Odpowiedz na ten temat

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

• gośćA 2017.03.18 [08:45]
    Gips ściągany jest po 10 dniach. Mi nie pasował termin i przyjechałam po 14 dniach. Później ewentualnie daje ci ten gips żebyś na nos jeszcze przyklejała sobie sama.
  • gość 2017.03.18 [11:07]
    Mi powiedziano ze zastrzyk mam zrobić sama dzień przed op o 22 Ma ktoś fotki nosa?
  • Agnieszka2500 2017.03.20 [22:05]
    Panicznie boję się momentu ''uspania'' może ktoś mi go zobrazować? Jakie to uczucie, jak to wygląda, czy nie traciłyście oddechu itp? Błagam
  • gość 2017.03.20 [22:23]
    Jakie szwy zakłada doktor po operacji nosa?? Rozpuszczalne czy zdejmowane?
    Jak długo jesteśmy podłączone do kroplówki po operacji??
    Po jakim czasie wybudzamy się po podaniu narkozy?
    Którego dnia wyjmują nam setony?
    O której mniej więcej opuszczamy dzień trzeciego dnia?
    Można zabrać jakieś swoje jedzenie do szpitala?
    Operację mam już niedługo, stresuję się coraz bardziej;/
  • gość 2017.03.21 [08:46]
    Usypianie dzieje się nie wiadomo kiedy. Dostajesz tabletkę po której nagle powoli leżąc w łóżku oczywiście tracisz przytomność nie wiadomo kiedy, możesz jeszcze się obudzić i coś tam mamrotać i widzieć ale to tez na chwile. Ja się budziłam po drodze na sale, pamietam windę i chwile jak na sale wyjechałam i widziałam doktora. Później obudziłam się na sali jak było po wszystkim bardzo mocno kaszlałam chwile, jakbym płuca miala wypluć ale to przez wyjętą rurkę w gardle i trwało to tylko chwile. i czułam tylko taki piach w oczach może od gipsu a może od tego ze oczy były już spuchnięte. Oni pozwolą ci jeść tylko jogurty wiec jedzenia nie ma sensu brać. Będziesz jadła okropne papki coś typu budyń i mleko z czymś jedno słone drugie słodkie. Setony wyciągane są w trzecim dniu przed samym wypisem tego bałam się najbardziej- masakrycznie a okazało się ze w sumie tego nawet nie można było nazwać bólem. Bardziej bolalo jak czyścił patyczkiem i wkładał nim maść do sapek.Szwy są rozpuszczalne, mi się rozpuszczały dobre ponad miesiąc czyli długo. Na zdjęcie gipsu jedzie się po 10 dniach. Głowa do góry.
  • gość 2017.03.21 [16:22]
    Dzięki za odpowiedź usmiech.gif Lepiej dokladnie wiedzieć co nas czekasmiech.gif
    jeszcze jedno o której mniej więcej opuściłaś szpital trzeciego dnia?
  • gość 2017.03.21 [19:58]
    Jakos po 10
  • gość 2017.03.21 [23:06]
    Kobietki jeśli któraś z Was ma termin na operacje lub konsultacje i z jakiegoś powodu nie da rady bardzo chętnie przygarnę ! Mam termin konsultacji dopiero na lipiec smutas.gif mój mail likethat@interia.eu

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...