Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość Molcia
...jutro mam być miedzy 8-9....a do Trynca mam blisko wiec jadę rano no i oczywiście nie sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Więc życze powodzenia ! W sali jest ubikacja i lezalam z polka a co do nosa powiedzialam mu ze zdaje sie na niego tylko niechce tego garba i bardzo podniesionego do góry . No z czubka nosa ciezko mi powidziec ale siostra zauwaza różnice ze jest np wezszy a do czwartku juz odliczam wogole jak wrocisz to tez napisz co i jak !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Dziekuje Wiolu napewno napisze jak wrócę:) już mi lepiej bo znowu wiem więcej :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana22
Hej dziewczyny. Orientujecie się, czy doktor Brzuchański dokonuje powiększenia piesi własna tkanką tłuszczową i jaki to będzie koszt?? Bardzo prosze o odpowiedź bo nie znalazłam na to żadnej odpowiedzi:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga9999
Witam. Dziewczyny widzę, że macie obawy przed operacją u dr. Ja go mogę polecić bez żadnego cienia wątpliwości. Robiłam u niego plastykę brzucha w 2006 roku i brzuch jest przepiękny, a cięcie praktycznie niewidoczne. I chociaż minęło 8 lat, brzuch pozostał taki sam! Ktoś tutaj napisał, ze brzuchy mu nie wychodzą, a to nieprawda. Byłam tam ja i kilka innych kobiet również zadowolonych jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porownaj sobie brzuchy Brzuchanskiego i Furmanka i przekonasz sie, ze brzuchy Furmanka sa bez psich uszu, plaskie i blizna niziutko nawet po kilku latach po operacji, natomiast brzuchy po Brzuchanskim po pol roku maja znow zwisajaca skore :-o I jeszcze na jedna rzecz dziewczyny skarza sie na Brzuchanskiego, ze robi wlasnie te psie uszy, czyli nawisy po boczkach. Furmanek robi lagodne przejscie miedzy nad blizna i pod blizna a Brzuchanski robi po bokach uskoki czyli psie uszy. przypatrz sie i porownaj brzuchy jednego i drugiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na beauty brzuchy robia w3szystkie u furmanka bo robi o wiele ladniej niz brzuchanski,do brzuchanskiego ewentualnie z noskiem mozna isc:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga9999
No ja psich uszu nie mam więc nie wiem od czego to zależy. Stwierdzam tylko fakty skoro mam go zrobiony i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roksana22
Czy ktoś może mi odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roksana a nie lepiej zadzwonić do doktora? Ja jak mialam pytania to dzwonilam jest bardzo miły i uprzejmy. Bierz tel i dzwon napewno odpowiedź będzie szybciej niz tu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
a Tobie zrobił te psie uszy jak tak to pokaż zdjecie bo chcialabym to zobaczyć ? i jak moze po pol roku zwisac skóra albo odrazu albo po ponownym odchudzaniu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
oglądalam:) ale chce twoje zobaczyc 4 nieudane brzuchy konta setka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie cztery tylko 94 na sto on robi z uszami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na brzuch jestem zapisana w kolejce do Furmanka, mam termin na poczatek listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga9999
wioooola, podaj maila to Ci wyślę mój po zrobieniu. Może ja tez mam uszy, a nie wiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
wiooola0000@wp.pl ja zrobilam nos u niego i w czwartek jade gips sciagac i odrazu na brzuch sie umowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga9999
Już Ci wysyłam :) Ja też mu zaufałam, a było to 8 lat temu i nie żałuję. A jak jest teraz to nie wiem tylko tutaj czytam pozytywne i negatywne komentarze....a kiedyś były tylko pozytywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Piękny brzuszek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga9999
Dziękuję i taki jest nadal :) Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Wiolu wróciłam właśnie do domku uffffff ale sie cieszę ze już pooooooo......było tak jak pisalas opieka super....nawet nie wzięłam nic P/bolowego bo nic nosek nie boli:)))))Dr jest kochany uf idę sie położyć bo jeszcze jestem słaba ale szczęśliwa ....aż nie moge uwierzyć ze wkoncu sie zdecydowalam....ale zawsze wiem ze MARZENIA warto realizować :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
To bardzo sie ciesze a ja juz sie jutra niemoge doczekac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
...Wiolu trzymam kciuki zreszta napewno będziesz zadowolona...pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Wiolu no i to u Ciebie:) jak poszło ?jaki efekt i jakie zalecenia?:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
wiesz widzialam tylko nos z 2 min i bylam zszokowana taki prosty haha wogole inaczej wygladam dalej mam go w gipsie do niedzieli pozniej 2 tygonie gips na noc masaze mam wykonywac i stopniowo jedzenie wprowadzac i umówilam sie na brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Wiolu tak sie ciesze uwierz mi caly dzien czekalam na te wiadomosc...dobre i te 2 minuty...och ale musisz byc inna...tobylo chyba Nasze marzenie ....ja jeszcze jestem slabiutka...schudlam juz 3.5 kilo:( mam 35.7 temperature ale oszczedzam sie leze w lozeczku i odliczam dni do wtorku acha Wiolu prosze napisz mi czy mialas caly tydzien naklejone te plastry nawet na tych siniaczkach bo choc widze ze sie wchlaniaja to tak mi szkoda buzki ....pewnie plastry bardziej bolaly od sciagniecia gipsu...Wiolu ciesze sie razem z Toba ,,,jak ja juz zobacze prosty nosek to bede SZCZESLIWA:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
szczęśliwa jestem ale bede sie musiala przyzwyczaic do nowego wygladu hehe powiem ci ze plastry poczulam jak sciągal ale bardzie szwy bolaly (najgorsze jak dla mnie z calej operacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Dzień dobry Wiolu:)pewnie kamień spadł Ci już z serca ze masz już tyyyyle za sobą ...ja jeszcze troszeczkę i Ci dorownam:) a pro po szwów czy mam rozumieć ze Ci je wyciągał ?????no chyba ze miałaś robione metoda otwarta ? pozdrawiam cieplutko ps to teraz jestes nową kobietka z nowym noskiem a to przecież duża zmiana:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Tak wyciągał mi szwy ! Boje sie troche reakcji otoczenia, tesciowa mnie wczoraj z gipsem widziala i powiedziala ze iwdac juz różnice a jej sie najbardziej balam :) A ty jak sie czujesz? wogole odczuwasz w nosie tak jakby katar? Zastanawia mnie jedno czy moge nosic okulary przeciwsloneczne (chodzi mi czy nie beda na kosc uciskiwac) zapomnialam lekarza zapytac z tego wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
...nie tylko nie okulary!!!! piszą wszędzie o 2miesiacach!!!!wiec szkoda by było tego Twojego poświęcenia :)....tak nosek mam drozny ale czuje jakbym miała taki luźny kanarek ,nosek czyszczę szpatulkami i maścią oczywiście ...ja już nie mam teściowej :) ale i tak nie mówiłam o tym nikomu wie tylko moja córeczka i maź ...uważam ze koleżanki sa miłe ale tez i zazdrosne plotkawe wiec tez sie zastanawiam jaka bedzie różnica w moim wyglądzie ale tez myśle ze kompleks był tylko mój i to ja miałam fobie na jego punkcie:)Wiolu dziekuje z dnia na dzien czuje sie lepiej i cieszę sie ze Cię poznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Właśnie tak myślałąm ze niemozna okularow trudno slonce bedzie mnie razilo! Wpadłam na pomysl żebyś później na maila wyslala mi zdjęcie swojego nowego noska a jak bedziesz chciala żebym ja wyslala to napisz mi swojego maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×