Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda KB

AKUNA poszukuję partnerów do pracy w MLM

Polecane posty

Gość gość
Tak jak pisałam w moim programie polecony jest wart zaledwie 0,36gr na dobę i jesttyle wart tylko wówczas kiedy ma w glowie coś więcej niż tylko kawałek mięsa. A ponieważ oprocentowanie jest tam bardzo duże to z tych 36 groszy można zrobić fajny pieniądz ale to nie jest temat na kafeterię. Dlatego moi poleceni to są osoby z którymi dobrze się znam. Mam kilku przypadkowych ale mówie nie znam ich i widzę że nie osiągają niczego i są prawie nieaktywni-trochę czuję pogardę w stosunku do nich bo oni chcieli mieć to co ja ale zapewne nie chce im się komputera włączyć i odrobinkę pomyśleć i policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sami experci na tym forum. Wielcy biznesmeni, inwestorzy, przyszli milionerzy a moze nawet miliarderzy. nic tylko pogratulowac przede wszystkim wiedzy na temat zarabiania w internecie a takze wiedzy o MLM. x A teraz na powaznie. Zastanawiam sie jaka jest prawda. Kim jestescie i ile faktycznie zarabiacie. Owszem siedze sobie juz od dluzszego czasu na kafe bo pracuje na komputerze w domu wiec mam czas na pisanie na forach, nie tylko na tym oczywiscie. x Prawda jest taka, ze wiekszosc ludzi tutaj to zwykle szaraki w wieku od 15 do 30 lat oczywiscie zdazaja sie wyjatki. A teraz odejdzcie na chwile od komputera, stancze przed lustrem i zapytajcie sie siebie tylko tak szczerze, kim jestem ? ile zarabiam ? i dlaczego moje zycie jest takie jake jest. I oczywiscie szczerze sobie odpowiedzcie. tylko bez zbednych nerwow jak sie okaze ze jestescie tylko malutkimi trybikami w ogromnej maszynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja nie jestem trybikiem żadnej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I raczej się nim nie stanę bo staram się być pierwszy wszędzie tam gdzie warto być Przyglądam się bacznie wszystkiemu i doskonale to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coz za pewnosc siebie przyszly milionerze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pimkihihihi
Zadam wam zagadkę wyścigi konne jadą 4 konie 90% postawiło na konia nr1 4% na konia nr2 5%na konia nr3 i na konia nr4 1% Który koń wygra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako przyszly milioner i człowiek pewny siebie który zamierza inwestować pieniądze w wyścigach konnych:D ;) wybieram konia nr4;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście koń 4, ponieważ nigdy nie należy iść za tłumem:) Ja ze swojej strony mogę zaproponować dodatkowy zarobek, na początek nie są to wielkie pieniądze, ale z czasem można naprawdę nieźle podratować domowy budżet. Zajęcie nie koliduje ze stałą pracą więc myślę, że warto się tym zainteresować. Mowa o 300- 400 zł miesięcznie. Lepsze to niż nic :) moja stronka www.pieknoiuroda-fm.pl k.scibor@op.pl Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co ? FM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fm tez jest dobre. Rozwija sie. Mysle ze gdybym teraz wszedl w Fm to osiagniecie dochodow ok 4000 zl to kwestia roku max poltora. I mowie tu o stalym zysku. Po tym czasie praca tylko w weekendy po to zeby utrzymac pozycje i to wszystko. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahahahahahahahahahahahahahaha uuuuuu hahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 tysiące, hahaha. Indyjskich Rupii w skali roku oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiejesz sie bo ty w zyciu takiej kasy nei zarobisz. Rozumiem to. Znam ludzi ktorzy w Fm tyle zarabiaja wiec wiem ze jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam pewnego bezrobotnego co jeździ autem za 300 tys. Niezłe zasiłki u nas płacą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dlaczego klamiesz ? chcesz sie dowartosciowac. Wyrzuc te frustracje nieudaczniku. No dalej. nie wstydz sie. Moze poczujesz sie na chwilke lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto kłamie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja znam pewnego bezrobotnego co jeździ autem za 300 tys. Niezłe zasiłki u nas płacą" x TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co sie kłócicie? odpowiem na wasze pytania, zapraszam www.pieknoiuroda-fm.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś tak głupi, że nie rozumiesz ironii. No i dlatego właśnie to ty jesteś emelemkiem a nie ja :). P.S. No z tymi 300 tys. to przegiąłem, ale tak na oko to auto jest warte około 100-120 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"po co sie kłócicie? odpowiem na wasze pytania, zapraszam www.pieknoiuroda-fm.pl " --------------------------------------------------------- Tam nie ma dyskusji. Odpowiedz tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az szkoda tracic czas i dyskutowac z takimi debilami. Takim ciasnym rozumkom juz nic nie da rady wytluamczyc. Kozaki tylko w necie tepe polaczki hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię się przekrzykiwać, dlatego podałam adres strony. Każdy kto ma wątpliwości powinien sam się skontaktować, chyba że ma odwagę krzyczeć tylko na forum, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku wątpliwości skontaktować ?. Bo co, reszta zapisuje się jak w dym, tak ? hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Az szkoda tracic czas i dyskutowac z takimi debilami. Takim ciasnym rozumkom juz nic nie da rady wytluamczyc. Kozaki tylko w necie tepe polaczki hahahaha" -------------------------------------------------------------------- Znalazł się, ukraiński knur. Oszust, złodziej i żebrak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalosny jestes. Na forum mozesz byc kim chcesz, wysmiewac wyzywac ale prawda jest taka ze jestes nikim, zerem, frajerem. x mozesz psioczyc na cale MLM , firmy, ludzi ale to nie zmieni faktu jakim zalosnym leszczem jestes. x Prawda jest taka ze ludzie maja w d***e twoje zdanie, nikt sie nie liczy z taka łajza jak ty dlatego pewnie siedzisz na forum i sie frustrujesz. nie zal mi ciebie bo nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem, to ty tłusta świnio siedzisz tu od wielu lat i skamlesz bodaj o złotówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie dziwi jedno. Dlaczego ktos mnie kojarzy z folomejewem. nawet nei znam tego goscia. Debilu nie kazdy kto pisze o MLM to folomejew. jestes jakis niedorozwiniety czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo on jest ikoną MLM :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki interes tacy przedstawiciele :D Oszust, złodziej i żebrak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×