Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość Molcia
Wiolu super pewnie ze Ci wyślę ....poczekam aż ściągnę te opatrunek na dobre i zobaczysz moj nosek....a!Wiolu a ja myślałam ze szwy sa rozpuszczalne bo rozumie ze Ty tez miałaś robiona operacje metoda zamknięta czyli nie nacinal Ci noska na zewnątrz tylko wszystko robił w środku ?:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana22
"Roksana a nie lepiej zadzwonić do doktora? Ja jak mialam pytania to dzwonilam jest bardzo miły i uprzejmy. Bierz tel i dzwon napewno odpowiedź będzie szybciej niz tu oczko.gif" Niestety, ale dr nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maila i nadal nie wiem :( Czy ktoś może wie, czy dr powiększa piersi własnym tłuszczem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też o tym myślałam, ale wiele opini w tym temacie jest negatywnych. Góra 2 lata i się wchłania w 70%. szkoda kasy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Wiolu dzień dobry:) jak sie czujesz czy wszystko wporzadku:) ja jestem jeszcze słabiutka tzn z każdym poradnikiem wydaje mi sie ze mam więcej siły ale to tylko na chwilke i do łóżeczka ....z noska jeszcze coś sobie cieknie ale chyba tak ma być a Tobie tez jeszcze ? i wydaje mi sie ze trochę gips jest luźniejsze może to nosek zmniejszył opuchliznie ale tylko to czuje na samej gorze choć prawie nie dotykam bo sie boje:) oj Ty jutro już bez gipsu oj bedzie uczta:)))pozdrawiam Cię Wiolu cieplutko i prosze pamiętaj o fotkach proooosze:))))) ps czasami mam wrażenie jakby na grzbiecie coś spinalo czy tez tak miałaś to nie ból to takie uczucie jakby kości sie zrastaly:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
UPS ..".z każdym porankiem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana22
Dziękuję gościu za odpowiedź :) czyli nie ma sensu tego robić skoro po 2 latach może być nic nie widać. 70% to dużo, szkoda kasy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Miałam tez takie uczucie ! Juz sie niemoge doczekac bylam dzis u fryzjera pozniej ide rzesy zrobic i paznokcie planuje wybielic zeby i powiekszyc usta a co jak szalec to szalec hehe :) w nosie hmmmm czasem czuje uczucie kataru ale juz coraz rzadziej a co do operacji na zewnatrz nie mialam zadnego szwu ze srodka mi sciagal a tobie nie wystaja z dziurek nitki bo mi wystawaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Wiolciu uf ciesże sie ze napisałaś martwiłam sie ze zapomniałaś już o mnie ale teraz rozumie fryzjer itp....ale Ci fajnie:)))))cieszę sie razem z Tobą baaaaardzo :)))))) szalej dziewczyno szalej tylko uważaj jeszcze na nosek :))))calusy:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
...ja już wybielilam sobie żabki akurat przed operacja hahaha:) a rzeski oczywiście ściągnęłam do operacji i dobrze:)))) choc już bez nich żyć nie moge:))))calusy miłego popołudnia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
podaj mi maila jak bede miec chwile to wysle zdjecia noska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Dzien dobry Wiolu:)))) już od rana myslalam o Tobie i o Nas....ostatnio pewnie jak zauwazylas zmieniło sie i zmienia Nasze życie ....Nasze nastawienie....to cudowne uczucie prawda:)....czuć pewność siebie w tym pewnie co mówimy i co piszemy....Boże nigdy bym nie śmiała marzyć by rozmawiać na temat mojego noska a tymbardziej pokazywać zdjecia....a teraz to piękne uczucie cieszę sie za Twój i moj życiowy sukces i spełnienie marzenia....chociaż jeszcze mam dwa dni uf ale sie nie moge doczekać .....Wiolu podaje meila: perelka803@poczta.fm już sie nie moge doczekać .....Boże baaaardzo Ci dziekuje ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Wiolusiu przebieram nóżkami czekając na Twój nosek:)))) pamiętaj o mnie:))))) Wiolu czy jak lekarz ściągnął Ci gipsik to nosek miałaś jeszcze spuchniety ? a jak teraz z tym drugim gipsikiem czy jeszcze go masz czy tylko już bedziesz zakladala na noc ? Całuski :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
sprawdz czy doszedl mysle ze czas przejsc na korespodencje mailowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Oj jeszcze nie doszedł :(.... Czekam grzecznie z utęsknieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Wiolu Wiolu wyglądasz pięknie !!!!!!! Boże jak pięknie !!!!! aż mi sie łezka zakręciła:))))) GRATULUJE ŻYJ STO LAT ....BOŻE JAK PIĘKNIE masz teraz taka buzke jak dziewczynka słodka subtelna i jak grecka bogini:.....jeszcze raz GRATULUJE.... oj jmarze o takim jak Ty masz:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
dziekuje tylko ta opuchlizna sie martwie wiem ze kazda inaczej przechodzi to z przodu tak sztucznie narazie wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Wiolu szczerze gdybym ja miała taka maleńka opuchliznie to byłabym szczęśliwa Wiolu dopiero masz kilka dni nowego noska wiec bądźmy cierpliwe:)))) oj a jak otoczenie widzieli Cię już znajomi a wogole wiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Rodzice powiedzieli ze swietnie siostra ze musi sie przyzwyczaic a maz ze wygladam sztucznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
...Wiolu ot rodzinka kochana:)))) wiesz co jest najważniejsze Wiolu czuć sie z sama sobą najlepiej :)))) a reszta społeczeństwa i te zazdrosne kolezanki zlej :)))) wyglądasz PIĘKNIE a moj maź już z góry wiem ze pewnie skrytykuje bo gdybym sama nie podjęła decyzji i postawiła go przed faktem to daleko bum nie zaszła :)))) dla mnie wyglądasz szczerze Ślicznie !!!!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Dziękuje ! Teraz na twoje fotki czekamy ! ja lece dzieciaki myc buziaki :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Dzien dobry Wiolu:))))) napisałam dzisiaj do Ciebie emaila na Twoja skrzynkę ale nie wiem czy to dostalas ...spróbuj prosze popatrzeć ....a poza tym odliczam godziny do jutra...troche sie boje tych szewkow ale co tam tyle już przeżyliśmy ze to tylko chwila która szybko minie a efekty zostaną na całe Nasze życie ....jak tam Twój piękny nosek i Twoje kolejne odczucia ślicznotko :))))calusy acha jeszcze chciałam skomentować reakcje Twojego męża :on po prostu jest zazdrosny:)))))))) moj reaguje podobnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ginabel
Czy ktoś wie jak dr robi piersi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
opd na maila ! a co do piersi dziewczyny sa zadowolone choc znajda sie coo nazekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Wiolu Wiolu jestem po....Boże jestem inna:))))))nosek jest wg mnie i Naszego kochanego lekarza idealnie prosty....jestem jeszcze troszeczkę opuchnięta i mam siniaczki a szczególnie na jednym policzku ale co tam:)))))!!!!!! Wiolu dokonaliśmy cudu prawda owszem ze to zasługa lekarza ale gdyby nie Nasza postawa i decyzja to kompleks nosilybysmy w głowach do końca zycia:)))))Wiolu za chwilke wyślę Ci na meila zdjęcie co prawda moja córa zrobiła mi zaraz po zdjęciu gipsu w gabinecie u lekarza wiec zreszta wyglądam jak wyglądam :))))))całuski i dziekuje bo pewnie trzymalas za mnie kciuki:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxx Laura xxx
Cześć dziewczyny, szukałam dzisiaj strony Brzuchańskiego i się rozczarowałam bo jej nie znalazłam... to dziwne został mi tylko kontakt mailowy czy któraś z Was ma może do niego telefon lub linka do strony gdzie znajdę cennik? Byłabym wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00420603451627

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny a ile płaciłyście za operację nosa u dr Brzuchańskiego? Z tego,co czytałam wcześniej, ceny poszły w górę, ale chyba i tak bardziej opłaca się u niego niz w kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3325 zl z pobytem w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy w klinice jest jakiś hotel gdzie można było by się zatrzymać? Pytanie do dziewczyn które są z dalsza. Gdzie się zatrzymałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wracalam do domu alw jechalam z mezem i znalazl hotel w ustroniu jakies 20 km od szpitala najtaniej bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×