Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Zalogowałam się na tym forum ale fotki moge oglądać tylko na dostępnej galerii a nie zamkniętej :( Ale zadowolona jesteś z tego doktora? Kurcze muszę się obeznać jakie wkładki najlepsze i jakie cięcie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet się cieszy że jak ze mną pojedzie - planuję operację na grudzień ;) - to przy okazji pojeździ na snowboardzie ;) Ciekawe jak duże kolejki są do niego... A do Twojego długo czekałaś zanim wyznaczył termin??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brzuchańskiego teraz są zapisy na 2010 rok.. chyba że 1000zł się dopłąci, to na jakąś listę oczekujących wciągają i czeka się trochę krócej, tak że jakby co to zaklep sobie termin jak najszybciej do mojego nie czeka sie długo, teraz w styczniu chyba w ogóle nie było kolejki. ale ja dopiero pod koniec kwietnia mogę, wiec i tak mi kolejka nie robi róznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz mnie troszkę zdołowałaś ;) 2010?? Chyba że styczeń 2010 ;) To muszę szybko zadzwonić do doktorka niech mnie zapisze gdzieś w kajecik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jaki miesiąc teraz chodzi, chyba w listopadzie-grudniu 08 były już zapisy na ten 2010 rok.. ale to taka naciągana kolejka, jak pisałam wcześniej.. dlatego myślę ze spokojnie znajdziesz dla siebie pasujący termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Hej dziewczyny ja wlasnie zdecydowalam sie na operacje powiekszenia piersi u tego doktora wlasnie wyslalam maila z zapytaniem ..hmm moze lepiej zadzwonic? mowi on dobrze po polsku czy moze lepiej po niemiecku albo angielsku ? (kiepsko u mnie z angielskim)..jestem na 100 zdecydowana ...moze wiecie jakie stosuje pan doktor ciecia? i jakiej firmy implnty? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja marzec 2009
hej doktor dobrze mówi po polsku i lepiej dzwonić niż przez e mail... Cięcie z tego co wiem to pod biustem lub "otoczkowe" a wkładki firmy eurosilicone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
a powiedz mi bo z tego co wynika masz juz w marcu operacje:) zazdroszcze :)))...bylas na wizycie?...jak dojechalas na miejsce?..bedziesz miala anatomiczne czy okragle? pod miesien?ile bedziesz placic ...? Jutro zadzwonie skoro swit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
teraz wlasnie doczytalam ze jedziesz w ciemno :)..ja jutro bede dzwonic widze ze 2 miechy czekalas fajnie ...jestem sklonna dac 1000 wiecej zeby bylo ok, rowniez taniej. mnie by tak pasowala w kwietnu tak 3 kwietnia bo mam urlop tydzien :(ale pewnie nie da rady . Napisz mi prosze jak dlugo tam bedziesz i czy wszytskie doby bedziesz w szpitalu czy cos wynajmujesz pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja marzec 2009
Hey zamierzam tam być tylko ile trzeba z tego co wiem to jakieś 2 doby i potem chce wracać do Warszawy ale to takie moje wstępne plany bo nie wiem czy ktoś po mnie przyjedzie (jadę sama pociągiem) jeśli się okaże ze będę miała wracać sama to zostanę ze 3 dni dłużej i chyba w takiej sytuacji to w szpitalu wykupie dodatkowe doby ale to wszystko wyklaruje sie już tam na miejscu...Co do kosztów to niestety nie ma różnicy (no może minimalna )jeśli chodzi o op. w Polsce czy w Czechach gdyż na dzień dzisiejszy korona mocno podskoczyła i mniej więcej koszt op. wyniesie ok 9000 -9500 zł do tego jakieś koszty podróży zakupy w sumie to na chwilę obecna bardziej opłaca się robić op. w Warszawie jeśli komuś nie zależy konkretnie na dr. Brzuchanskim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja marzec 2009
i jeszcze coś... ja nie czekałam 2 miesiące umawiałam termin w listopadzie na marzec ta wypowiedz którą czytałaś że umawiałam termin 2 miesiące temu była ze stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvia33
No wlasnie, jak z cenami w tych Czechach? Czy cennik na stronie doktora Brzuchanskiego http://plasticka-chirurgie.webpark.cz/ jest nadal aktualny? Na razie powiekszac piersi nie chce, natomiast interesuje mnie calkowita korekcja nosa, powiekszenie ust, polastyka powiek...moze odessanie podbrodka. W tej chwili korona stoi po 0.17 - korekcja nosa to wdg cennika dr Brzuchanskiego 16500 koron, czyli ok 2800 PLN. Nawet niech bedzie 3 tys...nie chce mi sie wierzyc w tak niska cene - czy to rzeczywiscie mozliwe? A moze to cena wyjsciowa np za sama korekcje chrzestna? W tej chwili u nas ceny za pelna korekcje nosa wahaja sie od 6 tys w gore. Gdybym chciala zrobic wszystkie wyzej wymienione operacje to w Polsce musialabym zaplacic pewnie kolo 20 tys...co jest w tej chwili zbyt wysoka kwota dla mnie. Czy ktoras z Was miala niedawno zabieg u dr Brzuchanskiego (chodzi mi glownie o twarz) i moze powiedziec cos na temat rzeczywistych kosztow? Wiem ze to b.dobry lekarz ale czy naprawde oplaca sie jechac z Warszawy do Czech? Z niecierpliwoscia czekam na Wasze odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliszka
Sprzedam termin operacji u dr. Brzuchańskiego na 13 maja 2009r albo zamienię na termin dużo późniejszy .Proszę dzwonić na numer 508-322-257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość demonicznadora
Witam, miałam operacje 2 lata temu robioną przez Brzuchańskiego. Z perspektywy czasu podjęcie decyzji o powiększeniu piersi to była najgorsza decyzja w moim życiu. Po 2 latach nadal mam okropne blizny i bola mnie piersi. Straciłam w nich częściowo czucie. Ale faktem jest, że wyglądaja ładnie tylko, że wygląd to nie wszystko. Dowiedziałam się o tym za późno :(. Nie jestem eksperte i nie winie lekarza lecz siebie za głupotę. Dziewczyny pomyślcie zanim to zrobicie, ja nie mogę cofnąć czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona rok po operacji
MALISZKA TY GŁUPIA DZIEWUCHO to nie jest twoj termin i nie masz prawa go sprzedawac!!!!! zaplacilas za termin ze chcesz go sprzedac?????? zalosna jestes i tchórzliwa jak skunks!!! nie dla dzieci sa operacje ani dla rozkapryszonych gówniar tylko dla doroslych oidpowiedzialnych za swoje decyzje ludzi!!!!! przez takie zalosne siksy jak ty robi sie blokada terminow i niepotrzebna sztuczna kolejka!!!! zaraz skontaktuje sie z doktorem telefonicznie i załatwie ci ze wcale cie nie zoperuje!!! Nie po to rezerwujesz termin zeby go sprzedawac albo dupe zawracac tylko i nie jechac na zabieg!!!doktor ma alergie na takie osoby i nie uznaje zamian ani handlu terminami i mozesz byc pewna ze jesli uda mi sie z nim skontaktiwac to za zadne pieniadze cie nie zoperuje!!!! POPROSTU DEBILIZM AZ RECE OPADAJA!!!!!!!!!!!!!!!! DO wszystkich innych normalnych i odpowiedzialnyc: doktora szczerze polecam, jestem prawie rok po operacji, sa sliczne jak naturalne nikt sie nie kapnął ze są sztuczne, zero komplkacji, równiutkie, idealne, blizny nie widzoczne POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniska-24
Witam ,mam problem poniewaz od kilku tygodni dzwonie ,i pisze na meila do dr Brzuchanskiego i ani nie odbiera telefonu ani nie odpisuje na meile ,niewiem co robic ,wiecie moze jak mam sie z nim skontaktowac bardzo mi zależy z gory wielkie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maga0505
do aguska12345 Witaj pisałam o tym lekarzu w innym wątku, wiec pozwolę sobie wkleić link: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3689026&start=30 Bądz spokoja o wybór lekarza:) będziesz w bardzo dobrych rękach :) to najlepszy lekarz jakiego znam. Ja oparłam sie na opiniach o nim z forum beautywpolsce. Jest to chyba bardziej wiarygodne forum od tego tu niestety :-), znajdziesz tam wiele opini na temat tego lekarza. Wiec gdybyś chciała uzupełnic wiedzę na jego temat z pewnością tam ja znajdziesz. Ja czekalam na swoja operacje az 1,5 roku bo takie kolejki do niego- ale warto było!! jechalam do niego z Irlandii jestem tez umówiona na przyszly rok na inny zabieg.( znowu czekam cierpliwie w kolejce bo naprawde warto...) Tu znajdziesz też cos ciekawego do poczytania o nim .... http://www.gazetacodzienna.pl/index.php?p=wwiad&id=3846 pozdrawiam cieplutko Maga0505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihana25
Witam, Chciałam się zapytać o dr Brzuchańskiego..na jego stronie jest tylko tel i adres... chyba, że źle szukam:) Mógłby mi ktoś napisać jego stronę. I jeszcze jedno pytanie..na jakich wkładach pracuje dr? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź..zdecydowałam się na powiększenie i chyba na tego lekarza. Jestem ze śląska..będę dzownić teraz w tym tygodniu aby umówić się na konsultacje..jeśli któraś tez wybierałaby się do dr...moge zabrać ze sobą...będzie raźniej:)) Mój mail- rihana25@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nath
Witam. Od dłuzszego czasu śledę to forum i mam takie pytanie czy przy zapisywaniu się na termin trzeba wpłacac jakąś zaliczkę? jesli tak to ile mniej więcej i jakie są teraz mniej wiecej koszty operacji brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihana25
Witam, Mam taki problem..po zamieszczeniu postu na tej stronce odezwała sie do mnie dziewczyna, która miała operacje u dr Brzuchańksiego równo rok temu...przez pomyłkę skasowałam jej wiadomość ze skrzynki :(( a chciałam się o wiele rzeczy zapytac.. Jęsli bedziesz czytac ten wpis..proszę odezwij sie jeszcze raz :)) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość12
czy ktoś miał robioną w czechach korektę nosa ? prosze o jakieś informację na ten temat , pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kleo_fasska
Jak Brzuchańskiemu wychodzą nosy??? Proszę o odpowiedzi!!! Aha, jak teraz można skontaktować się z doktorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość path125
Dziewczynki 2 3 dni temu miałam operację u doktorka Brzuchanskiego. Lewa pierś u góry, robi mi się twarda, napiszcie proszę czy to normalne, bo lekko się zaniepokoiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_25 lat
Mam pytanie do Was. Czy moze ktoś z Was robił/a u niego u uszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krisss
Nestety mojej siostrze po operacji u niego jedno ucho odskoczylo i nadal odstaje :(:( A odpowiedzi na maila w sprawie poprawki jak nie bylo, tak nie ma... :( Raczej nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omol
Jak to odskoczyło ? Powiedz coś wiecej na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr 77
Cześć. Napiszcie , czy dr robi plastykę nosa , czy ktoś operował u tego dr nos. DR Brzuchański ma konsultacje w Bielsku . Czy tam był ktoś u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×