Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anilorak123

Dieta postanowienia 2017

Polecane posty

Gość monika900
ja tez jestem, ale moim zdaniem to nic nie da. juz kiedys dziewczyny tak zrobily na innym forum i tez się cielo nawet jedna osoba zglosila to do administratora,ale to nic nie dalo;/ u mnie 2 sniadanie, smoothie z banana i pomaranczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie im więcej wpisów tym z czasem się zacina . Fili teraz zobaczę się z męŻem za 2tyg bo jadę do niego na 1tydz . Potem bopiero na święta Wielkanocne też na 1tydz i potem latem dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dziewczyny nie wiem gdzie pisac teraz, bo widze ze czesc z Wam jest juz a czesc jest na starej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
widze, ze dziewczyny pisza tam jak u Was dieta? u mnie kilka rzeczy zmienilo się na plus, nie jem przed spaniem, wybieram zdrowe produkty, nie obzeram się, ale niestety codziennie jest cos slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
moze poczekajmy i zobaczymy jak tu bedzie z ta kolejna strona, jak znowu bedzie problem, to nie ma co tu siedziec, trzeba wracac na tamte forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że trzeba założyć nowe konto ale na forum o dietach niż zdrowie i uroda część dziewczyn które kiedyś pisały może nas tutaj nie znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ewentualnie na tamtym forum jeszcze raz wkleic link i się przypomniec u mnie dzis na obiad grilowana piers z kurczaka, kasza i warzywa na parze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja taka propozycja aby przenieś ten nowy temat ale na dział z dietami a nie w zdrowie i uroda co Wy na to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzień ok jeszcze kolacja ale jak nic zmieszczę się w 1500 kcal tylko aktywności jak narazie brak idę przygotowywać kolację dziś sałata z bobem i pomidorami i fetą i obym obym coś poćwiczyła bo ostatnio oj kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki CHudzinki ja mam zero aktywności ;( codziennie obiecuje sobie ze wieczorem chodakowska albo Mel B. alboco innego a tu mi nie wychodzi ;( jedzeniowo ok chociaz wczoraj maly grzech albo bardzo wielki hod dog ze statoil ale do wieczora juz nic :) MUSZE SIE OGARNAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
hej hej ja tez juz tu jestem . oby to nie cieło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
ja tez musze sie wziasc za siebie codziennie cos slodkiego ;/ w tym tygodniu nie starce nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Cześć :) Ja także oprócz tego, że dietę trzymam nie mam się czym pochwalić także muszę się OGARNĄĆ. Nic innego nam dziewczyny nie pozostało. Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
no dokaldnie, zeby nie bylo tak ze postanowienia noworoczne przestaly obowiazywac juz w styczniu ja chyba podziele sobie cel na mniejsze cele, musze tylko pomyslec ile dam rade zrzucic do konca stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika :) oj nie będzie tak źle z tymi naszymi postanowieniami. Dietę każda ładnie trzyma a to rzekomo 70% sukcesu z aktywnością jest trochę gorzej no jest tylko nie systematycznie. Co do celu to ja założyłam sobie 12 tygodni tylko pierwszy tydzień będzie trochę wydłużony bo zaczynałam we wtorek a ważyć się będę w piątek. Więc ten pierwszy chciałam pełny więc wyjdzie trochę więcej. Na wadze nie widzę rewelacji ale w obwodach oj dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja_1212
Część Dziewczyny Ja dziś na urlopie miałam wizytę kwalifikującą do operacji więc już potwierdzone 24.01 operacja W tym tygodniu u mnie też bez ruchu. Jednak od 2 stycznia nie jem słodyczy i ładnie się trzymam Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Fili u mnie niestety jeszcze slodycze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
a u mnie z aktywnoscia super wc zoraj 45 minut basenu tylko gorzej z dieta bo co chwile cos skubne a to kawałek ciastka a to frytka. to nie zadne odchudzanie. wkurza mnie to bo jak jestem sama to potrafie sie opanowac a jak moj wraca do domu to żre slodycze i ja przy nim. wczoraj nawet poważną rozmowe odbyłam w tym temacie ale czy bedzie jakikolwiek skutek to nie wiem. bo on nie widzi problemu. ale ja widze !!! wkurzona jestem mega i sflustrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) no wczoraj udało mi się poćwiczyć i tu proszę usiąść bo możecie różnie zareagować całe 10 przysiadów podczas gotowania posiłków na dziś. Mizernie ale zawsze coś - przypomniałam sobie, że dietetyczka wspominała mi abym robiła właśnie przysiady codziennie po kilka bo niby dobrze zbija insulinę - trochę w to nie wierzę no ale może. Eklerek :) oj nie złość się na męża. Z moim jest podobnie. Monika:) co do słodyczy no to trzeba wybierać te zdrowsze najlepiej samemu przygotować - jakieś cisto drożdżowe, ciasteczka owsiane, lub coś innego z przepysznych owoców. Azja:) no BRAWO za te słodycze pamiętam, że zawsze miałaś z tym trudności a tu proszę. Ja dziś wieczorem wybieram się z najstarszą na basen więc dziś aktywność będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewczyny Ja będę się ważyć za tydzień bo dziś jadę do Warszawy odezwę się jak wrócę Trzymajcie kciuki Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja :) trzymamy - trzymamy !!! Czekamy na info jak już wrócisz z tej Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zaczynam ja u mnie na wadze jak widać w stopce SPADEK :) po tygodniu blisko 1 kg bo 0,9 kg a od początku równe 2 kg :) w obwodach same spadki i chyba ze trzy zera najwięcej mi spadło w brzuchu. Wczoraj był basen i sauna :) Teraz czekam na wieści od Was Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś kończę swój trochę wydłużony 1 tydzień z 12 do celu zostało mi 6,6 kg aby wyrobić się tempo chudnięcia powinno być 0,6 kg dość realnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili pieknie dzialasz ;) ja sie nie waze bo dopiero dzisiaj zaloze nowe baterie ale szału nie ma ciagle podjadam wczoraj bylam w delegacji i zajechalismy do Maca wiec same widzicie duzo spraw do ogarniecia dieta cwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×