Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anilorak123

Dieta postanowienia 2017

Polecane posty

Cześć :) Wczoraj dzień zaliczony do udanych udało mi się poćwiczyć i zakończyłam z bilansem 1149 kcal :) Dodob:) zazdroszczę Ci tego rannego wstawiania ja to się nie mogę wyspać choć już po kilku dniach urlopu jest zdecydowanie lepiej to do porannego nakładania maseczki jeszcze daleko :( może w przyszłym tygodniu. Ja to uwielbiam rano budzić się bo tyle się ma czasu dla siebie. No właśnie jutro ważenie w zeszłym tygodniu był wzrost ciekawe co będzie jutro. Azja:) pewnie nie ma co szaleć z głową rozsądnie jeść. Założenie, że bez słodyczy to już dużo a śniadanie wygląda na bardzo smacznie i zdrowo. słowa uznania dla męża. African Mango ??? czekam na relację skoro teraz nie możesz ćwiczyć to faktycznie te Mango fajny pomysł . MałyPryszcz:) przeczytałam i przypomniałam sobie, ze zapomniałam o kiszonkach a one takie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) więc ja już po ważeniu cały 1 kg w dół obecnie 75 kg do celu jeszcze 6 kg. Co do obwodów to później się pomierzę. Jak na to, że od poniedziałku czyli 4 dni pilnowania się z dietą to ten 1 kg mnie cieszy oby tak dalej i na spokojnie w 12 tygodni się wyrobię bo dziś kończę 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane :) U mnie ciężka noc wstałam w nocy do WC i tak mnie zesłabiło że jakbym nie wróciła do łóżka tylko poszła dalej to pewnie bym zemdlała na podłogę dobrze że cofnęłam się do łóżka i tak mnie zesłabiło że zanim doszłam do siebie to z 15 minut minęło poty mnie oblały, porażka. Za szybko wstałam powinnam najpierw podnieść się do siedzenia a dopiero po chwili wstać jakoś nie pomyślałam w nocy. Na wadze 81,3 kg więc coś spadło pewnie nie przez cud tabletki hihi a przez to że staram się mało jeść bo też nie mam ruchu ale niestety muszę jeść co jest nie będę jeszcze mężowi kazać sobie gotować i tak wczoraj na śniadanie te kanapki później na obiad spaghetti a na kolację kazałam sobie zrobić koktajl owocowy. Tak chciała bym się już trochę lepiej poczuć ale co nic na to nie poradzę muszę na razie być bardzo ostrożna. Fili gratuluję spadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
hej dziewczyny u mnie z dieta troche na bakier ale za to duzo ruchu oprocz tego ze pracuje po 11 godzin to zaliczyalm w srode silownie godzine biegania w czwartek basen 45 minut i dzisiaj ide znowu na silownie. co do tego african mango to niestety nie działa bez diety i wysiłku tak jak i inne suplementy samo po prostu sie od tego nie schudnie . odchudzi sie tylko portfel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki ja po wazeniu 72.4 moze byc , gratuluje spadków ;) Azja uwazaj na siebie ostrożnie odpoczywaj wracaj do zdrowia to i ruch bedzie przy rehabilitacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eklerek ja dobrze wiem że nie ma tabletek cud ale teraz niestety jestem unieruchomiona przynajmniej miesiąc będę mało jeść w miarę zdrowo bez słodyczy a tabletki może coś pomogą. Dodob super waga gratuluję może i ja kiedyś taką zobaczę Jak maseczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja:) Dziękuję za gratulację :) no trochę wytrwałości jeszcze chwila i będziesz już funkcjonować bez bólu. Te tabletki to nie głupia sprawa zawsze Cię zmotywują do zdrowego jedzenia a to, aż 70 procent sukcesu. Uważaj tam na siebie !!! na spokojnie wracaj do zdrowia i pomyśl o jakieś rehabilitacji. Mam na myśli jakieś ćwiczenia na wzmocnienie kręgosłupa - koniecznie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eklerek :) 11 godzin to faktycznie dużo pracujesz. Biegasz na siłowni ? dobrze zrozumiałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DODOB:) Moje gratulację kochana piękna waga !!! no Ty lada moment i będziesz miała 6. trochę jestem zła na siebie bo jeszcze niedawno miałam podobną wagę do Ciebie a tu proszę dziś na wadze 75 więc aby zobaczyć 6 z przodu to kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob:) No właśnie jak maseczki ja od początku urlopu zaczęłam smarować serum na porost rzęs koleżanka z pracy zachwalała, że będę mieć jak wielbłądzica więc co wieczór się smaruję ciekawe czy będzie jakiś efekt. Jeśli masz godną polecenia maseczkę to dawaj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eklerek faktycznie masz dużo ruchu pozazdrościć jak dojdę do siebie to koniecznie wezmę się za ruch. Fili co to za odżywka może sobie zakupię. Ja dziś kupiłam rower bo w pracy wygrałam kartę Decathlon 500 zł dołożyłam i kupiłam rower w tamtym roku jeden teraz drugi i mąż obiecał że będziemy razem jeździć. Tak będę miała rehabilitację tylko po miesiącu od operacji bo wcześniej nie mogę przynajmniej nie wcześniej niż 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Co to u nas dziś taka pustka ja dziś jestem nie w formie boli mnie jak piernik od rana śpię. Co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Azja pustki bo weekend. współczuję bólu mogę sobie tylko wyobrazić, że nie jest Ci łatwo. U mnie mroźno ale ale słonecznie właśnie jestem z dziewczynami na podwórku mały spacer zwierzaki nakarmilismy tzn psa i króliki przeniosłam sobie opał do palenia zaraz będzie szły do domu bo one na drzemkę. Trochę ogarnę dom i będę odpoczywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHanka
Czrsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHanka
Cześć Pisze tu od wczoraj i nie pokazuje moich wpisów ,a tyle się naprodukowalam. To w skrócie moja waga 85 chciałabym z Wami powalczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewczyny. Gość Hanka zapraszamy serdecznie im nas więcej tym lepiej. Napisz coś więcej o sobie oraz jaką dietę stosujesz. Ja już widzę że muszę zmniejszyć ilość jedzenia bo wzrost będę na kolację kazała sobie zrobić przez męża koktajl. Co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHanka
Azja moja dieta to po prostu mz i ograniczenie słodyczy ,od tygodnia próbuje się ograniczać i kg spadł nie wiem na ile mi starczy wytrwałości ,liczę na wasze wsprcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny maseczka to ta ale kupilam w promocji za 79 zł na swieta jest fajna tworzy maske ktora po 30 minutach sie zciaga dzisiaj jakos psychicznie mi zle nie spie od 3 w nocy wiec jestem zmeczona i jakas rozdygotana wewnętrznie http://www.sephora.pl/Pielegnacja-Twarzy/Maseczki-i-Peeling/Maseczki/Gravitymud-Maseczka-ujedrniajaca/P2512003?skuId=353427&LGWCODE=353427;93143;3577&cm_mmc=Search_Search_Google_PLA_PLA_PLA__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Dobob no no maska z górnej półki jakaś nie kupuję maseczek może trzeba by zacząć. Od dziś przestaję jeść kolację bo niestety waga rośnie mimo tego że nie jem słodyczy. Na kolację mam w Planach jakiś koktajl a podwieczorek marchewka muszę się przypilnować bo nie mam teraz ruchu :( Piszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50% pierwszej półki planu wykonane :) a nie ma nawet 31 stycznia jeszcze :P wszystko dzięki silnej woli i iqacai. I półka to było 6kg, druga półka to plan na 2 miesiące i magiczna dycha przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Hej laski ja przyjechałam z dziećmi do Polski już mi tęskno do męża a tu aż do świąt nie będziemy się widzieć :-( Tak jak sobie obiecałam zabieram się do roboty. Zrobiłam sobie mały plan treningowy na 30 dni ciekawe czy podolam. Bardzo bym chciala. Zwazylam się i to jest jakaś masakra. Przez te wszystkie wyjazdy moja waga dziś pokazała 67.5 . Więc z takiej wagi startuje. Ilość spozytych dziś kcl to 1532kcl Aktywność Spacer z córką czyli spacer z wózkiem - 1.30 Przysiady - 20x Skakanka - 100x Hula hop - 3x w obie strony Może nie wiele ale zaczynam od mniejszych ilości i z dnia na dzień coraz więcej. Mam nadzieje ze wytrwam Pozdrawiam Was wszystkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki brawo za aktywność Azja ja tez raczej nie kupuje kosmetykow w takich przedziałach cenowych to byl prezent na gwiazdke ;) ja 2 razy w roku kupuje kosmetyki droższe a tak to jade ze zwyklymi no i ja niestety jestm juz po 40 stce wiec muszew troche inaczej dbac o cere i mam zasade ze zmieram 5 cio zlotowki i jak mi sie uzbiera jakas gorka to ide do kosmetyczki zaszalec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Przepraszam, że mnie nie było ale w niedziele wieczorem nie wiadomo dlaczego zagoraczkowala mi jedna z bliźniaczek i tak do dziś. Ach padnięta jestem jeszcze do piątku jestem sama i do tego ta temperatura jestem padnięta. Jeszcze temperaturę ma ta co nie lubi syropow czopkow także więc trzeba prawie na siłę do tego temperatura jej skacze do 40 i trudno zbić muszę w kąpieli. Dzisiejszej nocy kilka kąpieli było ach padam. Dietowo nie zabardzo bilans ok zero aktywności i na wadze nędza to tyle w skrócie. Wydaje mi się, że ta temperatura to od zęba bo na chorą nie wygląda To na tyle pa do potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Ja dziś czuję się lepiej i nawet wstałam z łóżka i zabrałam się za prasowanie. Chociaż ze 2 godziny bo ile można leżeć zawsze myślałam że jak będę mogła to będę spać tygodniami a teraz jak mogę to już wyleżeć nie mogę. Fili współczuję wysokiej temperatury u córeczki a Ty masz teraz wolne jak nie ma Twojego męża. Dodob fajny pomysł z tymi 5 też będę musiała iść do kosmetyczki na jakieś oczyszczanie. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja :) ja od tygodnia na urlopie :) co do temperatury to trochę męczące ale wszystko wskazuje na zęby więc luzik :) No a Ty jak się czujesz???? Jak szybko wraca się do pracy po takiej operacji??? No mnie ostatnio coś kręgosłup siadł i mnie pobolewa do tego jak sierota walnelam się w kolano tak jakoś nieszczesnie, że myślałam, że mi noga odpadnie. Dodob :) z tymi 5 no fajna sprawa u mnie słabo by wyszło bo wszędzie kartą płacę. Co do maseczki fajna ale cena także jak będzie w promocji to daj znać to się skuszę. Co do tej mojej odżywki serum do rzęs to kosztowała 50 zł na razie nie daję linka bo efektów nie widzę jak zobaczę te rzęsy wielbłądzie to dam znać. Jeśli chcecie to mam godną do polecenia odżywkę do włosów rosmana za ok 10 zł oraz cement do włosów loreal no tubka 100 zł ale jeśli macie włosy farbowane to na końcówki rewelacja. No a najlepsze jest, że załatwiłam sobie, że moja mama będzie z bliźniaczkami więc od lutego czyli od jutra wracam na Aqua aerobik 2 razy w tygodniu do tego będę mieć jeszcze trening najstarszej więc aktywność 3 razy w tygodniu to już powinno być ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z odżywek i masek do włosów to polecam coś takiego w Rossmannie http://www.rossmann.pl/Produkt/Alterra-nawilz ajaca-odzywka-do-wlosow-Bio-owoc-Granatu-Bio-Aloes-200-ml ,98922,7143 teraz jest w promocji to można się obkupić choć i tak cena fajna polecam także maskę tej samej serii http://www.rossmann.pl/Produkt/Alterra-maska- do-wlosow-suchych-i-zniszczonych-150-ml ,99122,7150 co do szamponu to żadna rewelacja ale ta odżywka i maska fajna kiedy są promocje to kupuję kilka sztuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHanka
Cześć dziewczyny ,fajnie ze zagladacie Gratuluje aktywności ,ja to len jestem a przecież ruch jest również ważny jak dieta Dodob ja również jestem po czterdziestce ,trochę trudniej w tym wieku schudnąć niestety A tez zbieram pięciozłotówki ,na święta np kupiłam sobie za uzbierane piątki sukienkę ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki, Fili jak blizniaczki ? ja zaczelam akcje z piatkami jak mi kiedys na myjni rozmienila 50 zł na piatki i tak zaczelam zbierac niestety ja jestem typem ze wydaje pieniadze do poki nie zobacze dna i zawsze mi szkoda bylo na siebie wydawac a tak to zawsze biore 5 ide do biedry zamieniam na grubsze i lece do kosmetyczki teraz bylam na zabiegu u kosmetyczki nastepny planuje w marcu mezoterapie ale sporo kosztuje wiec musze ciulac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×