Odpowiedz na ten temat

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

• gość 2017.04.14 [22:52]
    Do Agnes.
    U mnie piersi stały sie miekkie juz po okolo 2 tyg. I nie zauwazylam, zeby jedna miekla wolniej a druga szybciej. Ale kazdy organizm jest inny i nie sadze by to mial byc powód do niepokoju.
  • Zobacz także:

• gość 2017.04.14 [22:53]
    Teraz to moim jedynym problemem jest jaki tym razem sobie fadon stanika kupic usmiech.gif
  • Onana789 2017.04.15 [16:26]
    Ja chyba póki co wstrzymuję się z tym. Chyba zdecyduję się na masaż próżniowo-wibracyjny. Z tego co czytam na forach, to serio działa i cycki powiększają się o rozmiar albo nawet więcej. I można sobie kupić taką maszynkę do cycków smiech.gif co wychodzi o wiele taniej, niż aquafiling i jest to przede wszystkim bezpieczne... A kiedyś sobie zrobię te implanty.
  • gość 2017.04.20 [13:54]
    Czytam forum od poczatku...wahalam sie caly czas...ale teraz po przeczytaniu o powiklaniach u kilku dziewczyn nie mam juz watpliwosci...mimo wielkich kompleksow po dwoch ciazach podjelsm drcyzje na NIE. Kiedys jak wystarczy mi odwagi zdrcyduje sie na implanty, bo one sa przebadane i na rynku od wielu lat....
  • gość 2017.04.21 [17:45]
    Do: Onana789
    Tez czytalam na temat tego masazu, ale mysle, ze wiekszosc osob, ktore zachwala sa sponsorowane...Ale jezeli sie zdecydujesz i rzeczywiscie da Ci satysfskcjonujscy efekt to sie odezwij i pochwaloczko.gif
  • Onana789 2017.04.25 [22:04]
    Agnes_2017 a ty jak sie czujesz? Wszystko w porządku u Ciebie z piersiami?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...