Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość louis

CWICZENIA Z LIPCOWEGO SHAPEA KTO ZACZYNA??? WEJDZCIE

Polecane posty

Gość louis

HEJ DZIEWCZYNY KTO ZACZYNA ZE MAM REGULARNIE CWICZYC Z OCZYWISCIE SHAPEM a i sorka ze te duze litery ale jakoscasploka nie wylaczylam;p jestescie chetne po piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis
to swietnie Anulka;) teaz pozostaje ustalic tylko kiedy i co. ja mylslam ze po poludniu bede cwiczyla boby brasli a wieczorami cwiczenia na brzuch ale mysle ze zaczne od poniedzialku bo w ten weekend juz czasu nie starczy;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok siwetny pomysl zaczniemy od poniedzialku:)A co myslsiz o cwiczeniach z modelingu???www.modeling.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis
mysle ze sa nawet dober ale cwiczenia takiego rodzaju mozna wokonywac 3 razy w tygodniu i u nas to bedzie wlosnie body brasil. a gdzie bedziesz wykonywala trening kardio? ja to myslalam ze bede w domku na skakance z rozna intensywnoscia skakala. a tak pozatym to jakie sa twoje wymiary i jakie chciala bys osiagnac chyba ze cwiczyz tylko po to zeby ujedrnic cialo. moje wymiary to biodra 97 talia 66 biust 87 a chcialabym miec 89 60 87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis
a i moj wzrost to 166;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louia
waze 58;/ pewnie ze od poniedzialku;) mam nadzieje ze fekty bede oszalamiajace;);)a chocirz takie jak jest napisane;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis
sorka wpisalam blddny nick;) a podaj Anulka swoje wymiaryy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis
sorka wpisalam bledny nick;) Anulka podaj swoje wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkliop
A JAKIE TO KONKRETNIE BYLY CWICZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis
to jest "body brasil" i cwiczenia na brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis
Hej Anulka;) cwiczylas juz dzisaj bo ja jeszze nie ale o 18.00 zaczynam;) na poczatek trening kardio, potem silowy, dokladny sterching i na koniec te cwiczenia na brzuch. napisz co u ciebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis
oj ciezko bylo wybralam wybralsam sobie kardio 60 minutowe i uuuuu spocilam sie. a trening silowy tez bardzo cizki. naewt nie podejrzewalam ze az tek. a jak sie tobie cwiczylo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis
sorry ze wczoraj nie napisalam ale cwiczylam ... oczywiscie ze bylo cudownie jeszcze dzis czuje jak mnie bola stopy do skakania;P ja zarowno w trakcie jak i po cwoczeniach czuje sie wspaniale:) no i ciekawe kiedy efekty zobaczymy:) A jak sie tobie cwiczylo i ilo minutowy trening wybierasz? ja zawsze ten 60min. a jeszcze mi nie napisalas swojch wymiarow i jakie bys chcialo miec;) POZDRAWIAM:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louis
Witam Anulka;) jak tam efekty jakies zauwazasz ja chyba puki co to lepsze samopoczucie i moze troszke szczuplejsza;););) oj dzisjaj jeszcze czuje jak mi stopy bola od wysklku;) lubie tez uczucie zeczenia miesni;)naszczescie hihi;) najgorsze jest to ze nie wyrabiam i robie 2 serie tych cwiczen sllowych;/ a jak ty dajesz rade zrobic 3? odezwij sie;) MILEGO DNIA;* ps dzis o 19.00 pamietaj ze cwiczymy;);*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×