Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość wiooola0000
I jak siedziałam w poczekalni to słyszalam jak po polsku rozmawial o piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś robiła ostatnio u dra brzuch albo powieki górne ? Szukam opinii i informacji. Będę wdzięczna jeśli któraś się podzieli. Z tego co rozumiem można przyspieszyć u niego termin i nie trzeba czekać roku tak jak u Furmanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzuchy mu nie wychodza,slabo naciaga i robi psie uszy po boczkach,powieki zalezy od dnia,jedne babki sa zadowolone inne mniej ale ogolnie jak sie postara moze zrobic dobrze powieki,poczytaj wczesniejsze posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za odpowiedź, ale tym brzuchem mnie załamałaś lekko na brzuchu mi zależy właśnie najbardziej szkoda, w takim razie chyba zostaje jednak kolejka u Furmanka albo kredyt w Polsce, bo ceny zabijają po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam do dr 2 tygodnie temu w sprawie ustalenia terminu operacji i do dziś nie mam odpowiedzi. Czy ktoś tak miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny napiszcie czy dobry mialyscie kontakt z dr? Długo czekaliscie na ustalenie terminu? Ja czekam juz sporo i nic. Czy milczenie oznacza zebym szukała innego lekarza? Proszę dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Ja na maila napisalam i nie odp wiec zadzwoniłam przez tel sie chyba bardziej da dogadac ! A co do brzucha mozesz mi powiedziec dlaczego zle naciaga skóre? pytam sie bo tez planuje na konsultacji tez mi brzuch ogladal i nie powiedzzialam mu o przepuklinie brzusznej ale sam wybadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiola prosze podaj nr telefonu na który dzwonilas. Bede wdzięczna. A i jeszcze jedno w jakie dni i o której najlepiej dzwonic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
To jest nr do dr 0042558309241 oczywiscie czeski niepamietam kiedy ja dzwonilam ale przyjmuje w przychodni we wtorki i czwartki od 8 do 11 bedac we wtorek o 9 to odbieral telefony od pacjentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jokastabeatrycze
dziewczyny, a to dziwne..bo ja mam termin na wrzesien i ode mnie krzyknął prawie 4,5 tysiąca złotych !!! za nos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaloze sie ze chcial wyciagnac od ciebie kase za przyspieszony termin 1000 zlotych. zawsze tak robi mowi ,ze nie wolnych terminow chociaz je ma ,ale zaraz potem zaznacza, ze jest taka mozliwosc za doplata 1000 zl i w ten sposob zarabia wiecej brzuchanski zawsze kombinuje z cenami ,u niego zawsze zaplacisz wiecej niz u furmanaka,furmanek bierze po szpitalnym cenniku i ani centa wiecej a ten zawsze naciaga gdzie sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
witam dziewczyny:)...ja juz u dr.Martina we wrzesniu 2013 robilam powieki ...sa piekne ...calkiem inaczej wyglada teraz swiat....a za miesiac ide na korekte noska:)....o szczegolach bede Was jak chcecie oczywiscie informowala na biazaco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę na konsultacje.zamierzam zrobic plastyke brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto jedzie na operacje z koncem czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jest tak mało wpisów o operacjach dr? Zastanawiam się nad nim czy są osoby które mogą szczerze polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
ja włsnie wrócilam po operacji nosa narazie mam gips ale wszystko ladnie sie goi i lekarz zdobyl moje zaufanie i dam mu brzuch do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Wiolu gratuluje....my jedziemy na operacje noska w poniedziałek ....och cieszymy sie ale jest lekki straszek...prosze napisz coś więcej ...jak z oddychaniem po operacji no i z tymi słynnymi setonami....z góry dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Powiem ci ze wogóle sie nie balam strach mnie zlapal godzine przed operacja ale dostalam głupiego jasia i jakos sie uspokoilam ogólnie naturalnie przyszlo oddyanie przez buzie troche zasychalo ale pilam caly czas a setony poszly raz dwa nie wiem kiedy bardziej bolalo odrywanie plastrów z buzi ogolnie nic nie bolalo (oprocz zastrzyku przeciwbolowego ) ale znowu duzo łzawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz sie fajnie....zazdroszczę ....ale ten ból i tak jest niczym w porównaniu z marzeniami ktore warto realizować ....a w moim przypadku oprócz marzeń zawodowych było rownież korekta nosa....wiec już bez względu na strach i ból nie moge sie doczekać poniedziałku :)....a jak sie czujesz teraz ....jak tam siniaczki pod oczkami....acha a ten p/bólowy to rozumie ze był po operacji:) i mam nadzieje ze w pupę a nie w nosek:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Zastrzyk byl po operacji w udo do miesniowo sinikaki juz schodza tzn zółte juz sa tylko troche jedna strona nosa mnie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak robisz nosek to zastrzyk w nosek a jak cycki to zastrzk w cycka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Wiolu jeszcze jedno pytanie rozumiem ze można zabrać i być w swojej koszulce nocnej oczywiście pewnie oprócz sali operacyjnej ? A co powiesz na temat jedzenia ? Czy warto sobie coś ze sobą zabrać ?pewnie duże ilości wody?:) pozdrawiam :)jak Twoje samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Koszulka do spania bedzie potrzebna bedziesz w niej przed operacja do operacji daja ci specjalny stroj a po operacji rano ubrali mnie zpowrotem w moja pizamke a z jedzeniem hmmmm dostajesz takie papki niezbyt to dobre ale niemasz wyboru bo nie mozesz gryźć i w domu tak samo na papkach jedziesz wiec moja rada najedz sie pożądnie dzien przed operacją bo ja juz schudlam 2 kg i mam ochote na kebaba !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
ja wody nie miałam ale herbate dobra dawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
a i przed operacja bedziesz musiala wziasc prysznic wiec klapki recznik mydlo i niby wlosy trzeba umyc ale dzien wczesniej w domu tez to mozesz zrobic no i zmyc lakier do paznokci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
Wiolu bardzo dziekuje za informacje :) lekarz nic nie wspominał o zmyciu lakieru z paznokci jest to rzeczywiście konieczne , a co w przypadku hybrydów w rękach? Ile dni pozostało Ci do zdjecia gipsu? Jak siniaczki? Znikają? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Właśnie nie wiem dlaczego trzeba zmyc gdzies na forum czytalam ze wrazie gdyby cos sie dzialo to paznokcie sinieja i pewnie tez sie tyczy hybrydów. Zdjęcie gipsu w czwartek mam, siniaki ladnie schodza jestem dobrej nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molcia
... Wiolu cieszę sie ze wszystko u CIebie wporzadku....ja właśnie sie przygotowuje do jutrzejszego wyjazdu...mam już chyba wszystko...acha prosze napisz mi czy kształt noska lekarz dostosował sam czy Ty mu zasugerowalas bo jak byłam na konsultacjach to oczywiście nie omieszkalam zabrać ze sobą fotek:) ale i tak dr powiedział ze on wie ze każda by chciała nosek np Jenifer Lopez ale anatomia jest anatomia:)....a widzisz już różnice patrząc na gips czy to dopiero w czwartek bedą łzy szczęścia czego życzę CI Z CAŁEGO SERCA....a!i jeszcze jedno czy łazienka jest w pokoju i czy miałaś na sali towarzystwo...przepraszam za te moje pytania ...pewnie to rozumiesz i baaaardzo Ci dziekuje za pomoc:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Molcia kiedy masz operacje? Gdzie nocujesz? Jedziesz sama czy z osobom towarzyszącą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×