Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anilorak123

Dieta postanowienia 2017

Polecane posty

Gość Fili80
Cześć :) Z wczorajszej aktywności zaledwie 10 przysiadow ale jeszcze zbieralam zabawki po najmłodszych co zajęło mi blisko 15 minut w dość szybkim tempie takie mam łobuziary. Dietowo ok i choć na obiad pierogi ruskie to bilans ok 1220 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj godzina sanek , prasowanie wiec troche ruchu bylo teraz 10 przysiadów Fili Twoja metoda jedzeniowo ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob:) o jesteś :) sanki fajna sprawa - zazdroszczę no ja jeszcze tydzień i urlop upragniony liczę, że wtedy aktywność u mnie wzrośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewczyny Jestem z Warszawy wróciłam cała i zdrowa ale warunki były straszne. Sukces rok zakończony na 3 miejscu w Polsce bardzo jestem zadowolona z mojego zespołu. Dziewczyny są super Dziś też byłam z dziećmi na sankach ale też spałam zmęczenie wyszło Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja dzisiaj mam napraawde czarny poniedzialek ;( po pierwsze pilot od bramy sie zepsul musialam czekac az jakis sasiad wyjedzie a do pracy jezdze na 7 a osiedle raczej bankierow i biznesmenow + ferie wiec sie naczekalam po drugie wywrocilam sie przed praca po trzecie waga pokazalam 73.9 !!!!!!!!! wiec duuuuuuuuuzy wzrost ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dietowo się trzymam wczorajszy bilans ok 1300 kcal z tego 300 kcal to czerwone półwytrawne wino ;) z aktywności to 10 przysiadów. Azja:) moje gratulację !!!! No kochana takie miejsce no BRAWO TY!!! Dodob:) to faktycznie miałaś rozpoczęcie tygodnia - co do wagi to nie wiem ile masz wzrostu ale według mnie dramatu nie ma - nie łam się tylko nie odpuszczaj na spokojnie do wiosny wyrobimy się aby tą 6 z przodu zobaczyć. Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
hej dziewczyny, jestem! gratuluje kazdej spadku wagi! brawo! ja zawalilam, w dodatku jakies chorobsko mnie bierze od dzis znow dietetycznie, bede probowac walczyc dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika hej :) Zdrowia i tam mi się nie poddawaj kochana. Teraz jedz zdrowo abyś miała siły na walkę z chorobą na spokojnie wyleczysz się to wrócisz do diety. Koniecznie daj znać jak tam u Ciebie? Czy choroba odpuszcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planetaWS
zaczynam stosowac diete i suplement iqgreen mam nadzieje ze mi sie uda mam do zrzucenia 10 kg do kwietnia bym chciala juz wygladac jak czlowiek ciekawe czy mi sie uda.echh sama niewiem bo mam chwile zalamania czesto i brak silnej woli.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnissia
Cześć dziewczyny, zniknełam na kilka dni ale już jestem :) Fili, dobre i 10 przysiadów, ja kiedyś też robiłam np 20 jak mi sie woda gotowała na kawę, a jak mieszam zupę to wymachy nogami. jak się po coś schylasz to też mozesz to zrobic w formie przysiadu, a nie tak normalnie. Dużo zwykłych codziennych czynności mozna połączyć z fitnesem :) Ja wczoraj kupiłam karnet na siłownię i dzisiaj idę pierwszy raz, nie chciało mi sie wstać, ale muszę iśc rano, bo na popołudnie ide do pracy :) Z dieta nadal na bakier, ale też muszę coś ustalić w końcu. Miłego dnia dla was, lecę pod prysznic i na siłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Fili ide dzisiaj do lekarza, bo boli mnie klatka i strasznie kaszle boje sie najbardziej o to zeby malego nie zarazic wczoraj udalo mi sie trzymac diete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) wczoraj z dietą ok choć wieczorem dowaliłam sobie bułkę ciabata z wędliną i jak nic przekroczyłam 1500 kcal no tragedii nie ma dziś już obiecuję poprawę i dojadać będę chudym twarogiem. Co do aktywności to 10 przysiadów wciąż liczę, że w przyszłym tygodniu ruszę bo będę na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnissia :) o jesteś :) no właśnie dobre i te 10 przysiadów. Co do siłowni to zazdroszczę także bym się wybrała coś muszę pomyśleć aby w lutym coś podziałać chyba wrócę na Aqua aerobik. Daj znać jak tam było na tej siłowni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika:) oj kiepsko to wygląda koniecznie idź do lekarza i jak narazie daj sobie spokój z dietą no zdrowe odżywianie mi to wygląda na porządne zapalenie. Daj znać po wizycie co tam lekarz Ci powiedział a maleństwo trzyma się zdrowo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili, super było, ale krótko, tylko 40 minut, ćwiczyłąm tylko na bieżni, orbitreku i rowerku, jutro poćwicze dłużej, bo dzisiaj pojechałam po siłowni do carefura po sokowirówkę, warzywa sa tanie to będę soki robić, zawsze jakoś wpłyną na wygląd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewczyny Ja już na ostatniej prostej przed operacją stresuje się ale mam nadzieję że będzie dobrze. Z dieta TAK średnio nie mam głowy ale jak trochę po operacji będę się czuła lepiej to ostro zabieram się za zdrowe i regularne posiłki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Fili narazie maly jest zdrowy, ale boje się, ze moge go zarazic staram sie byc ostrozna u mnie dzis na obiad grilowany filet z piersi z kurczaka, ryz i warzywa na parze Fili postaram sie mimo wszystko nie pakowac w siebie slodyczy i jesc mniej bo i tak ciagle odkladam ta diete. musze w tym tyg chociaz 1kg zgubic malymi krokami do przodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnissia :) tylko 40 minut !!! tylko ? no weź mnie w kompleksy nie wpędzaj kobieto. 40 minut wow !!! no dałaś mi motywację muszę się zabrać za ćwiczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja:) jakoś specjalnie się przygotowujesz do operacji ??? z tego co mi ktoś tłumaczył po trzeba dużo się rehabilitować aby do formy wracać - Ty dzielna ambitna kobieta jesteś zobaczysz szybko do zdrowia wrócisz a wtedy bez bólu już i dietę ogarniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika :) to może małemu zwiększ dawkę witaminy C bo domyślam się, że podajesz swojemu. Ja moim dziewczynom od początku daje 5 kropli witaminy C a jak jest jakaś choroba w domu to raz jeszcze czyli 10 kropli. No a Ty pewnie jakieś zapalenie masz co ??? bo ten ból w klatce U mnie dziś na obiad racuchy drożdżowe no wiem mało dietetycznie ale już nie mam pojęcia co gotować tym małym aby chciały jeść a ja jeszcze nie wiem albo te racuchy albo coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
hej dziewczyny ja was ciagle czytam ale nic nie pisze bo szkoda słow na mnie. moj wyjezdza w niedziele takze bede mogla zaczac od poniedziałku od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki staram sie, staram sie z różnym skutkiem Wszystkim życze zdrowka bo widze że przeziębienia rozpanoszyly sie na forum, waga ustabilizowana ........ na wysokim poziomie ale jestem pelna dobrych mysli ze w koncu spadnie od kiedy kupilam karte multisport to ani razu nie bylam na silowni wstyd !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
dodob ja mialam przez rok kartke multisport, za ktora placilam, az. w koncy zrezygnowalam bo ani razu nie bylam, taki ze mnie len Fili nie podaje, on ma dopiero 5 miesiecy. to juz mozna takiemu malemu dziecku? osluchowo niby jestem czysta, ale ciagle swiszczy mi w klatce i kaszel mnie meczy, boje sie ze znowu sie zapaleniem oskrzeli skonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Fili a moze Twoje dzieci jadlyby makaron albo nalesniki? mozesz zawsze zrobic z mąki razowej. jak zjesz dwa z jakims wytrwanym nadzieniem to będzie zdrowo :) makaron pelnoziarnisty tez jest ok masz dwie corki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja_1212
Monika Fili ma 3 córeczki w tym 2 to bliźniaczki które w maju kończą 2 latka chyba że w czerwcu bo już dokładnie nie pamiętam. U mnie porażka ojadłam się słodkiego przez stres nawet nie powiem co ale wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No w końcu jestem. No kochane wczoraj pocwiczylam skalpel Chodakowskiej przy tym jedna z bliźniaczek skakala mi po brzuchu jak na koniku. Dziś czuję. Że mam brzuch choć bez zakwasow. Teraz siedzę z najstarszą w mega kolejce na odczulanie. Tak jak Azja pisała mam 3 córki wszystkie z maja w tym bliźniaczki będą mieć teraz 2 latka moje łobuziary a jak ćwiczyły ze mną. Ja swoim z tego co pamiętam od początku dawałam krople witaminy C ale dla pewności trzeba się dopytac lekarza. Wczorajszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili brawo za cwiczenia ;) ja narazie tylko przysiady i wczoraj doszła 1 minuta skakanki :) oj wolno sie rozkrecam ale każdy krocze a wlasciwie tiptopek jest ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dodob :) wczoraj już dałam radę ale tylko 10 przysiadów zabrakło czasu a dziś wybieram się na basen ciekawe co będzie jutro na ważeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×