Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anilorak123

Dieta postanowienia 2017

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) No ja wczoraj po prasowaniu czułam się dobrze więc dziś dalej prasowanie b wczoraj zrobiłam dwa prania. Waga wzrosłą prawie d 83 nie wiem dlaczego porażka faktycznie tabletki jak na razie nic nie dają :( muszę poczekać do czasu kiedy będę się ruszać bo tak pewnie nic nie zdziałam. Widziałam wczoraj dietę jabłkową na tydzień ale na razie by mi w domu nie pozwolili bo po operacji niedawno ze muszę o siebie dbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
hej dziewczyny ja od poniedziałku na scisłej diecie narazie idzie mi dobrze tylko pisac nie mialam czasu. z aktywnosci poniedzialek basen wczoraj silownia i dziisaj znowu basen bedzie. dieta codziennie 1500 mniej nie dam rady narazie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do Fili80. To chyba Pani zaczynała się odchudzać z córką.Udało się ją jakoś wciągnąć i przytrzymać? Mam podobny problem z synem. U nas i z dietą kulawo i ruchu przydało by się więcej, ale jak to w mieście, jak dziecko nie pójdzie na zorganizowane zajęcia sportowe to wyjść nie ma gdzie. Wszystko upstrzone psimi kupami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHanka
Cześć dziewczyny ,nie wytrzymałam wczoraj i podjadlam na wieczór i to tak zdrowo.Juz nie mam do siebie siły ,w dzień jest ok ale wieczorem to masakra ,chyba muszę wcześniej chodzić spać ale to raczej nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No i mamy luty :) choć na wadze po miesiącu trochę mizernie bo niecałe 3 kg to w obwodzie brzucha na wysokości pępka ---- ponad 10 cm !!!! no i to mnie cieszy :) :) :) jeszcze dziś zaczynam Aqua aerobik to już dopiero jestem :) Dodob:) co do bliźniaczek to nie jest gorzej a wręcz poprawa już mi w nocy nie gorączkowała nad ranem ale to było zaledwie 38 a nie ponad 40. Także jestem typem, że szkoda mi na siebie wydawać a do kosmetyczki to bym się wybrała na brwi nie ma jak mi kosmetyczka zrobi to od razu kilka kg mniej . Jak mój wróci to koniecznie muszę się wybrać . Azja:) tylko tam nie szalej z tym prasowaniem kobieto !!! Jak byś się zdecydowała na dietę jabłkową to mogę się dołączyć - razem byłoby raźniej. Ponawiam pytanie No a Ty jak się czujesz???? Jak szybko wraca się do pracy po takiej operacji??? Eklerek :) wow !!! biorę z Ciebie przykład i czekamy tu na więcej informacji jak Ci idzie. do gościa z 09:38. Tak odchudzam się z córką. Udało mi się jej wciągnąć razem chodzimy do dietetyka i kilka zdrowych nawyków udało się wprowadzić jak picie wody, jedzenie 5 posiłków. Co do aktywności to moja lubi pływać więc wożę ją na treningi pływackie i tam pływa bez przerwy 45 minut raz w tygodniu teraz nam jeszcze dojdą dwa razy w tygodniu mój Aqua aerobik ja ćwiczę a ona idzie pływać albo zjeżdża. Teraz zimą jest kiepsko bo błoto i nie ma jak iść na spacer do lasu ale wiosną kupuję jej i sobie rolki . Hanka :) według mnie to jesz za mało w ciągu dnia dlatego się łamiesz na wieczór. Napisz nam tu swój jadłospis to coś może Ci doradzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHanka
Fili jak ja ci zazdroszczę tych utraconych cm ,u mnie coś zapał osłabł a w tamtym tygodniu tak mi ładnie szło Może i za mało w dzień jem ,a to mój dzisiejszy jadłospis 6:30 kawa z mlekiem i dwie kromki chleba żytniego z twarogiem 10:00 3 wafle ryżowe 12:30 3 kromki wasy z twarożkiem 15:00 duży jogurt pitny 18:00 5 pierogów z mięsem No i oczywiście poprawiłam słodyczami Muszę się jakoś ogarnąć ,bo wiosna tuż tuż A Wam jak minął dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) U mnie z tym brzuchem to jest tak, że jest mega więc i duże spadki ale i tak jest duży mega. Po ciąży mi taki został wielka opona całe ciało w miarę ok tylko ten brzuch. Hanka :) oj marny ten Twój jadłospis gdzie warzywa, owoce??? Jeśli chcesz i podasz do siebie maila to mogę Ci wysłać kilka diet od dietetyczki są fajne. Ja nie długo do nich wrócę jak mąż wróci bo narazie robię przerwę. Azja tak mi namieszala w głowie tą dietą jablkowa że jak zaczęłam szukać znalazłam owsiana i chyba dziś zrobię jednodniową bo mam nadmiar jogurtów naturalnych tylko poczytam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja_1212
Cześć Dziewczyny Fili później wkleje linka do diety jaką znalazłam bo ja dalej mam wzrost wagi nie może tak być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja:) czekam !!! Ja lubię takie małe wyzwania. Ostatecznie dziś robię sobie dzień owsiany z jabłkami tzn. na śniadanie jogurt naturalny +50g płatków owsianych na drugie śniadanie jogurt naturalny + jabłko + 30g płatków owsianych na obiad pewnie dodam jeszcze jabłko a na kolację już raczej nie. Nie liczę na jakieś mega spadki ale fajnie by było tam w brzuchu trochę tam ruszyć a czytałam, że taka dieta na to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili przesyłam link http://dompelenpomyslow.pl/dieta-jablkowa-7-dni-10kg-mozliwe/ Pytałaś jak się czuję po operacji wiec pierwszy tydzień bolały plecy więc leżałam a od 3 dni jest lepiej więc rano wstaję razem z dziećmi i coś tam się kręcę po domu to coś poprasuję to troszeczkę sprzątnę ale na razie bez szału autem też na razie nie jeżdżę szwagierka zabiera Madzię do przedszkola. Rehabilitacja na fundusz na koniec lipca ale pójdę prywatnie bo muszę 4 tygodnie po operacji zacząć rehabilitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy dzień ok ostatecznie jadłam owsiankę tzn. płatki owsiane z jogurtem naturalnym trzy razy z czego dw razy z jabłkiem. Głodna nie byłam i nie jestem ale zliczyłam sobie kcal i wyszło blisko 1200 więc ok. Co do aktywności to byłam na basenie z najstarszą córką ona trening a ja przepłynęłam 20 długości basenu i blisko 20 minut sauny :) jutro ważenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja:) dziękuję za linka - dieta się już drukuję i powiem, że tak fajnie wygląda. Co do tych kg utraty to chyba trochę przesadzili ale posiłki fajne ja bym się pisała. A zapytam się jeszcze jak szybko po takiej operacji można wracać do pracy ??? Czy to dopiero po rehabilitacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Już po ważeniu na wadze 74,5 kg :) czyli po tygodniu spadek 0,5 kg. Podsumując cały miesiąc zmagań to na wadze minus 3,1 kg w obwodach najbardziej poleciał brzuch 11 cm :) dziś mój w końcu wraca ale do tego czasu mam dużo roboty więc uciekam - miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewczyny U mnie wzrost niestety 82 ale to i tak mniej niż było w ciągu tygodnia. Do pracy planuje wrócić około 3 miesięcy po operacji chciała bym żeby wszystko się zagoiło i żebym już normalnie funkcjonowała. Fili dobrze że mąż już wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej CHudzinki Fili gratuluje spadku Azja zrzucisz ten kilogram moja waga 72 równo czyli niewielki spadek ale walczymy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jajka i mnie też lekki spadek bo w poniedziałek było 67.5 dziś jest 67 też jakiś spadek ale to narazie dopiero to co przybrała u męża. Bo przed świętami było 66 :-( Pozdrowienia i wytrwałości w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja:) wzrost wręcz nieznaczący - spokojnie wracasz do zdrowia do normalnego funkcjonowania wtedy będziesz mogła włączyć jakąś aktywność a i wtedy dieta lepiej idzie. No dobrze, że wraca to zaledwie były niepełne dwa tygodnie ale trochę się już stęskniłam za mężem. Dodob:) dziękuje za gratulację - tylko to Tobie się należą bo Ty nie zwariowałaś przez święta. Och jak sobie pomyślę, że miałam podobną wagę do Twojej to jestem zła - ale zła na siebie !!! No nic walczymy walczymy !!!! Anilorak:) No co tam u Ciebie ??? Jak Twój plan treningowy??? Spadek masz ładny - ja przed świętami miałam 71,9 kg a dziś 74,5 po miesiącu walki małe pocieszenie ale to obraz dla Ciebie, że 1 kg to nic i nie możesz mieć żali do siebie. Chciałabym się pochwalić, że umówiłam się do kosmetyczki po tym jak ostatnio Dodob :) wspominała nam o tych 5 co prawda umówiłam się na hennę rzęs i brwi z regulacją. Sama także robię ale mi tak fajnie nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do wytrwałości na weekend to także życzę a sobie chyba podwójnie - dziś mój wraca więc trzeba jakąś kolację zrobić do tego jutro jadę na urodziny do bratanka a tam zawsze same słodkości chyba przed najem się porządnie czegoś co mnie będzie trzymać może marchewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fili jak narazie to trzymam się mojego planu treningowego. Szczerze z dnia na dzień coraz ciężej a to dziś dopiero 5 dzień . Ale dam radę nikt nie powiedział że będzie łatwo :-) . No my z synem wróciliśmy do zasady ze słodkie tylko w weekendy . Tak więc coś jutro napewno zjemy a w niedzielę do siostry na urodzinki to zapewne też coś zjem . Fili miłego weekendu z mężem . Ja sobie na taki trochę poczekam :-( . Pozdrawiam Was wszystkie PAPATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHanka
Cześć dziewczyny Zaintrygowalyscie mnie ta dieta jabkowa chyba od poniedziałku spróbuje ,wyglada fajnie wiec co szkodzi spróbować ,miłego weekendu życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Hania zapraszamy do diety a cóż trzeba się jakoś zmotywować. Co u nas taka cisza pewnie prze to że sobota wszyscy zajęci. Ja trochę sprzątałam ale delikatnie kurze moja Madzia poodkurzała ale jak to 4 letnie dziecko trzeba będzie trochę poprawić ale to jak mąż wróci to to zrobi ja nie będę zabierać się za odkurzacz. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja nie przemeczaj się. Fili zapewne się nie odzywa bo cieszy się mężem :-). U mnie z dietami trudniej bo karmie piersia i nie mogę sobie pozwolić na takie typowo oczyszczające. Dlatego liczę sobie kcl i staram się ćwiczyć i może dam jakoś radę . Muszę dac radę :-) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Jestem i ja no cieszę się z powrotu męża ;) właśnie wróciłam z roczku bratanka i nie obyło się bez tortu jak i kawałka szarlotki - no trudno. Może i ja od poniedziałku zrobię ta dietę jablkowa. Pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki wczoraj mozna powiedziec porażka ;( była pizza wino i duzo zarcia :( imieninowego dzisiaj jade z dziecmi na zawody czuje sie srednio jestem napompowana jesli wiecie o czym mowie ale jutro znowu poniedzialek i znowu mozna cos zaczac ;) milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dodob:) wszystkiego najlepszego z okazji imienin :) na drobne pocieszenie u mnie także porażka ;) ale jutro poniedziałek tak jak piszesz walczę dalej Hania i jak startujemy jutro z tą dietą jabłkową od Azji ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHanka
Hej Nie lubię jednak wekendow ,wszystko kusi i nie umiem się opanować ale od dziś dieta jabkowa Nie wiem jaka dziś moja waga bo w sobotę mi się zepsuła ,muszę zakupić nowa ,Fili zaczynamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny. Jestem i ja waga 82,6 bardzo dużo ja idę na łatwiznę i będę jadła same jabłka ma to oczyścić mój organizm przyda się bo mam jakieś zaparcia po operacji pewnie przez brak ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny jakaś masakra na wadze po weekendzie 77,7 kg!!!! No szok to więcej niż w styczniu przez weekend ponad 3 kg. Zaczynam od dziś ta dietę jablkowa ale ja będę się trzymać jadłospisu wydaje mi się, że same jabłka przez tydzień to mogłoby być za mało. Po tym tygodniu wracam do diety od dietetyczki tylko będę liczyć kcal. Azja :) ja także mam problemy z zaparciami. Najbardziej mnie ciekawi czy mi się uda nadrobić tak aby w piątek był jakiś spadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×