Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przegrane singielki po 30

Singielki 30stki plus nie rozumieją że już przegrały życie

Polecane posty

Gość przegrane singielki po 30

nic personalnego, po prostu natura, a czas dla was nie jest łaskawy, zostali wam tylko faceci z bagażem lub niewypały różnego typu, a wy dalej w iluzji że jakiś książe do was zarwie, oj naiwne, a to wasz koniec niestety. A te bzdury że jesteście szczęśliwe będąc samotne to bajki dla naiwnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spokojnie . I tak nie masz szans u żadnej 30 ki. Ani 40 stki. O 20 kach też nie masz co marzyć przegrancu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko a skąd ty jesteś i jak się nazywasz oj uważaj bo matka c***asem na gole dupsko przyłoży....powinna kolejny gimbus od 30 stek się znalazl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrane singielki po 30
gość dziś przegrańcu? bo ci prawde pisze? hahahaha.... ty jeszcze durniejsza niż ustawa przewiduje. co ty masz za życie jako singielka? do tego z fantazją że książe nagle się zjawi, przegrałaś życie a teraz zostaje ci kot i zimne łóżko co wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:18 Hahaha, a jednak prawdę piszą, żadna cie nie chce hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przegrałaś, bo nikogo poważnego do związku już nie znajdziesz, na pukanko jednorazowe może, ale nie do związku, ty dalej nie kumasz, będziesz sama do śmierci, przesrałaś życie i młodość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przegrane singielki po 30
gość dziś 15:18 Hahaha, a jednak prawdę piszą, żadna cie nie chce hahahahah Zgłoś nie trafiony niestety nieszczęsna singielko, starych doop nikt nie chce do związku, ewentualnie na seks chwilowo i tyle, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Singielki po 30 ce mają jeszcze całkiem spore powodzenie - u panów po 50 ce (a jeszcze większe po pół litrze ;) Przyzwoic***anowie w wieku 30-40, mają żony i są wierni. Ciule w wieku 30-40 wolą małolaty (max 25). Ale singielki po 30 zazwyczaj dobrze zarabiają i mogą mieć każdego, powtarzam - każdego! Nawet największego. Pana Wi. Bratora ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytłumaczcię mi coś? Czemu samotny facet zamiast zapoznać jakąś kobietę w realu siedzi i zakłada durnowate topiki na kafeterii, bo tego pojąć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:28 Sam jesteś . To wali z twoich postów. Na dodatek żadna 30 ka cie nie chce. U 20tek zaś nie masz szans. To sobie upuszczasz krwi na forum. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzydzieści plus tylko bezdzietna to najlepsza partia na związek wyszalała się i marzy o poważnym związku i stabilnym życiu młode panienki zaraz po ślubie się puszczają albo po roku przeżywają zawód bo nie tak to sobię wyobrażały w większości singielka 30 letnia ma mniej zużytą pipkę od 25 letniej mężatki bo ta druga bolcowana co dzień przez parę lat i po dwóch porodach a ta pierwsza góra cztery razy w msc po imprezie jak dobrze pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przegrala zycie to ta co sie uzera z mezusiem, pierze osrane gacie, sprzata, gotuje i dodatkowo wacha smrody z pieluch bachorow.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Selekcja naturalna. Ułomne jednostki nie muszą się rozmnażać i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Selekcja naturalna. Ułomne jednostki nie muszą się rozmnażać i dobrze. i DLATEGO BIEDNY AUTOR UMRZE SAMOTNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:26 Racja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oj znowu pudło bidulko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne czy ktos umrze samotnie czy nie. Wielka roznica wyprane mozgi mieczakow placzacych z samotnosci.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "...... mniej zużytą pipe ... " BUAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czyli twoja matka, no prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu tam i wsio
gość dziś Selekcja naturalna. Ułomne jednostki nie muszą się rozmnażać i dobrze. Zgłoś właśnie patologia i ułomni się rozmnażają a inteligencja NIE, tu cały problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny z d... wzięty temat jakiejś niedorajdy życiowej, a wy się tak podniecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja szukam singielki ~ 35 lat moze troche mniej moze wiecej Maja mniej narąbane w głowie niż 20 paro latki, moze ciało mają gorsze od 20 latek ale zadbana trzydziestka piątka tez jest sexi a ma nawet wiecej dojrzałego seksapilu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vonfreienord
Nigdy nie szukałam księcia, ani żadnego innego faceta. Dzieci mieć nie chciałam i dalej nie chcę. Mam własne mieszkanie, samochód, dobrą pracę. Wyjaśnij mi, dlaczego przegrałam życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym wypranym mozgom nie wytlumaczysz co to przepiekna wolnosc.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vonfreienord
Tu nie chodzi o wolność, bo mi ta wolność nie jest jakoś specjalnie potrzebna. Tu chodzi o realizowanie swoich potrzeb. Jakbym chciała mieć faceta i dziecko, to bym miała. To żadna filozofia, jak się ma dwie ręce, dwie nogi i nie wygląda jak karaluch. Chodzi tylko o zrozumienie, że nie wszyscy ludzie są identyczni i że można być szczęśliwym, nie będąc w związku. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz nie ma już porządnych mężczyzn więc i tak na niczym nie tracimy :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Jest mnóstwo fajnych facetów, tylko trzeba poszukać i trzeba spełniać odpowiednie wymagania, żeby takiego sobą zainteresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy facet albo zapatrzony w siebie i kobieciarz albo niezaradny idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×