. Nie daj się na to nabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak to prawda. W tej chwili siedzę w programie w którym chodzi tylko o to żeby mieć wyświetloną stronę 24h na dobę przez cały miesiąc 12miesięcy w roku co wiadomo że wiąże się z tym że komputer musi działać non stop. To wiąże się z tym że zarabiam pieniądze w 1 miesiącu jest to ponad 20zł w drugim i trzecim podobnie ale już w czwartym i piątym przekraczam kwotę 100zł a szóstym i siódmym 150zł po roku zarabiam już po 1000zł i z każdym miesiącem więcej zarabiam i szybciej przyśpieszam Ale co robią inni? Wchodzą rejestrują się i odpuszczają sobie po 2dniach-dlaczego? Bo nie wiadomo co u nich kryje się w miejscu gdzie u mnie jest mózg." x Nie rozsmieszaj mnie czyms takim. zabawa dla dzieci z gimnazjum haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak u mnie Mam włączony komp non stop wyświtlam stronkę portalu na którym mogę pomnażać to co zarobię na 45% w skali miesiąca więc mogę zarabiać ponad 100000 w rok. Ale ludziom szkoda 3zł na prąd wolą nie zarabiać wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość weż z tymi tekstami zrywaj się do szkoły-na matematykę najlepiej na korki idź! Który gimnazjalista zarabia 9 tys miesięcznie? Dziecinada to ty jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM= system dla naiwniaków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby się zarejestrować w tym portalu o którym pisałam wyżej że trzeba mieć stronę włączoną non stop trzeba mieć 18lat trzeba posiadać własne konto w banku i swój procesor płatniczy paypal. Więć mi nie wyjeżdżaj z gimnazjum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A piramidy zwłasza nie są dla naiwniaków bo naiwniacy w piramidach tylko tracą. Ja w piramidach zarobiłam w tym tylko roku około 1000$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosni jestescie. banda gimbusow i tyle. x napisales "MLM= system dla naiwniaków !" taaaa jasne. dla mnie etat za 1100 zl jest dla naiwnych a przeciez setki tysiecy Polakow tak pracuje. W d***e byles i gowno widziales koleś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piramidy sa nielegalne na calym swiecie idioto. Widac ze o niczym pojecia nie masz i jak kazdy gimbus tylko hejtujesz i sie wywyzszasz anonimowo na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie te piramidy były amerykańskie więc niewielu tam Polaków-wiadomo język-nawet ci którzy znają perfekt i tak nie wszystko rozumieli Ja nie znam super ale to co trzeba wiedzieć wchodząc w piamidę mi wystarczy. Efekt był taki że ja wyszłam z zyskiem a 90% z ekipy która zaczęła razem ze mną straciła bo nie potrafili zarządzać kapitałem swoim Gyby każdy zarządzał tak jak ja to ja też bym straciła-bazowałam na tym że nie jestem zachłanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość gimbus to ty jesteś nie dorastasz mi do pięt Zakazane na całym świecie-wiesz jak to brzmi? Daj sobie spokój z krytykowaniem mnie bo nic nie wskórasz Nie będzie mnie krytykowało dziecko które nic o życu i świecie nie wie bo dopiero rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×