Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość do aqua aqua
Czy mozesz napisac jakim sposobem usunieto Ci blizne po cesarce? Pytam, bo mam podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie jestem wyznawcą teorii spiskowej,mój głos jest po to aby uświadomić co może się stać. A co do badań klinicznych i to wieloletnich - preparat Thalidomid firmy Schering - myslę że nawet dotrze to do sportowca. A podobnych preparatów mogę zacytować jeszcze całkiem sporo .Jeszcze jedno - pierwsze zabiegi powiększania piersi były wykonywane poprzez wstrzykiwanie ciekłej parafiny - miało to być bezpieczne bo związki zawarte w tym preparacie itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do gościa - ty naprawdę nie widzisz różnicy między lekiem oddziałującym na mózg i uszkadzającym płody z roku 1957 a wypełniaczem kosmetycznym z roku 2001? tak, jak z każdym zabiegiem chirurgicznym mogą wystąpić powikłania. myślę, że każda osoba na forum "chirurgia plastyczna" jest tego świadoma. proponuję abyś udał się do wątków o implantach i liposukcjach, bo tam twoje krakanie ma dużo większą szansę się potwierdzić. w sprawie blizny po cesarce - u mnie genialnie zadziałały zastrzyki ze sterydu. tylko chirurg musi to zrobić umiejętnie - równomiernie w samą bliznę. nieprzyjemny zabieg nawet w znieczuleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Aqua Aqua
Witam, powiedz nam na jak objętość sie zdecydowalas i jaki jest calkowity koszt zabiegu. Tez swego czasu chciałam wstrzyknac macrolane, ale jednak czas, cena i te torbiele mnie zniechecily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqua - nie przejmuj się hejterami. Są osoby u których pewne zabiegi nie wypaliły i teraz są złe na cały świat. Bardzo się cieszę, że z powodzeniem korzystasz z innych zabiegów i jesteś z nich zadowolona. Grunt to wybrać dobrego fachowca i odpowiedni zabieg. Większość z Nas czeka, aż dać znać jak się czujesz już po zabiegu. Sama chciałabym wykonać sobie ten zabieg... ale porostu mnie nie stać... może w przyszłości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Dziewczyny jak ktoras z was znajdzie opinie o aquafilling prosze wklejcie linka.Nie wiem jak dotrzec na strony czeskie. Ja planuje zrobic kwiecien/maj 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1234
No dziewczyny to naprawde może być przełom jezeli chodzi o powiekszanie biustu. Mam kompleks odkad pamietam, ale na implanty nigdy bym się nie zdecydowała. A ten zabieg wygląda obiecująco. Aqua- trzymam kciuki za piękne cycuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam podobny problem - jeden rozmiar mi w zupełności wystarczy - jestem chuda i mam duże B, ale gdy zakładam stanik push up to piersi są idealnej wielkości, więc powiększenie o jeden rozmiar w zupełności wystarczy. na implanty bym się w życiu nie zdecydowała, są zbyt inwazyjne... no i te blizny - tragedia. ta metoda jest o tyle fajna, że każdemu będzie można wmówić, że to naturalny biust :D czekam na relację od Aqua! najlepiej zrób foty przed i po (samych piersi, bez twarzy) i nam wrzuć, bo w necie ciężko cokolwiek znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sandrine - ja tylko chcę pokazać jakie ewentualne zagrożenia mogą wstąpić . Każda zrobi jak uważa. Ale pamiętajcie o tych co najmniej 6 g rozproszonego nylonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua aqua - to juz jutro!!! Koniecznie napisz jak bylo. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstaw zdjecia prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies2222
Witam jestem Nowa w tej dyskusji i zdecydowana na zabieg Aquafilling® bodyline chciałabym faktycznie zobaczyć jaki jest efekt , ponieważ mam malutki biuścik i marzę o widocznym efekcie no może nie jak implanty ale takim sporym powiększeniem biustu. Chciałabym chyba o dwa rozmiary..?? hmm czy uzyskam taki efekt??miałam w trakcie ciązy trochę większy biuścik ale to za mało jak dla mnie;( no chyba ze uzyskałabym taki jak przy nawale pokarmu;)kiedy prawie skamieniały mi powiększone piersi.Ten rozmiar przez tych kilkadni był super bo później już nie karmiłam i wszystko zniknęło;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies2222
jak zwykle zapomniałam co czytałam widze,że agua agua uzyskała taki efekt nawału ale czy będzie to o co mi chodzi...tego chyba nikt nie wie i musze się przekonać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinna3
zazdroszczę Ci ze juz jestes po zabiegu i wszytsko poszło u Ciebie dobrze. kurcze ja też tak chce :) po niedzieli chyba zadzwonie i zapiszę sie na konsultacje. musze w koncu podjąć jakąś decyzje. a jak sie czujesz teraz? nie mam pojecia jak sie wstawia zdjecia na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterka21
Ja mogę tylko pomarzyć o efekcie powiekszenia jaki mialam podczas karmienia piersia to było chyba jakies mega C. Myśle, ze jakby Aquqfilingiem wypełniła ta co znikneło byłoby rewelacyjnie. ciekawe jaki by był efekt?gdzie jest ten Otwock, o którym piszecie? nalepiej by było jakby lekarz mnie obejrzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka 2 Ssaków
Witam, umówiłam się i ja do Otwocka. Byłam dziś na konsultacji. Dr Kłos miły, sprawia wrażenie rzetelnego fachowca. Zaproponował max. 120 ml w każdą pierś. Koszt max. 11.500 pln (100 ml - 10.900 pln). Ciekawa jestem czy w innych miastach jest taniej?? W necie nic nie znalazłam, w Warszawie Gold Clinic, ale jest drożej (12-15 tys). Zapisałam się na zabieg 23 listopada, ale jestem pełna obaw... Najbardziej się obawiam, czy rzeczywiście efekt utrzyma się min. 5 lat. Tyle pieniędzy, chciałabym mieć pewność, że się uda i będę zadowolona wiele lat. Z drugiej strony kto nie ryzykuje, ten szampana nie pije ;D Aqua - napisz proszę jak kolejne dni??? Zabieg robił Dr. Kłos?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anies2222
a ile dokładnie płaciłaś za setke w piersi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuć nam proszę zdjęcia - możesz wstawić linki do zewnętrznego serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asterka21
kurcze efekt imponujacy, nie wiem jak wygladałas przed zabiegiem ale teraz naprawde jest ekstra.wydaje mi sie, ze jeszcze spokojnie masz czas zeby sie wszytsko ulożylo dopiero co przeciez miałaś zabieg.wszytsko jeszcze jest na świeżo wiec nie masz chyba czym sie stresować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mraauuu
nie wiem jak wygladalas przed ale efekt ostatniego zdjecia.. wedlug mnie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super efekt ;) masz moze zdjecie piersi przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
mam tylko takie trochę z daleka ujęcie w sportowej koszulce - ale i tak widać problem - generalnie całe życie unikałam zdjęć w ubraniach, które pokazywały skalę mojego bezbiuścia, sprytnie się maskowałam... strasznie się cieszę, że teraz będzie inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde świetny efekt! :) A powiedz mi (bo jeszcze dobrze nie orientuję się w temacie) poprzez ten zabieg jest możliwość powiększenia piersi o 2 rozmiary, czy jedynie 1 rozmiar? wspominalas cos o dostrzykiwaniu preparatu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
pewnie zależy od chirurga. ale mój dosyć przekonująco wytłumaczył, że dla zdrowia najlepiej zacząć od 100 ml w każdą pierś, bo wtedy dopiero kształtuje się ta kieszonka i większe rozpychanie bardziej by traumatyzowało tkanki. powiem ci też, że ja miałam przecież przygotowane karmieniem ponad dwuletnim piersi - czyli miałam w nich miejsce po zbierającym się mleku - a i tak bardzo mam napięte i biedne te cycki teraz :-( więc radzę 100 ml na początek, a jak się już ułożą to chirurg oceni ile można dodać - żeby nie było ryzyka. ja rozumiem, że dużo więcej niż 150 ml oni nie chcą wstrzykiwać, bo to jednak nie implant, nie ma "rusztowania" więc piersi mogłyby oklapnąć... ale powiem ci też, że to nowość i z tego co mój chirurg mówił to aquafilling jest materiałem który ma trochę inne właściwości niż macrolane. więc 100 ml aquafillingu może oznaczać większe wypełnienie niż tyle samo macrolane. wspominał coś o higroskopii i pęcznieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc84090
Naprawde swietnie teraz wygladasz! Napisalas o opadaniu piersi. Jesli ktos ma z tym problem(nie mocno,ale jednak) to czy po wstrzyknieciu tej substancji moze byc gorzej? I jeszcze jedno pytanie...czy lekarz cos mowil o ryzyku powstania nowotworu po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam polimer nie powinien w wywoływać procesu nowtworoqwego ale jego monomery już potencjalnie tak Zaraz będą głosy o znakomitej jakości produktu i jego przebadaniu( pamiętacie artekol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
gosciu84090, dziękuję! a czy twoje piersi kwalifikują się na powiększenie przez zastrzyki z wypełniacza - to może ocenić tylko chirurg. z tego co czytałam w sieci, to jeśli nie jest to mocne zwiotczenie, to będzie dobrze i piersi zyskają ładniejszy kształt. ale tak jak mówię, tylko konsultacja umożliwi to na 100% stwierdzić. nie ma żadnego źródła, które by twierdziło, że aquafilling ma działanie rakotwórcze ani że podlega przemianom jakimkolwiek w organizmie ludzkim (monomery). producent informuje w swoich materiałach, że substancja aquafilling była badana pod kątem potencjalnej rakotwórczości i nie stwierdzono jakichkolwiek takich efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super efekt :) przekonałaś mnie :D odkładam kasę! powiedz mi tylko - ile czasu minęło od pierwszej konsultacji do samego zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinna3
Aqua świetnie wyglądasz, figure masz rewelacyja no i oczywiście biust:)dziś umówiłam sie na konsultacje też do otwocka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
dziękuję wszystkim za miłe słowa! między zdjęciem w koszulce biało-czerwonej a tym z wczoraj minęło 8 lat, w tym ciąża i karmienie, więc tym bardziej mi miło. no i piersi się doczekałam w końcu w wieku lat 35 :-P dzień 5 bez zasadniczych zmian, znów lekki postęp jeśli chodzi o miękkość piersi. cały dzień funkcjonowałam już normalnie, bez taryfy ulgowej, przejeździłam też autem z 80 km. trochę jeszcze czuję mięśnie piersiowe - tak jakbym miała zakwasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×