Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda KB

AKUNA poszukuję partnerów do pracy w MLM

Polecane posty

Gość gość
To jacy jesteście żałośni to widzę po swoich panelach zarządzania kontami w wielu programach! Rejestrujecie się i gówno udaje wam się tam osiągnąć bo jesteście leniwymi głąbami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahahhahahahahahhah a to dobre. Ale kozak jestes, szkoda ze tylko w necie. To pewnie za 10 lat bedziesz milionerem co ? hahahahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 4lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie jestem kozak tylko w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze tylko 4 lata ? WOW. sprzedaj ten pomysl innym ludziom a juz za 4 lata wszyscy Polacy beda milionerami. hahahahahhaha smianie rowne z ciebie mam gosciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce żeby wszyscy byli najważniejszę zębym ja był! Jak będę to wam pokaże i pobiegniecie tam jak sfora psów i wtedy program padnie i zostaniecie goli tak to działa!:D i tym razem też tak będzie-jak w amber gold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dokładnie wiem jak szukać poleconych do swojego programu i nie są to ani fora Może to być blog-jeśli jest dobry to zawsze ktoś się zarejestruje ale z tych ludzi tylko 1% udaje się osiągnąć sukces bo reszta to tak jak mówię leniwe głąby. Najlepiej wprowadzać osoby które dobrze się zna i one wiedza kim my jesteśmy wówczas sukces murowany. Najgorzej osoby przypadkowe np. z tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiech na sali gosciu. ciesz sie ze jestes anonimowy bo pewnie bez tego bys tak nie pisal bo by cie wszyscy publicznie wysmiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co mówię bo tak jak pisałem w dobrych programach mamy wgląd do wszystkich dających takie informacje statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"oczywiscie do MLMu nie nadaja sie wszyscy..." Ja bym to uściślił. Nie każdy nadaje się do dużego sukcesu w MLM. Taki sukces rzeczywiście wymaga szczególnych umiejętności, predyspozycji i pracy! Ale działać jako polecający klient i zarabiać choćby na własną konsumpcję czy trochę więcej może dosłownie każdy wydolny umysłowo człowiek. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość No ceisz się że ciebie nie widać, bo bym cię zapamiętał i omijał z daleka. Może czegoś się nauczysz czytając moje posty-jeśli masz zamiar brać się za zarabianie w sieci to przyda ci się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SAPIENTI SAT :D a gdzie masz takich wydolnych umysłowo ludzi bo na pewno nie tutaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze jesli ktos jest nastawiony na duze zyski w przedziale kilka tysiecy - kilkaset tysiecy zl miesiecznie lub nawet wiecej to ma do wyboru 3 rzeczy : x 1 - Etat w jakiejs korporacji najlepiej zagranicznej 2 - Wlasna dzialalnosc gospodarcza 3 - MLM x Cala reszta programow typu kliknij w baner albo zainstaluj sobie jakas wtyczke w przegladarce i tym podobne gowno to zysk max kilka stow ale za kilka stow rodziny nie wyżywisz ani samemu sie nie utrzymasz nawet na kawalerce. x Wymienilem tylko 3 najlepsze sposoby ale jest ich duzo wiecej mozesz pieniadze ukrasc albo handlowac narkotykami itp. Mozliwosci jest wiele ale nie wszystkie legalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Może czegoś się nauczysz czytając moje posty-jeśli masz zamiar brać się za zarabianie w sieci to przyda ci się." x hahahah oj ty moj MENTORZE hahahah ja piernicze ale zal. napisz ksiazke moze co ? hahaha padam ze smiechu. czasami znajdzie sie na forum taki ktos jak ty z ktorego mozna posmiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo inwestować każde 50zł na 45% miesięcznie w moim programie to jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"SAPIENTI SAT a gdzie masz takich wydolnych umysłowo ludzi bo na pewno nie tutaj" Tutaj też tacy się trafiają, ale rzeczywiście - nie jest to zjawisko częste! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość no ten to to niewydolny jest wyjątkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"no ten to to niewydolny jest wyjątkowo" - popatrz sie na siebie lepiej wielki biznesmenie haha 4 lata do miliona. Powodzenia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MLM = system dymania frajerów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gimbusy dorwaly sie do kafe. Kurcze ciagnie sie to juz od paru lat zamiast siedziec na kafe to byscie juz mieli milion w 4 lata jak ten gosc tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli coś daje mi 100 000 w skali roku a siedze w tym angażując 4 osoby ze swoje rodziny to policz ile zajmie mi droga do miliona? nIE ZAPOMNIJ SOBIE PODATKU ODJĄĆ I UWZGLĘDNIC PRÓG PODATKOWY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"MLM = system dymania frajerów" ty jestes pewnie jeszcze wiekszy frajer bo ciebie dymaja wszyscy, pracodawca, zus i us i cholera wie kto jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jeżeli coś daje mi 100 000 w skali roku a siedze w tym angażując 4 osoby ze swoje rodziny to policz ile zajmie mi droga do miliona? nIE ZAPOMNIJ SOBIE PODATKU ODJĄĆ I UWZGLĘDNIC PRÓG PODATKOWY!"x x co ty chcesz udowodnic wielki biznesmenie ? osmieszasz sie tylko idz otworz sobei stronke kliknij w baner i juz milion na koncie. Jakie to proste tata kliknie, mama kliknie, brat lub siotra tez klikna i siasiadka i milion sie generuje w szybkim tempie. parodia jakas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"MLM = system dymania frajerów" ty jestes pewnie jeszcze wiekszy frajer bo ciebie dymaja wszyscy, pracodawca, zus i us i cholera wie kto jeszcze. " ------------------------------------------------------------------------------------ Aha, to emelemy są zwolnione z obowiązku płacenia ZUS ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.09.13 [zgłoś do usunięcia] gość JA W NIC NIE KLIKAM KTO CI W OGÓLE POWIEDZIAŁ ŻE JA W COŚ KLIKAM? okno które mam otwarte zarabia osobną kasę i na początku było to niecałe 20zł a po roku 1000 bo takie możliwości daje program A te 100 000 to jakby osobny dział programu w którym nikt niczego nie klka jest to 100% pasywny dochód z oprocentowania jakie daje właściciel serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ktoś cię kiedyś wydymał to znaczy że jesteś frajerem i nie powinieneś dłużej rozważać zarabania pieniędzy w inny sposób nic wstawanie 6rano i praca od8h dziennie I tyle na ten temat. Nie pisz że ktoś kto daje radę jest frajerem bo to śmiesznie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z twojego bełkotu wynika tez że na prawie też się nie znasz więc nie wiem może kopanie dołów pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wnerwiony gość
dlaczego jako potencjalni milionerzy musicie skomleć na kafeterii o klientów? darujcie sobie, ten system to piramida, na której zarabiają głównie założyciele, a wy biedne żuczki, żeby uszczknąć cos dla siebie potrzebujecie mnóstwa klientów, żeby wyrobić swoją normę :P ceny waszych produktów w przypadku Akuny są dla większości zaporowe, a cena musi być wysoka, bo przecież każdy z was chce zostać milionerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emelemy zwolnione też są z płacenia podatków. Bo podatki płaci się od dochodów a nie od żebrania i skamlania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o mnie chodzi to nie skomlę o poleconych. Siedze tu bo obok mnie śpi przeziębione dziecko moje którym się opiekuję. Zaraz się obudzi zjemy obiad i wybierzemy się na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×