Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lucky221174

Oferty pracy przez internet - oszuści .

Polecane posty

Gość lucky221174

Witam! Zajmuję się już dość długo tematem zarabiania przez Internet. Efektem tego jest powstały serwis, jaki chciałem polecić wszystkim zainteresowanym pracą i zarabianiem w Internecie.Znajdziecie tam tylko najbardziej dochodowe i sprawdzone przeze mnie sposoby na zarabianie w Internecie. Możecie je sprawdzić na www.zarabianie500.pl w dziale oferty pracy. Przy okazji przedstawię początkującym w tej dziedzinie parę myślę, że wartościowych rad. We wspomnianym serwisie za parę dni zarobiłem 450 dolarów z samego programu partnerskiego plus 500.Płacą tam od 150 do 500 dolców za poleconego prawdziwego gracza rewelacja, a na dodatek program jest kilkupoziomowy tak, że od tego, co zarobią poleceni też zarabiamy. Jest to chyba najbardziej dochodowy Program Partnerski w sieci, ale w końcu ich stać żeby płacić za reklamę, jeżeli są brokerem giełdy walutowej i obracają ogromną ilością pieniędzy. Nie są to jakieś bzdety tylko realne i dokładnie sprawdzone sposoby na zarabianie. Załączam screena z programu: http://www.zarabianie500.pl/p5002.jpg Zarabianie w Internecie jest to znakomita forma zarobku dla posiadających stały dostęp do Internetu. Właśnie dzięki tej witrynie można podjąć pracę i wykonywać ją przez Internet w domu. Specjalnie dla Ciebie zgromadziliśmy w jednym miejscu tylko sprawdzone i najbardziej dochodowe oferty pracy przez Internet. Szczegółowe i dokładne artykuły opisujące zagadnienie zarabiania w Internecie z pewnością pomogą Ci w przyjazny sposób zaznajomić się i wejść świat biznesu Internetowego. Korzystając z naszych ofert zdziwisz się jak szybko i łatwo można zarobić! Wszystkie oferty, jakie zamieściliśmy dają możliwość współpracy z firmami znajdującymi się niejednokrotnie na pierwszych miejscach rankingów internetowych. W naszym menu znajdują się m.in. programy partnerskie, programy na zasadzie franczyzny, giełda Forex, banki internetowe, pożyczki, ubezpieczenia, sklepy Internetowe, eboki, bonusy bez depozytu, ferex bez depozytu, kursy i szkolenia i wiele różnych ofert, dzięki którym dowiesz się jak zarobić. Serwis zawiera też dział Market gdzie możemy nabyć praktycznie wszystko Co nadaje się do kupna przez Internet i to w rewelacyjnie niskich cenach? Dzięki nam możesz nawiązać też współpracę z wszystkimi firmami znajdującymi się w dziale market. Nie wydając ani grosza na inwestycję możesz zacząć zarabiać oferując produkty renomowanych firm jak: ADIDAS - NIKE - UMBRO - PUMA - FILA - LEECOOPER -REEBOK- LONSDALE - MARVEL - EVERLAST SLAZENGER i wiele innych. W ofercie znajdziesz też sklepy jakie możesz otrzymać bez własnego wkładu i oferować m.in.: odzież, obuwie, bielizna damska, bielizna męska sukienki, swetry, tuniki, bluzki, bluzy, dresy, spodnie, torebki, drogeria, biżuteria, kosmetyki, perfumy, feremony, ogród, eboki, gadżety, dla dziecka, dla dorosłych, dla domu, sport, turystyka, rozrywka, militaria, prezenty, wnętrze, przygoda, Sprzęt AGD, Sprzęt RTV, Telefony, motoryzacja, itp. Oprócz tego dużo innych sposobów na zarabianie i mnóstwo darmowej kasy, jaką oferują różne konkurujące firmy. Przez oferowane przez ten serwis sposoby można naprawdę zarobić, nie jak próbowałem to robić wcześniej przez surf bary maile itp. Osobiście uważam, że zarabianie typu firmy mailingowe jakieś reklamy po 20 sek., surf bary, prezenty lub temu podobne to totalna masakra, głupota i strata czasu. Ale to tylko moja prywatna opinia. Jeżeli ktoś rejestruje się z myślą, że jak już komputer chodzi to, czemu by nie zarobić choćby na opłatę Internetu, to się myli i to grubo. A jeżeli już mu się uda to, za jaką to będzie cenę?! Z własnego doświadczenia wiem, że w większości przypadków to jeden wielki przekręt. Są oczywiście firmy, jakie zasługują na uznanie, ale jest ich znikoma ilość. Cała prawda jest taka, że firmy te mają ustalone jakieś minimum do wypłaty i bardzo często jest to suma, jaką jest trudno uzbierać i większość osób rezygnuje tracąc wiarę w zarobek a zarobione punkt y idą dla firmy itd. Większość tych firm też oszukuje obiecując przy rejestracji złote góry, że będzie wysyłać dużą ilość płatnych emaili w zamian, czego pojawia się duża ilość, ale spamu, a dostając 15 emaili na tydzień dajmy po 10 centów to mamy 1, 5 dolara, czyli około 6 dolarów na miesiąc a minimum do wypłaty to np. 30 dolarów. Czyli trzeba by było odbierać ich emaile przez 5 miesięcy o ile firma wcześniej nie zniknie z runku bez zapowiedzi, co sobie w większości uwzględniają w umowach. Chcąc zarabiać na mailach masz zapchaną skrzynkę emaliową, Twój adres jest często sprzedany do nieznanych firm lub osób prywatnych a wypis z subskrypcji jest niemożliwy, przez co dostajesz od groma spamu, jeżeli chodzi o oglądanie reklam komputer chodzi prawie 24 na dobę żeby zarobić parę centów, przez co zużywa trochę prądu a to wszystko za około 20 zł miesięcznie i to nie jest pewne czy wypłacą, bo w większość to oszuści, o czym można poczytać w Internecie. Więc, o czym tu rozmawiać. Dziwię się ludziom, jacy dają się namówić na te bzdety takim kosztem. Oto tylko przykładowa lista wykrytych oszustów: 1-800-Mail.com 100cent-1000dollars.com 100cent-mail.com 1000cents-1000dollars.com 10dollarsmail.com 15dollarsmail.com 150dollarsmail.com 2cent-50dollar-email.com 200cent-200dollars.com 200cents-1000dollars.com 200cents-2000dollars.com 2dollaremails.com 2dollar-or-more.com 2dollar-solos.com www.200dollarsmail.com 30dollarsmail.com 37-21mail.com 4-daily.com 4000dollars.com 400cents-2000dollars.com 400cents-4000dollars.com 40dollarsmail.com 500cent-500dollars.com 500cents-500dollars.com 500cents-500dollars.net 500dollars-cashmail.com 50dollarsmail.com 6cent-emails.com 60dollarsmail.com 7cent-emails.com 999-email.com aaa-mails.com allpayoutemail.com alwayspay.com american-mails.com annies-biz.com bank-mails.com banana-mails.com big-mails.com black-emails.com bluegoldemail.com boffopaidmail.com cajun-clickers.com cashcatchers.net cash-kitty.com cashmailcart.com cashread.com cashsea.com champions-mail.com clickbuxx.com clickingmoney4u.com coffeeclubemails.com digital-mails.com dollarslove.com dragon-emails.com dreamstarmail.com driftermails.com flashrich.com fortune-cash.com fortune-mails.com golddonkey.com Gogo-cash.com holiday-mails.com huge-mails.com husky-mails.com kitcatcash.com lightstarmail.com lionpaidmails.com loveads.pl meggarichemails.com mellow-mails.com meteor-mails.com mighty-mails.com moon-mails.com muchmoremails.com npamail.com numenmail.com olympic-mails.com onedollarmail.com one-mails.com www.oneeuromail.com onlyonebucks.com ourpaidmail.com powerhouse-mails.com prestige-emails.com profit-sharing-concepts.com psychodelic-mail.com puppypaid2clicks.com rainbow-mails.com realmails.com readeadmaileveryday.com reflectionsPTR.com richmails.com riches-mails.com rocknrollptr.com rosenet-emails.com sea-mails.com secret-mails.net solarclick.com sprint-cash.com sunday-mails.com sun-mails.com superstarmail.com swingmails.com tendollarsmail.com thecashdoctor.com trade-mails.com twister-mails.com twodollaremail.com waggintailsemails.com walk-cash.com water-mails.com white-emails.com yellow-mails.com Pełną listę można zobaczyć na www.zarabiaj.net/black.php Wszystko to możecie osobiście sprawdzić w Internecie i przekonać się, że mam rację. Ale mniejsza z tym kwestia wyboru należy do każdego indywidualnie, chcę jak wspomniałem tylko ostrzec początkujących przed zmarnowaniem czasu i nerwów. Jeżeli interesują Cię naprawdę dochodowe sposoby na zarabianie to polecam zarabianie500. Żeby dowiedzieć się więcej wystarczy wejść na stronę www.zarabianie500.pl Możesz w każdej chwili skontaktować się na skype na stronie głównej gdzie udzielone zostaną ci wskazówki, sugestie i odpowiedzi związane z użytkowaniem serwisu. Pozdrawiam Marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert25
Super strona, polecam wszystkim. Zarejestrował mi się jakiś gość z zagranicy i 500 dolców oczekuje na wypłatę 10 tego. Rewelacja te programy.Tylko przy tym plus 500 pamiętajcie żeby wybrać plan cpa, bo ja wybrałem od zarobków i miałem 2 rejestracje i mi mało, co dolców naliczyło. Można też tam grać za to całkowicie darmowe 50 zł. Super też jest mbank partnerski, płacą 80 zł za konto, już mam 4 osoby z rodziny, czyli 320 zł za free. http://www.mbank.net.pl/17336 Fajna stronka i wszystko dokładnie opisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gretel
Dobre te programy, ponieważ prawie wszystkie są kilkupoziomowe i zarabia się też z tych, co polecą poleceni przez nas. Super też ta całkowicie darmowa kasa w brokerach, można coś wygrać jak się ktoś, choć trochę zna na giełdzie a jak się nie zna to wszystko tam jest fajnie opisana jak grać chyba w kursy i szkolenia forex jak dobrze pamiętam. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madera
Bardzo przydatny serwis . W dziale sieci affiliacyjne są setki programów partnerskich do wyboru do koloru.Jak ktoś ma stronę www to naprawdę mozna wybrać program na jakim idzie zarobić. Ja znalazłem 0,60 złza klik fajna sprawa. Polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka_bebiko_32
No najlepiej jebnąć stronę gdzie sama nie wiesz co wybrać - faktycznie rewelacyjna strona :/. eh Już kiedyś tu pisałam - żadne ankiety, mlm, klikanie w reklamy i inne śmieci. Na MLM dorobić się można tylko będąc na samej górze i kilka osób z średniego szczebla - piramida, proste. Ankiety i klikanie w reklamy ? Jak chcecie "zarobić" astronomiczne 5-10 dolarów miesięcznie siedząc 4 godziny dziennie przed ekranem - gratuluje straty czasu ! Ja kiedyś wpadłam tutaj : http://www.jakzarabiambezetatu.pl/ I cieszę się z tego strasznie. Po porodzie nie musiałam wrócić do pracy - bo "pracuje" w domu (około godzinki dziennie :P). Nie namawiam ! Tfu tfu tfu - ale być może komuś to pomoże tak jak mi. Wszystko poparte dowodami - kontakt z autorem, dla mnie rewelacja. Tyle co Autor nie zarabiam (było by super :P) ale starczy na życie + jakaś przyjemność, a to mi w zupełności wystarczy. Tym bardziej że mam wolne i nie muszę tyrać na etacie. Pozdrawiam świeże mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem samolotem
szukaj w dziale amortyzacja :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek_1987_PL
Potwierdzam ! Nie wiem jak ten Pan na tym zarabia aż tyle, aczkolwiek działa dużo lepiej niż stawianie na kolor. Dziś sprawdziłem i wniosek jest prosty. Jeśli masz trochę więcej niż 100zł, to działa w 100%. Gram już trochę online, sprawdzam sposoby i ten mogę śmiało polecić. Ja mając w 200zł, w około 15-20 minut zrobiłem 317zł (czyli 117 na plusie). Postaram się grać tym kilka dni i odezwę się jeszcze raz czy jestem na + czy może jestem bankrutem :D - Tak czy inaczej działa i polecam w 100% www.jakzarabiambezetatu.pl Jakby co - kontakt : biomechanic.poland@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za to polecam stronkę Qassa! Można sobie dorobić praktycznie siedząc i czasem klikając w jakieś reklamy więc moim zdaniem się opłaca... W dodatku już od 50 zł można wybrać pieniądze a na start dostaje się 5 zł. I oprócz samego klikania jest też wiele innych sposobów na zarobek. Spróbujcie się zarejestrować tu https://www.qassa.pl/364980 i same zobaczycie że się to opłaci:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiłeś na oszustów, ale nie zniechęcaj się, znajdź tutaj coś dla siebie - rekrutacyjna rewolucja.pl, strona z wieloma ofertami, które potrafią przyciągnąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sporo zarabiłam na forexie - też przez internet, ale to wymaga dużo pracy, analiz, a zaczynałam jako całkowity laik pół roku temu od wersji demo na mforexie.pl i opłacało się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klimatolog12341988
www.jakzarabiambezetatu.pl Zapraszam do korzystania, opcja jest bezpłatna. Brać póki działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rentowność sektora finansowego nie jest wiarygodna. Alternatywa dla obecnego kryzysu, inflacji i upadających banków. Waluta niezależna od rządów i instytucji finansowych, nieobciążona podatkiem VAT. Już 1 500 000 aktywnych członków! - www.onecoin-silesia.pl - www.facebook.com/onecoin.silesia naprawdę godne polecenia od 3 miesięcy "pracuje" w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rentowność sektora finansowego nie jest wiarygodna. Alternatywa dla obecnego kryzysu, inflacji i upadających banków. Waluta niezależna od rządów i instytucji finansowych, nieobciążona podatkiem VAT. Już 1 500 000 aktywnych członków! - www.onecoin-silesia.pl - www.facebook.com/onecoin.silesia naprawdę godne polecenia od 3 miesięcy "pracuje" w domciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą pracować stale lub dodatkowo przy komputerze. Na początek oferuję 500-1000zł w pierwszym miesiącu Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą napisz wiadomość na tym fanpage https://m.facebook.com/E-biznes-droga-do-sukcesu-1306861986013847/ lub na maila lukaszpawlowski1996@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam tą stronę : www.jakzarabiambezetatu.pl System działa od dwóch lat. Autor odpisuje na wiadomości, pomaga (o ile spełnicie jeden warunek :P ). Testowałem wiele rozwiązań i to jest zdecydowanie najlepsze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka prawda, że większość ofert zarabiania przez internet, to klikanie w jakieś głupie reklamy, ja tam stawiam na Bitcoina, zarobki po czasie stają się duże, jednak trzeba też trochę zainwestować. Jeżeli ktoś jest ciekawy, to polecam odwiedzić forum http://coinforum.pl/ i tam trochę o tym poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie, jeśli lubisz wypełniać płatne ankiety, to zapraszam Cię do panelu internautów Opinie.pl. Jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. Za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty (z reguły po kilkaset pkt), które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne (10 000 pkt to 50zł). Dlatego myślę, że może Ci się spodobać! Jeśli chcesz zostać członkiem panelu Opinie.pl, kliknij na poniższy link: http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76215207 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.). Ankiety wysyłane są na adres e-mail, którego uzyłeś/aś podczas rejestracji do serwisu, tak więc sprawdzaj regularnie swoją skrzynkę mailową! Pojedyncza ankieta warta jest od 500-2200pkt (0.50-7zł). Panel Opinie.pl nie pobiera żadnych opłat rejestracyjnych, tak więc nic Cię to nie kosztuje - możesz jedynie zyskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Futurenet
Portal społecznościowy, który NAS WYNAGRADZA za aktywność, podobny do Facebooka z tym małym istotnym szczegółem. Jeśli jesteś aktywny i lubisz dużo czatować, lajkować, publikować posty, dodawać zdjęcia, filmy zapraszać znajomych, przyjaciół, udostępniać pliki Wystarczy że będziesz robił dokładnie to samo co na fb a firma będzie Cię za to wynagradzać $$$!! Posiada wiele ciekawych użytecznych funkcji a jeżeli chciłbyś zarabiać pasywnie daje też taką możliwość. Rejesteracja za free. Przekonaj się sam, bo naprawdę warto http://lukasz9.futurenet.club/info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrenia
Ja polecam inną ale bardzo skuteczną metodę zarobku w domu, korzystam z tej firmy już od kilku lat i jestem zadowolona, jakby ktoś był zainteresowany niech pisze na mail: mnhunter@op.pl w tytule proszę o wpis „zarabianie w domu za darmo”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka Która Zarabia
Nie dajcie się skusić na hyyipy i inne g****a. Najlepiej jest zarabiać stabilnie, powoli, bez ryzyka i strachu, że za tydzień strona wam padnie i stracicie wszystkie pieniądze. Klikanie nie jest głupie ani że się nie opłaca, trzeba tylko wiedzieć, JAK to robić. Jak chcesz, to ci pomogę. Bez wkładu własnego, bez ryzyka. Tylko dla osób zmotywowanych i chcących zarabiać. Nie zawracać mi du*py marudzeniem. Piszcie na: agnieszkaptc@mail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WowApp to twoja szansa na dodatkowy zarobek! Przede wszystkim musisz wiedzieć, że WowApp to darmowa aplikacja mobilna oraz na komputery stacjonarne, którą można wykorzystać dokładnie w taki sam sposób, jak inne komunikatory, z których dotychczas korzystałeś. Służy ona do czatu tekstowego, rozmów audio i video oraz prowadzenia konwersacji grupowych, w trakcie których można uczestnikom przesyłać pliki i zdjęcia. Firma oddaje 70% wpływów z reklam, które są wyświetlane wewnątrz aplikacji . W ten sposób możemy uczestniczyć w branżach: mobilnej reklamy, która jest warta 135 miliardów dolarów rocznie oraz międzynarodowych połączeń telefonicznych, która jest warta ponad 5 miliardów dolarów rocznie. W ramach aplikacji możesz korzystać ten z mechanizmu Cash Back , czyli zwrotu częśc****eniędzy, jeśli tylko korzystasz z usług płatnych i wydałeś pieniądze np. na połączenia z telefonami komórkowymi stacjonarnymi (funkcjonalność znana np. ze Skype Out). Firma WowApp zwraca 10% tego, co w niej wydałeś. Oczywiście rozmowy pomiędzy użytkownikami aplikacji są ZAWSZE darmowe. Każdy użytkownik WowApp może polecać następnych użytkowników i otrzymywać dochody z reklamy jakie oni oglądają, aż do 8-mego poziomu poleceń w głąb tzw. Networku. Dochody z reklam są wypłacane codziennie, a z rozmów i zakupów wirtualnych numerów telefonu natychmiast. Otrzymujemy je w walucie własnej firmy WowApp, czyli tzw. wowcoinsach (żetonach wow). Kiedy zbierzemy ich więcej możemy je wymienić na dolary amerykańskie, a następnie przelać na konto bankowe, kartę kredytową lub PayPal. Czy warto sobie zawracać głowę jakąś aplikacją do komunikacji? Sam sobie odpowiedz na to pytanie, wiedząc że: Skype ma obecne 74 miliony użytkowników Ponad 8 milionów użytkowników Skype wykonuje z niego płatne rozmowy Whatsapp ma... ponad 900 milionów użytkowników! Wyobraź sobie, że polecasz darmową aplikację kilku znajomym i rozmawiasz z nimi przez nią, a potem oni robią to samo i za rok czy dwa masz w swojej strukturze kilkadziesiąt tysięcy ludzi, którzy generują Ci dochody z oglądanych przez siebie reklam. Dołącz DZISIAJ i na własnym przykładzie zobacz, że możesz codziennie otrzymywać % z wypływów z reklam, jakie wyświetlane są w twojej aplikacji, a także w aplikacjach osób, których zaprosisz, że też korzystali z darmowej aplikacji do rozmów online! Kliknij w ten link: https://wowapp.com/w/lukasz96 i dołącz klikając w żółty przycisk na stronie, jaka Ci się otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem zawsze warto zachować ostrożność zanim podamy gdzieś swoje dane personalne, zwłaszcza jeśli oferta pracy kusi wysokimi zarobkami w zamian za minimalne zaangażowanie… W tym artykule http://slask-praca.pl/falszywe-ogloszenia-uwazaj/ ktoś ciekawie opisał co powinno wzbudzić nasze podejrzenia w ofertach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą dorobić sobie 1400zł przy komputerze. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz. W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone, zapisz się na listę i zobacz jakie to proste http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie najlepiej opłaca się wypełniać ankiety online i zarabiać na 2 panelach, które podaję poniżej. wg mnie najlepsze i sprawdzone polskie strony to: 1. OPINIE - płatne ankiety Nagrody: przelew na konto bankowe, Paypal albo doładowania telefonu. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76290660 2. TOLUNA – sporo ankiet , a nagrody to obecnie przelew na Paypal, bony do Empiku, TKMax,zalando, MediaMarkt https://pl.toluna.com/referral/kleberg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oferuje prace w internecie, która polega na przepisywaniu 4cyfrowych kodów. Jedyne czego potrzebujesz to dostęp do komputera, internetu oraz wolna chwila. Nie ma limitu. To ile zarobisz, zależy tylko od Ciebie i Twojego zaangażowania. Jeśli sprawnie posługujesz się klawiatura, możesz w godzinę wyciągnąć nawet 350zl. Wystarczy się zarejestrować by zacząć zarabiać http://ovmoney.club/9660818339380/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tej stronie można zarobić parę groszy niewielkim kosztem, nie dużo bo nie dużo ale przynajmniej pewnie https://cutt.ly/ewZ1S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×