Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość katarinna3
tak, w kriocentrum u dr kłosa. mam pytanie do dziewczyn po zabiegu - jaki najlepiej kupic sobie stanik sportowy?wiem, ze w klinice daja ale chciałabym mieć swój jakiś fajowy:) coraz wieksze nerwy mam im bliżej zabiegu i co raz wiecej rozkminek.już chyba o niczym innym nie potrawie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaCzyliOna
Już w sobotę - stanie się! Mam zabieg i jakoś dziwnie spokojna jestem. Mam nadzieję, że to dobry znak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanik dostaje sie taki prosty,bezszwowy,bez zadnych usztywnien,z dwoma miseczkami.Chyba z mikrofibry. Calkiem ladny.Ja juz 6 dzien po zabiegu-odczuwam duza poprawe. Praktycznie nic nie boli,piersi prawie miekkie i wygladaja ladnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzuć proszę zdjęcia! bez twarzy oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murcja
Dziewczyny "po" czy możecie powiedzieć z jakiego rozmiaru startujecie i jaki macie teraz po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
wiesz, trudno mi dokładnie rozmiar określić - popatrz sobie na zdjęcia w moich linkach - myślę, że wyjściowe to było pełne A i teraz jest pełne B. jeden rozmiar przy 100 ml - choć pewnie też zależy od wzrostu i wagi osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Dziewczyny ja chce na wiosne zrobic, widze rozne opinie, skoro w czechach jest duzo taniej praktycznie o polowe skoro tylko 6000 zlotych chcialabym znalezc klinike w czechach, tym bardziej ze blisko nawet odemnie, bo mieszkam w woj slaskim wiec blisko mnie.Jak moge znalezc klinike w czechach? macie jakies namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaCzyliOna
Witam! I już jestem po :) Zabieg wspominam dosyć miło. Nie bolało mnie, myślę że znieczulenie pomogło.. Jestem po zabiegu 4 godziny, nie brałam nic przeciwbólowego. Co do wyglądu piersi - są twarde, ale nie jak kamienie. Są pełniejsze. Dla Kobiet, które karmiły - wyglądają jak po kilku godzinach niekarmienia (nabrzmiałe i twarde). Szczerze, to oczekiwałam bardziej spektakularnej zmiany (myślałam, że będą większe). Wstrzyknięto mi po 120 ml do każdej piersi. Myślę, że to zależy głównie od sylwetki i od skóry na piersiach. Ja jestem bardzo wysoka, normalnej budowy, po karmieniu Dziec****ersi zrobiły się 'puste', żel wypełnił piersi, ale zmieściło by się tam więcej substancji ;))) Napiszę po kilku dniach. Jeśli, któraś z Pań chce zobaczyć fotki przed i po - proszę o podanie maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murcja
Witam, ja poproszę o maila :) na adres - murcja90@wp.pl, z góry dziękuję JaCzyliOna czy możesz powiedzieć po kolei na czym polegał zabieg?jak to wygląda? jakie dostałaś znieczulenie? na Youtubie można zobaczyć filmy gdzie pacjentki są w dużym znieczuleniu chyba w narkozie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaCzyliOna
Zabieg robiłam wczoraj, dziś druga doba. Po przebudzeniu dosyć duży ból - porównywalny DO MEGA ZAKWASÓW PO ĆWICZENIACH :/ Ketanol pomógł, aczkolwiek, czuję piersi.. Sam zabieg wspominam bardzo dobrze. Tzn. na sali operacyjnej Pani anestezjolog i Pani pielęgniarka sprawnie podały mi znieczulenie - dobierane jest indywidualnie, po wywiadzie. Spałam, znieczulenie miejscowe, ale nic nie pamiętam. Obudziłam się już z nowymi piersiami. Murcja - wysłałam Ci fotki na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JaCzyliOna czy możesz równiez mi wysłać te zdjęcia? ;) leila93@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murcja
JaCzyliOna dziękuję za zdjęcia! super piersi! odpisałam Ci na maila;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też poproszę o fotki! thescarsoflove@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1979Kate
Czy ja rownież mogę prosić o zdjęcia? kasia.s7@autograf.pl Jaki miałaś rozmiar przed zabiegiem? Ja tez sie napalilam na to, ale muszę poczekać do stycznia i wtedy sobie zrobię :) póki co podziwiam efekty u innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doma_
cati424 ja też właśnie myslałam nad Czechami, bo cena konkurencyjna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JaCzyliOna poprosze tez o zdjecia przed i po. Doma no i podobno w czechach tez znokomici lekarze, tylko jak tu sie doszukac opini o klinki itp po czesku...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh powyzej to ja cati424, zapomnialam wpisac nick. Moj mail czarnulkait@yahoo.it Poprosze o fotki JaCzyliOna. dziekuje z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowy gość
gratulacje:) wszytstkie jesteśmy ciekwe jak jest efekt to moze tu wstaw linka?a rozmawiałaś z doktorem zeby z czasem dodać preparta jak mowisz ze masz za mało to chyba pozniej mozna uzupełnic tak jak pisała Aqua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak można dopełnić szczególnie przed wyjściem na imprezę . On jak ma wstrzyknięte też może sobie dopełnić . Poznacie że jesteście spod tej samej ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do JaCzyliOna Mam pytanie. 20 grudnia też bedę miała powiekszane piersi Aquafilling bodyline Chciałabym sie dowiedzieć ile ml masz wstrzyknięte do jednej piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaCzyliOna
120 ml w kazda. Mysle, ze poinnam po 150 ml..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zapłaciłaś cene za 120 ml czy za 150 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby fajnie, to wygląda u autorki. dużo lepiej niż implanty. pewnie bym wyglądała idealnie po dosztukowaniu sobie po 100 ml w każdą pierś, ale jednak nie mam przekonania do wstrzykiwania jakiejś substancji bezpośrednio w ciało. poza tym jak biust wygląda jak to się wchłonie? pewnie słabo i zostaną takie skórzaste worki. i cena jest mocno przesadzona- prosty zabieg, a cena jak za operację, ale to moze kwestia, że to nowość i spadnie kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
jaczyliona - super efekt! a dlaczego masz trzec**plasterek pod? do gościa - ten preparat się raczej nie wchłonie. nie ma udokumentowanych starszych aplikacji niż 8-letnie, ale nie wchłaniał się ani trochę. jest duża szansa, że to rozwiązanie permanentne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Permanentna to jest tylko miłość do mego męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaCzyliOna
Dzisiaj 5 dzień. Mąż już sprawdzał i twierdzi, że jest OK :D Ja też jestem zadowolona, dyskomfortu brak. Czuje delikatnie, że są bardziej twarde, jeśli tak zostanie to miło :) 3 plasterek mam, ponieważ Pan Doktor zlikwidował laserem nieładny pieprzyk - gratis - miło. Zapłaciłam 11500 PLN za 120 ml x2. Nie wiem jak długo utrzyma się efekt. Natomiast piersi z 'silikonem' są dla mnie nienaturalne, a te 'moje' w dotyku, w odczuciu są naprawdę w porządku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Dziewczyny jak mam szukac kliniki w czechach? nie znam czeskiego a chce zrobic w czechach aquafilling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doma_
możemy razem jechać jakoś w wakacje ;p znalazlam tam jedna klinike - petra clinic, chociaz wolalabym jednak zrobic w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaCzyliOna
a ja bym sie bala robic w Czechach. Pozniej na kontrole polecisz do Czech,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×