Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malgorek

opinie Dr brzuchański -Trzyniec

Polecane posty

Gość emi80
witam! Jestem umówiona na 13 czerwca br.na korekte biustu tzn.modelowanie bez wkładek,ponieważ mam dużą asymetrię piersi,strasznie się boje. Czy któraś z was miała ten zabieg?napiszcie coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotr 77
Cześć. Dlaczego nikt nie pisze o dr Brzuchańskim. Ponawiam pytanie o plastykę nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 01 gosia
Chciałabym zrobic sobie pomniejszenie piesi,mam rozmiar H jest to dla mnie duzy ciezar.Jestem zdecydowana na zabieg,najbardziej optymalny termin to jest pazdziernik,ale dostosuje sie do was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulitka
Witam, chciałam zapytać o dr. Brzuchanskiego - czy któraś z Was operowała się może w klinice w Bielsku - Białej? będe ogromnie wdzieczna za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również byłabym zainteresowana informacjami na temat dr Brzuchańskiego z Klinki św. Łukasza w Bielsku-Białej, w szczególności interesuje mnie operacja plastyczna uszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulitka
no to jest nas dwie :) niestety nadal nie udało mi sie natknąc na kogoś kto operowałby się u dr. Brzuchanskiego w Bielsku ;/ a Ty? znalazłas jakies informacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie :/ Szkoda ze jest tak mało informacji w internecie, dowiedziałam sie tylko o kosztach zabiegu. Jeśli dalej nie uzyskam żadnych informacji to chyba zdecyduje sie jednak na dr Janusza Sirka. W Bielsku można wybierać chyba tylko pomiedzy tymi dwoma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wik0
a jakie koszty zabiegu w Bielsku? dużo się różnią od jego stawek na Czechach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulitka
koszty operacji w bielsku są nieco wyższe od tych w Trzyńcu jednocześnie sporo niższe od naszych krajowych; ja dla przykładu za powiekszenie piersi w bielsku (anatomy eurosilicony 320) razem z opieką pooperacyjną, biustonoszem etc. etc. będe płacic niecałe 11 tys zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DomiR
ja mialam u doktora plastyke noda w kweitniu tego roku i mogę polecić, jak ktoś chce więce info to piszcie duda.fr@wp.pl, służę pomocą bo doktor jest wart polecenia, sama do niego trafiłam przez kogoś i zaplastyke calkowtą nosa i 3 dni w szpitalu razem z lekartswami do domu i 2 kontrolami zapłaciłam 3,5 tys i też myślałam że coś musi byc nie tak skoro takie ceny, ale zabiegi w Tryncu są wykonywane w panstwowym szpitalu wiec kasa leci do panstwa przez co moga sobie pozwolic w panstwowych szpitalach na lepsze warunki i nizsze ceny, do tego wszytskie oddzialy itp są na miejscu więc w razie czego jest profesjonalna kadra na miejscu, to mnie przekonało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy któraś z was miała robiona u Brzuchanskiego plastyke nosa? Przeszukuje internet ale ciagle mało informacji na ten temat. Większość z was robi tam biust:) a co do nosa, jesteście zadowolone, jest to lekarz godny polecenia? Nie chciałabym żałować tej decyzji do końca życia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZZABEL
Powiekszałam biust w 2007 roku u DR. Brzuchańskiego, jestem bardzo zadowolona, lekarz dobrał wielkość biustu do mojej budowy....wielkość idealna. Piersi poczatkowo twarde , po ok roku super. Mogę nosić kostiumy o jakich zamarzę, czuję się świetnie, uprawiam sport. Zaczęłam sie stresować po aferze z implantami we Francji ale te które mam to nie PIP :). Czuję się prawdziwą kobietą i nie eksponuję biustu, zrobiłam to dla siebie...nie żałuję. Dziewczyny Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos moze podac strone do cennika i kliniki ? sprawdzalam w znani lekarze i nie ma gochyba ze ta klinika jakos sie nazywa inaczej,podajcie jakies namiary na niego-bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia po operacji powiek gornych i dolnych ja wlasnie tez chce robic mozesz mi dac jakis kmontakt do ciebie,chcialabym porozmawiac na ten temat-prosze i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten numer to do furmanka jest nie do brzuchanskiego 00420558309234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolcia1960
Jestem zainteresowana korektą brzucha i korektą powiek czy ktos wie jakie są ceny u doktora i czy terminy są odległe ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jolcia a nie możesz zapytać o to lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omijajcie brzuchanskiego, wypalil sie i partaczy wszystko, robi laske ze operuje, robil mi dolne powieki, jedna jest nizej i odstaje, zobaczymy co on na to, final moze byc w sadzie! Spotkalam dziewczyne ktorej robil piersi, wkladajac implanty zlamal jej zebro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja mam pytanie moze wiecie czy brzuchanski przyjmuje na konsultacje w okresie swiatecznym czyli od 23.12 do 6.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miala wkladane anatomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle o powiekszeniu i podniesieniu piersi bo od czasu jak schudlam moje piersi sa straszne; ( slyszalam o Brzuchanskim dużo dobrego az strach uwierzyć ze jest taki dobry. Teraz czytam ze się wypalil ze ma na swoim koncie pomyłki medyczne; ( sama nie wiem co teraz o nim myśleć? Czy ktoras miala powiększenie piersi u niego solą fizjologiczna lub wlasnym tluszczem czy tylki wkładkami? Czy ktoś ma jeszcze jakieś zle informacje o tym lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Dzisiaj byłam na konsultacji u dr planuje operacje nosa prosilabym o kontakt z dziewczynami ktore to przeszly oto moj e- mail wiooola0000@wp.pl interesuje mnie efekt np zdjecia, ból ewentualnie jakies komplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...długo czeka się u niego na terminy??? interesuje mnie plastyka brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mogłabyś napisać coś więcej - gdzie byłaś na konsultacji u dr Brzuchańskiego, są podawane różne adresy, czeski Cieszyn czy Tryniec? Czytałam dużo o dr Furmanku, ale niestety już nie zajmuje się operacjami plastycznymi nosa. Dowiedziałaś się może, ile Brzuchański bierze za taką operację? Na jego stronie w cenniku jest informacja "korekta nosa 16500 KC" czyli niecałe 3 tysiące złotych - aż ciężko w to uwierzyć... Szkoda,że w internecie jest tak mało informacji na ten temat, nie mówiąc już o zdjęciach efektów tych operacji, których w ogóle nie ma... Czekam na jakiekolwiek info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jestem umówiona u doktora Brzuchańskiego na 10.04. na korektę górnych powiek. Na tremin czekałam około 2 miesięcy. Najpierw rozmawiałam z dr Brzuchańskim telefonicznie (nr podany w necie) a potem emailowo ustaliliśmy wszystko. Dostałam info o koszcie zabiegu i terminie. Czekam z niecierpiliwością ;-) Polecam tę formę kontaktu z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje podniesienie i powiekszenie piersi? Czy jest ktoś po takiej operacji? Czekam na informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o podanie meila i nr tel do doktora. Szukam ale nie mogę znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
Tak więc zadzwoniłam na nr kliniki 0042558309234 zadawałam dużo pytan niestety na wszystkie mi nie mogly odp i dopali bezposrednio na nr dr 0042558309241 dzwonilam w styczniu i pierwszy wolny termin mial na koniec lipca zapytalam czy wczesniej moge za doplata i umowilam sie na czerwiec a podawal ze juz w kwietniu moge niestety mi nie pasowalo i kazal na kosultacje przyjechac koszt 300 koron(46zł) na konsultacji wszysko sie wypytalam oczywiscie konkretne odpowiedzi dostalam a z cenami to jest tak ze zmieniaja sie co roku ale nie duzo i mi za nos wyszlo 3200zł w tym sa 2 dni pobytu w szpitalu + 1000zł za wczesniejszy termin i byłam w tryńcu . Za 2 miesiace mam operacje a sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on ma normalne terminy tylko woli zarobic sobie i zawsze mowi ze wczesniejszy termin jest za doplata 1000 zl hahaha. biznes sie kreci. po co ma wam dac termin za darmo jak moze miec w kieszeni za niego dodatkowy tysiac hahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiooola0000
ale i tak sie opłaca ;) i niepowiedzialabym ze tak ma wolne bo zerknełam do komputera na terminaz jak moj sprawdzal to w tym tygodniu co mi bedzie robic mial 7 operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×