Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwetach

praca w New Yorker??

Polecane posty

Gość sylwetach

Czy ktoś tam pracuje, pracował, coś syszał? Proszę o jakiekolwiek informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
no to chyba sama będę musiała się przekonać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
odradzam..........nie warto.....serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwetach
nic z tego co pisałaś nie jest prawdą. Nic nie dostajesz, owszem masz niezłe zniżki, ale zarobki w tej firmie i tak nie zachęcą Cię do kupna czegokolwiek.........pracujesz dla Niemców w Polsce..nic dodać nic ująć...w biedronce są lepsze warunki...nie wiem czy długo tam pociągnę. To był błąd :( ps. Szczegółów nie wolno mi pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf123
dzięki serdecznie za odpowiedż czyli niezły kant wkręcali z ciuchami a czy ciuchy są drogie u nich w sklepie i czy trzeba być ubranym od góry do dołu w nich nie można w swoich ciuchach przyjść dlaczego nie możesz więcej napisać jesteś przecież anonimowa proszę cię o więcej szczegółów jak wygląda szkolenie na co zwracają uwagę proszę jeśli masz ochotę to napisz czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf123
a zniżki to jak np. ile procent od kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdf123
a zniżki to jak np. ile procent od kwoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dark123
a może ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć coś więcej na temat pracy w New Yorkerze? Jakie macie zarobki i warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros21
Pracowałam w New Yorker służszy 2 lata. Praca bardzo cięzka bo wyprzedaże są praktycznie cały rok, więc ciągle jest syf"+dostawy od pon.do wt. Zarobki ? To zależy od powierzchni sklep od 1200 do 1400 na początek + 100 zł premii za zrobiony plan ale dopiero po przepracowanych 6 m-cach. głupota!!! Ogólnie straszny zapieprz. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kud
straszny zapierdziel, znizki sa spore i czesto duzo obnizek, ale trzeba jednoczesnie byc na kasie i sprzatac na sklepie, maskarator. umowy po niemiecku;] haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milagros21
Co do tych umów po niemiecku to bez przesady - są przetłumaczone na polski. Jeśli chodzi o sprzątanie i jednoczesne bycie na kasie to prawda, jeśli nie ma kolejek to pomaga się sprzątać. Lepsze to niż stanie jak kołek i nic nie robienie. Oceniając tą firmę z perspektywy czasu jest ok. Jest dużo plusów - dofinansowanie do urlopu, bony świąteczne + premia, imprezy integracyjne. Wszystko zależy od kierownika filii, bo jak wiadomo przykład idzie z góry. Jeśli traficie na pracowitego kierownika, bez kompleksów, a takowi są w tej firmie to będziecie szanowani i doceniani. Jeśli ktoś sie stara jest realna szansa na awans. Ja niestety trafiłam na lenia przez duże "L" w dodatku osoba ta nie miała za grosz samokrytyki i obiektywizmu dlatego zmieniłam branżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralaaa
a jakie są zarobki na pół etatu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUST DANCE
JA TAM PRACUJE 2 LATA !!!!!I UCIEKAM Z NY!!!!!dodam ze mam kierownicze stanowisko po prostu maja cie w dupie i nie potrafia docenic ciagle cos zle cos niedobrze myslą ze ludzie to maszyny ktore nie maja zycia prywatnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nanaaaaaaaaa
pracowałam w NY. Ostry zapieprz to fakt. Żartowaliśmy, że jestesmy w obozie pracy, którym żądzi Hans. Zarobki też nie wielkie. ja zarabiałam na początku jakoś 1200-1300 nie pamietam dokładnie.. zniżkę dla pracowników mieliśmy 50% - fajnie .. ale ubrania są nic nie warte.. po kilku razach w pralce to zwykłe szmaty. jakościowo są tragiczne.. Nie polecam tam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyAnn
A możecie powiedzieć jakie są pytania na rozmowie kwalifikacyjnej? Mam niedługo rozmowę i trochę się stresuję, bo zależy mi na tej pracy. Jest tam jak jest ale jak się chce utrzymać na studiach to nie mogę wybrzydzać.... Na co zwracają uwagę na takiej rozmowie? bardzo proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bralem udzial w kwalifikacji
Bralem udzial w rozmowie na stan kierownicze i zaproponowali mi prace ale zrezygnowalem. Pytania na rozmowie? Hmm.. 1.Dlaczego NewYorker. 2 Jest piatek godz 18, duże nasilenie klientow w sklepie a wlasnie dotarl transport (3 palety). Ilu pracownikow powinno brac udzial w rozpakowaniu towaru :D. Nastepnie pan przez 20min sktupulatnie opisywał zasady panujace w firmie, obowiązki, przywileje, zakazy itp. W moim przekonaniu jest to praca dla osoby ktora wlasnie ukonczyla studia i nie ma żadnego źrodla utrzymania. Najgorsze jest to ze praktycznie wszystkie weekendy masz zajete do poznego wieczora. Robisz w weekendy a w tygodniu bierzesz wolne - d dupy z taka polityka. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newyorkerka
podnosze temat bardzo proszę o opinie mi zaproponowano 1800zł brutto plus pozniej premia czy szkolenia sa płatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ladyann
Dostajesz dzienną dietę i zwrot za przejazdy, ta stawka to standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie albo dwa
bylem w NY kilka razy i czesto zdrzalo mi sie zaplacic przy kasie mniej niz bylo na metce, troche szkoda bo wiele rzeczt bym kupil gdyby byly tansze w tego na metce nie widac. Prosze powiedziec czy tam jest az taki duzy balagan ze nie nadarzają z aktulaizacją cen? i Jak to jest ze np koszula kosztuje 99zł potempo kilku znizkach do 9,95 gdyby wiedzial jak dziala ten mechaniz to moze czescie by cos moza byl upolowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik NY
Pracuję w NY dłuuugi czas i mogę powiedzieć o nim same dobre słowa, ponieważ jest to firma, która nie tylko interesuje się swoimi dochodami, ale także swoimi pracownikami;-) Teraz ciężko spotkać firmę odzieżową, która proponuje godne wynagrodzenia;-) Większość sklepów traktuje swojego praocwnika jak murzyna jakiegoś...Praca po 12 godzin, lewe raporty o czasie pracy,żeby nie było wykroczeń na przeciw kodeksowi pracy...W NY TEGO NIE MA!! Wiadomo, jest to ciężka praca, a zwłaszcza w sklepach o nawjiększej powierzchni jak np. Galeria Krakowska, czy Wawa(arkadia, ZT);p W mniejszych NY nie mają tyle pracy co w tych dużych..Jeśli ktoś ma zamiar pracować w NY, serdecznie polecam...Zgrana ekipa, super Kierownictwo:) P.S Co do przecen, to tego "my" pracownicy też tego nie przewidujemy..Redukcja cen przychodzi od górnie i często jest tak,że np. koszula czy t-shirt spada nawet o 50% ceny i nie tylko;-) Ale i tak ciuchy w NY nawet przed przeceną nie są tak wysokie jak np. w Bershce za T-shirt męski trzeba płacić nawet 70zł;//Lekka przesada, a gatunkowo po kilku praniach nadaje się do mycia podłóg bądź okien;-)Z doświadczenia to piszę;p I nie w celu odradzania czy konkurentowania, tylko bezmyślności cen co do wartości rzeczy...Pozdrawiam wszystkich pracowników New Yorkera;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Byłam dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej i dowiedziałam się że jeżeli mnie wybiorą to pojadę na szkolenie do Warszawy i w związku z tym mam takie pytanie. Czy jest taka możliwość że po powrocie ze szkolenia podziękują mi i nie będą chcieli mnie zatrudnić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym mieście nadal trwają rozmowy kwalifikacyjne więc jeszcze nic nie wiem. Pytali mnie dlaczego zrezygnowałam z ostatniej pracy, jak sobie wyobrazam dzien w NY, jakiego wynagrodzenia się spodziewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tam kolezanke ktora tez byla na rozmowie, i juz ekipa wybrana:)wiec jak nie zadzwonili do Ciebie to znaczy ze sie nie dostalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwymarek55
wie ktos moze czy NY nie szuka pracownikow w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25justysiaa
hej ,wlasnie czy w Krakowie szukaj asprzedawcow? prosze o kontakt,jesli ktos wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANTOŚ91
A jak składałaś CV? normalnie w sklepie czy jakos przez internet? i po ilu dnia do Ciebie zadzwonili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×