Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość aqua aqua
jeśli chodzi o czas od konsultacji do zabiegu, to ciężko to na moim przykładzie ocenić, bo ja bywałam u doktora na zabiegach na moją bliznę po cesarce i wtedy ustaliłam z nim, że jak tylko będą gotowi z aquafillingiem, to będę jedną z pierwszych pacjentek do zabiegu. ale teraz chyba nie jest trudno o termin, bo przecież cały zabieg trwa około 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, ja idę na zabieg w najbliższy piątek. Na termin czekałam ok. tygodnia. Akurat, żeby zrobić wszystkie potrzebne badania :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua ja też się umówiłam do Kriocentrum na przyszły tydzień. Powiedz bo nie doczytałam albo nie pisałaś u którego z lekarzy byłaś? U dr Kłosa czy u dr Batijewskiego? W necie są różne opinie na temat Kriocentrum, ale zawsze najlepiej się dowiedzieć od kogoś kto u nich coś robił. Zadowolona jesteś? I jak wygląda sprawa z kontaktem z lekarzem gdybyś potrzebowała? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
życzę powodzenia! lekarz ten drugi, którego wymieniłaś - nie chcę jeszcze polecać go z nazwiska, czekam na koniec, aż na 100% będę mogła polecać ;-) myślę, że w przypadku jakichkolwiek problemów reagowałby aktywnie, wydaje się bardzo dobrym fachowcem i miłym człowiekiem :-) dzień 6 bardzo przyjemny - kolejne zmięknięcie. jeszcze zostało sporo, ale nie ma już żadnego dyskomfortu, tylko w "macaniu" czuć, że są sztywniejsze niż normalne piersi :-P jutro idę na kontrolę! będę pertraktowała okres bez aktywności sportowej, bo mnie już nosi! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua a jakie dokładnie badania trzeba mieć ze sobą? I czy torbiele czy gruczolakowlokniaki wykluczają zabieg? I czytałam jeszcze opinie jakiegoś lekarza ze ta substancja moze powodować stany zapalne w piersiach, czy Tobie Aqua lekarz coś takiego mówił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak któraś zrobi, to też nas poczęstujcie zdjęciami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua15nov
Cześć, Ja z badań musiałam zrobić USG piersi, morfologię, jonogram (sód i potas), koagulogram (INR), glukozę. W sumie koszt ok. 200zł. Pozdrawiam i trzymajcie za mnie kciuki jutro, bo się odrobinę stresuję :). Zdjęcia wrzucę. Pozdrawiam :), K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na Ukrainie ten sam zabieg to ok 6000 pln podobnie w Czechach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
dzień 7 - byłam na kontroli i wszystko doskonale. jak będę się czuła w formie, to mogę wrócić do trenowania już za tydzień, czyli 2 tygodnie od zabiegu. dziś pomaszerowałam do intimissimi i kupiłam sobie śliczny stanik B bez żadnych push-up, drutów, usztywnień. poezja. co do pytań - tak dokładnie te badania, które dziewczyna wyżej napisała! co do podania 150 ml - ja odradzam! myślę, że to by bardzo bolało. lepiej sobie potem dostrzyknąć, wystarczy miesiąc między zabiegiem a dopełnieniem. wiadomo - ceny będą spadały w polsce, jak tylko będzie większa konkurencja. ale ja nie potrafiłam się zmusić do czekania, więc zapłaciłam za swoją niecierpliwość ekstra :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy deseczce za reklamę Pana Rogali i jego kliniki:) To forum służy do wymiany opinii pacjentek i potencjalnych pacjentek a nie do reklamowania swojego gabinetu. ŻENADA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua15nov
To ja tez juz po.Przed sanym zabiegiem sie bardzo stresowalam.usnelam jednak od razu i obudzilam sie po 1,5h jak gdyby nigdy nic.troche zmarzlam i troche mnie bandaz uciska ale poza tym czuje sie super.Lekarz powiedzial ze wyszlo bardzo ladnie.ja ocenie jak na spokojnie obejrze w domu w lustrze :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy po zabiegu jedzie sie od razu do domu czy trzeba zostac w klinice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
aqua15nov - trzymaj się! widzę, że ty się uśpiłaś :-) jak będzie ci dokuczało, to pamiętaj, że za parę dni minie, a biust zostanie! u mnie dziś - dzień 8 już naprawdę 100% formy, piersi już miękkie, może ja wyczuwam jeszcze jakieś napięcie na dole, ale nikt inny by tego nie wymacał :-D gościu - z uwagi na znieczulenie przewodowe nie można przez kilka godzin prowadzić auta bo mogą być kłopoty z koncentracją. no i ramiona jednak trochę bolą. ja przyjęłam mniej środka znieczulającego na moje życzenie (wysoki próg bólu), przytomna przez cały zabieg i wyszłam do taksówki praktycznie 10 minut po opuszczeniu sali zabiegowej. tak, że musisz mieć kierowcę albo zainwestować w taksówkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aqua aqua, mam do Ciebie pytanie :) Oczywiście jestem zainteresowana zabiegiem aquafilling'u. Czy możesz mi napisać dlaczego zdecydowałaś się na zabieg w Otwocku a nie w Warszawie? Czy Otwock jest "bardziej profesjonalny" pod tym względem? Sama nie wiem już który wybrać. Bliżej miałabym do Warszawy, ale najważniejsze jest aby znaleźć na prawdę dobrego lekarza, który nie spartaczy sprawy ;) Czy któraś z dziewczyn miała może robiony zabieg w Wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak wasi faceci na to zareagowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
asiulu, ja wybrałam otwock, bo wcześniej tam trafiłam z blizną po cesarce, która częściowo brzydko się wygoiła. chodziłam do różnych lekarzy, ale dopiero chirurg z otwocka mi pomógł i byłam tak zadowolona z tego, jak poradził sobie z moją blizną, że zaufałam mu też w kwestii powiększenia biustu. ważne było dla mnie też to, że oni w otwocku wcześniej bardzo dużo robili powiększeń macrolanem, który co do techniki wstrzykiwania był podobny, więc mają wielką wprawę. doktor mi zresztą opowiadał, jak niektórzy lekarze źle wstrzykiwali macrolane - za dużo, w kilku miejscach, bez wyrobienia odpowiedniej kieszonki pod gruczołem. więc na podstawie tego wszystkiego jego wybrałam. gościu - myślę, że każdy większość facetów reaguje entuzjastycznie jak nagle piersi są o rozmiar większe a jednocześnie kompletnie naturalne w macaniu - to tak jakby wystąpił efekt powiększenia się piersi przed okresem tylko dwa razy silniejszy. czysta radość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua15nov
Aqua Aqua- dzieki za mile slowa . samopoczucie dobre tylko piersi na razie jak 2 kamienie,ale dzieki Twoim wpisom wiem,ze to szybko minie ;). Ja wybralam Otwock tez poniewaz maja duze doświadczenie z Macrolane oraz byli bardziej konkurencyjni cenowo.Tu 10.900pln a w Gold Clinic 12.200pln a to jednak spora roznica... jestem zadowolona-na wszystkie pytania otrzymalam szybka odpowiedz mailowa,lekarz i pani anestezjolog profesjonalni i mili. co to samych rezultatow tak jak Aqua aqua wypowiem sie po tygodniu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterka21
a czy Warszawa jest wyznacznikiem gdzie pracują najlepsi lekarze? Troche dziwi mnie Twoje pytanie.Nie ważne czy lekarz pracuje w Otwocku, Warszawie czy Koziej Wólce. Ważne, że jest dobrym, godnym zaufania lekarzem i ma doświadczenie w tym co robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że nie jest wyznacznikiem. Może źle sformułowałam wypowiedź, przepraszam. Chodziło mi tylko o to, że do Wawy mam bliżej. Ale koleżanka aqua przekonała mnie, że jednak warto pojechać dalej i przynajmniej mieć pewność, że tam się znają na swojej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua15nov
Powiem Wam Dziewczyny,ze bol jest i to w miare spory.od zabiegu minelo ok.50h i bez srodkow przeciwbolowych ciezko normalnie funkcjonować.nie wysypiam sie tez,bo bol jak sie zmienia pozycję z boku na bok jest dosc znaczacy.wczoraj mialam tez stan podgoraczkowy.mam jednak nadzieję,ze tak jak pisze Aqua aqua to szybko minie a ladny biust zostanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
współczucie! nie wiem, czy ty niedawno karmiłaś dziecko, bo ja zaledwie 3 miesiące przed zabiegiem skończyłam, więc moje piersi były przygotowane i pewnie dlatego nie bolało mnie aż tak bardzo. będzie dobrze - łykaj przeciwbólowe i się oszczędzaj, nic nie dźwigaj, nie podnoś rąk do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deseczka1985
to znowu ja.. przykre ze ktoś pisze o tym ze reklamuje dr rogale... nawet nie wiem kto to jest i czy jest dobry w tym co robi. po prostu wpadl mi artykul w gazeciew reke i weszłam na ich strone. po to to napisałam żeby dziewczyny miały alternatywę a nie dla reklkamy bo powtarzam nie mam pojęcia co to za klinika. tam tylko widziałam zdjęcia a pisalyscie ze chciały byscie zobaczyć.. sama bardzo bym chciała sobie zrobić zabieg i dlatego czytam o jego konsekwencjach. z tego co mi mowila ta babka to oni wymagają oprócz usg piersi badanie wykazujące krzepliwość krwi, morfologie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deseczka1985
Asiula00 ja znalazłam klinikę w Wawie bo tu mieszkam ale jest dużo drozsze poza tym wydaje mi się ze skoro nasze poprzedniczki sprawdzily ta klinikę w otwocku to jest to najlepsza reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murcja
Dziewczyny a co właśnie z planowanym karmieniem? Np zrobisz sobie zabieg a za 2-3 lata np. zajdzie się w ciążę, czy wiecie może czy ma to jakiś wpływ na późniejsze karmienie? I czytałam również że wszelkie zabiegi na piersiach można robić po pół roku od zaprzestania karmienia, ale widzę Aquaaqua że u Ciebie lekarze zrobili zabieg, pytam tak dla pewności;) , też planuję ten zabieg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinna3
w sobotę byłam na konsultacji.Jak tylko wszytskie badania bedą ok. to mogę robić zabieg. Przesympatyczny a zarazem bardzo profesjonalny lekarz wszystko mi wytłumaczył.Rozwiał wszystkie moje możliwości. acha aquafilling nie ma wpływu na planowana ciąże czy też karmienie. Zapisałam sie na zabieg za dwa tygodnie bede juz inna kobietką. musze tylko część kwoty wziąć na raty. no coż to jest silniejsze ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua15nov
Dzieki Aqua aqua-juz lepiej :).ja jeszcze nie karmilam.i potwierdzam,bo tez o to pytalam lekarza-preparat nie powoduje komplikacji w przypadku karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi proszę, jaka jest dokładna kwotą, którą płaciłyście za zabieg? To odnosi się do jednej, lub dwóch piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua15nov
10.900zl za obie piersi po 100ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
aqua15nov - cieszę się, że ci się poprawia samopoczucie! ja też tyle płaciłam. na karmienie ten preparat nie ma wpływu - to tak jakby sztuczny tłuszcz wstrzyknięty do piersi - jedne kobiety mają bardziej obtłuszczone gruczoły piersiowe, inne mniej - wszystkie z powodzeniem karmią :-) ja jestem przeszczęśliwa. chyba się uzależnię od ładnej bielizny :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murcja
Katarinna a możesz powiedzieć gdzie bedziesz robić tez w Otwocku? a jakiego lekarza stamtąd polecasz? Jeśli bedziesz już po pochwalisz się zdjęciami :) ? jeśli wolisz podam Ci swój adres mailowy, bardzo jestem ciekawa efektów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×