Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ivii

zmniejszylam i podnioslam biust

Polecane posty

Gość Ivii

dziewczyny odpowiem na kazde pytanie,zmniejszylam biust z80E na 80 C,w koncu jestem szczesliwa,sa piekne..ogragle i stojace-warto bylo!!!! :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 80DD
a masz jakies zdjecia bo ja tez bylabym zainteresowana bardzo bolalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivii
80 DD nie mam jeszcze zdjec,jutro mija drugi tydzien po operacji,w czwartek zdejmuje szwy...bolalo przez 2 dni,pozniej juz bylo coraz lepij,juz prawie w pelni jestem sprawna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
witaj . napisz... jka wygladał twój biust przed operacja . czy zmieniali położenie brodawek . no i przede wszystkim gdzie wykonywałas zabieg, ile to kosztowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivii
Mój biust byl bardzo duzy i niezbyt pieknie wygladal,nadmiar rozciagnietej skóry,wiele na temat brodawek nie powiem ,bo jestem jeszcze w opatrunku..natomiast ksztalt jest fantastyczny,okragle i na prawidlowej wysokosci...bolalo,ale nie bylo tragicznie,zapewniona dobra opieka..zabieg wykonalam we Wroclawiu u dr.Niemkiewicza Ps.Jestem niecale 2 tyg po operacji,na efekt czeka sie do roku,jedno powiem blizny sa nawet w tak krotkim czasie bardzo male,widziam przy zmianie opatrunku:) Jeszcze raz podkresle...warto bylo,za kazda cene:) Zabieg kosztowal 8000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivii
Acha..:) brodawki mam zmienione wyzej polozone(tak jak powinno byc) i zmniejszone otoczki,jak za dawnych lat'rodzynki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
ale ci zadroszczę . tez tak sobie zrobie , tylko tak mysle , że po schudnięciu. bo teraz przed .. chyba nie ma sensu. musze zgubic ok 30 kg :( ... no i wtedy peweni bedzie duuża zmiana w wygladzie skóry itp. wtedy najlepije zrobic korekte biustu. no .... ale /. chya te twoje wypowiedzi zmobilizuja mnie do natychmiastowej diety :) i wytrwałości w niej /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivii
ja schudlam z 85 kg na 70.. jestem wysoka,ale biust mi nie zmalal.przerost gruczolu mlekowego,z tego co wiem niewiele bylo tluszczu,jedna piers wazyla 2700 koszmar:(,co miesiac przechodzilam pieklo,bol przed miesiaczka 2 tygodniowy,zero biegania,wrzynajace sie ramiaczka itd... Bardzo sie balam efektów,a teraz ..kupilam sobie biustonosz miseczka C,zalozylam na oplastrowane cycuszki i bylam w niebie:) nie musze kupowac gory rozmiar 44,teraz 38:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
ogladałam strone tego lekarza , jest masa zdjec . juz nie mogę sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
ale tak sobie myśle , ze ja właściwie zmniejszac nie musze, tylko podnieśc i zmienic położenie brodawek. ale to juz pewnie lekarz oceni najlepiej... czuje ze zrobie to ok kwietnia :) do lata sie zagoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak2
witam napiszcie mi dziewczyny czy macie dzieci? sama bym chciala zmnejszyc mam 75F ;] marzy mi sie takie C...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam gorzej
mogłabyś powiedzieć gdzie zrobilas ta operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez po
jestem kilka lat po takiej operacji...na prawde zmienilo mi sie zycie..... cycuszki jednak troszke opadna jeszcze..nie beda takie jak teraz, ale wygladaja slicznie, kobieco ...JESTEM SZCZESLIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivii
Gosiak mam 2 dzieci,powyzej napisalam gdzie dokonalam zabiegu,jestem z Katowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiak2
Ivii dziekuje za odopwiedz... ja mam dopiero 23 lata i zastanawiam sie czy jest to wskazane dla mnie czy bede mogla potem karmic? jesli nie to zrobie to tak czy siak jak juz bede miala dzieci.. ;) heh ludzie ktorzy maja maly biut albo faceci niewiedza nawet co to jest jaki ciezar i problem z doborem stanika czy tez bluzek.. ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adiannaa
Ja mam 75 E i też marzę o mniejszym biuście (takie C byłoby idealne). Najbardziej boję się blizn i efektu nie takiego o jakim marzę, boję się że nierówno wyjdzie, kształt nie taki bym chciała itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivii
do Gosiak 2,jesli chcesz karmic dzieci radzilabym poczekac...:) adianannaa..niestety istnieje takie ryztko,to powazny zabieg i wiele zalezy od umiejetnosci chirurga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa po operacji
duze i ciezkie piersi niestety "po dziecku " opadna......wydaje mi sie ze lepiej poczekac z operacja bo nawet jesli nie zamiezamy karmic piersia to i tak skoki hormonalne i skoki wagi podczas ciazy sprawia ze biust "obwisnie. A te ktore mowia ze to nie prawda to wiedzcie ze jestescie 1na 1000 bo calej reszcie kobiet tak sie dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
livi .. jak sie masz, jak wyglad po operacji i po upływie czasu.. czy jestes zadowolona?? czy mozesz pokazac zdjęcia przed i po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zainteresowana
Ivii odezwij sie - mam kilka pytan. najwazniejsze - gdzie robilas biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
zawsze w niedziele na discovery .. jest program o operacjach / to jest około północy . ostatnio było o takiej kobiecie która zmniejszała i podnosiła biust. szok.. pokazywali całą tę operacje . usuneli jej 2 kg nadmiaru !!!!!!!!!!!!!!!!!! ale za to po operacji/.. wygladała o niebo lepiej . .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zainteresowana
irminas...troche "technicznych" (ze tak powiem) informacji posiadam - ba dosc sporo. Jestem na etapie szukania lekarza i szczerze mowiac mam mieszane uczucia. Chcialabym jakis konkretow - nazwisk z pierwszej reki. Nie teori i ulotek reklamowych - mowiac w skrocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irminas
dziewczyna , która załozyła topik , pisze o dr niemkiewiczu .. z wrocławia. jest bardzo zadowolona. sprawdziałm tam zdjecia. sa dobre. ładne .. ale jest tez klinka w warszawie .. tez jakaś dziewcyna na innym topiku o nim pisze.. tez sa dobrew.. to 2 klinki wg mnie gdzie mozna się udac . to klinika SFERA. chyba trzeba udac sie na konsultacje i samemu ocenic co jedna klinika proponuje i co druga. ale moim zdaniem z tego co przegladałam .. to chyba te 2 sa ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zainteresowana
Dziekuje irminas :) to juz cos. Oczywiscie, wiem, ze nic nie zastapi konsultacji, ale trudno biegac po klinikach w ciemno. Zycia moze zabraknac:D. Pozdrawiam i dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivii
Witajcie dziewczyny,troszke mnie nie bylo,ale juz nadrabiam zaleglosci...co do mnie:'goje' sie pieknie,jesli chodzi o blizny,to uwazam,ze moj Doktor dokonal cudu,trzeba niezlych oczu,zeby wypatrzec w niektorych miejscach blizny,reszta sie goi..ciagle stercze przed lusterkiem,nie mogac sie na nie napatrzec,czasami chodze bez staniczka,napawajac sie ich dziewczecym widokiem..dziewczyny moje zycie zaczelo sie po operacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivii
do Irminas...jesli chcesz mozemy sie spotkac osobiscie,opowiem i pokaze Ci efekty po operacji,pokaze Ci tez zdjecie przed..pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivii
no i pytajcie..pytajcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lvii, wydaje mi się że jeżeli jedna piersi ważyła ci 2700 to rozmiaru E na pewno ni miałaś... co do kliniki sfera to ja trzymałabym się z dala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivii
Dilaila...85 E(niemiecki rozmiar) 129 cm w biuscie,wiem co nosilam...a doktor po operacji mi powiedzial,ze jedna wazyla ok 2700 druga 2500..a biustonosz 85E,to porawie namiot,nie mow mi o polskiej rozmarówce o rozm E,bo to dla mnie rozmiar duzegoB,teraz kupilam stanik firmy polskiej Kris 75 E to ledwie wcisnelam na moje male C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×