Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anilorak123

Dieta postanowienia 2017

Polecane posty

Gość monika900
Fili gratuluje cwiczen! brawo! a 3 core w jakim masz wieku? zawsze marzyla mi się corka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika:) w maju najstarsza będzie miała 11 lat a bliźniaczki łobuziary 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Fili to super ekpie masz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Hejka nie pisałam bo tydz i siostry siedziałam. We wtorek przyjechałam do domu by pranie zrobic i spakować się bo w niedzielę z dziećmi lecę do męża (już się doczekać nie moge ). No a dziś znowu do siostry i tam zostaną do niedzieli bo mnie na lotnisko odwiezie na 5 rano. A do tego w sobotę mam egzaminy do 21 . Syn mi powiedziała ze po powrocie będzie ze mną co dziennie ćwiczył . Ostatnio razem skakalismy przez tydzień po 150 skoków na skakanie i kilka przysiadow. Może nic ale zawsze coś. A syn chętny to dla mnie lepiej a mala patrzy i się cieszy hehe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja_1212
Część Fili rewelacja u mnie niestety kiepsko z aktywnością ale przedwczoraj kijki ponad godzinę i dziś też mam zamiar się wybrać. Jutro ostatni dzień przed operacją w pracy ale mam stresa z tym wszystkim mam nadzieję że będzie ok. Kupiłam z koleżanką z pracy tabletki na Internecie African Mango niby ma dobre opinie zacznę je brać po operacji. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika900
Anilorak to chyba ciezko z dieta jak jest się tak na wyjezdzie, co nie? ja jak jade w gosci to zawsze zawalam, pod tym wzgledem najlepiej w domu Azja to trzymamy kciuki za operacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anilorak123
Monika masz rację dlatego jak w lutym będę w domu to chce zabrać sie do dzieła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dziewczyny korzystam z ostatnich dni przed operacją kijki zaliczone prawie 7 km. Spokojnej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fili80
Cześć dziewczyny :) Jestem jestem sorki wczoraj mnie nie było w pracy miałam mega młyn bo na urlop poszłam a wieczorem padlam ze zmęczenia. Co do ważenia to niestety wzrost 0,4 kg później poprawie stopkę ale w obwodach spadek więc ok. Dziś zaraz wybywam do babci na imprezę jutro mój wyjeżdża i od poniedziałku zostaje sama i zabieram się na ostro. To na tyle pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki u mnie waga 62,4 mam wrazenie ze drepcze w miejscu a weekend nie sprzyja odchudzaniu szczegolnie jak wczoraj bylismy u tesciow a dzisiaj idziemy do moich rodzicow a ani jedna ani druga mam nie gotuja dietetycznie :)ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część Dziewczyny U mnie też wzrost niestety Cały weekend spędziłam z rodziną wczoraj basen grota solna i pizza dziś kino Sing bardzo fajna bajka Dziewczyny odezwę się do Was po operacji jutro idę do szpitala na 16 a we wtorek mam operację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja z dziećmi rano przylecialam do mezulka. Jak wspaniale było się przytulić :-) . No u mnie też będzie podczas pobytu bez diety dlatego tak jak już pisałam wiem że mogę zacząć od lutego. Wczoraj jeszcze na ostatnich egzaminach byłam na uczelni. Nie wiem dlaczego ale co roku jak są ferie to w ten weekend między dwoma tyg ferii zawsze robią sesję . Wkurza mnie to na maksa. Tak to bym mogła sobie wyjechać na dłużej a tak to trzeba było czekać. Ale na szczęście ostatnie 3 egzaminy z tego semestru za mną . Sorrki ze się tak rozpisalam. Pozdrawiam wszystkie. W lutym startuje z jakąś dietka i ćwiczeniami, już sobie rozpisalam na 30 dni trening zobaczmy jak mi pójdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki Azja powodzenia trzymamy kciuki zyczymy zdrowka i szybkiego powrotu do zdrowia , ja jak w kazdy poniedzialek obietnica poprawy i mam nadzieje wkroczenia na dobra sciezke ;) milego dietowego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) No jestem wczoraj mój wyjechał więc teraz jestem sama z dziewczynami przez najbliższe 12 dni plan mam taki, że od dziś dieta 1200 kcal zobaczymy jak wyjdzie. Azja :) trzymam kciuki i czekam na relacje. Później postaram się coś napisać na kompie bo teraz piszę z telefonu No ja dziś zaczynam urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No dziś dzień kończę z bilansem nawet nie przekraczylam 1000 kcal jakoś tak wyszło na kolacje nie mam ochoty. Co do aktywności to dziś przysiady i dużo zabawy z córkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki jutro i pojutrze urlop wiec bedzie duzo ruchu zabieram dzieci do jumpcity i na kregle potem na basen wiec mam nadzieje na troche ruchu narazie sie nie waze w piatek zobaczymy jesli bedzie kolo 72 to bedzie dobrze ;) ostatnio tez zaczynam sie ogarniac mam nadzieje ze jakos rusze z kopyta bo wiosna tuz tuz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob :) Cześć chudzinko :) już rok zamknięty uspokoiło się w pracy ? fajnie masz tyle aktywności z dzieciakami ja niestety będąc teraz z nimi sama mogę jedynie spacer ale pewnie jeszcze chwila i będę je mogła gdzieś zabrać bo narazie to łobuziary straszne. Ja od poniedziałku jestem na diecie 1200 kcal i obym w piątek jakiś spadek zobaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eklerek20
hej dziewczyny, Azja trzymaj sie !! oby obyło sie bez komplikacji. Wróciłam do was. Bo jeszcze raz chce podjąć wyzwanie choc na pewno bedzie trudno !! Z aktywnoscia u mnie nie jest zle gorzej z regularnym jedzeniem a z tym zeby było dietetyczne to juz wogóle !! ehhh... mnie jeszcze wzielo kolejny raz zapalenie pęcherza . choruje na to przewlekle to juz drugi raz w ciagu dwóch miesiecy kiedy biore antybiotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eklerek :) Witaj tym razem się uda :) Ja zabieram się za zupę kalafiorowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azja_1212
Cześć Kochane. Jestem jestem dziś już wyszłam ze szpitala bardzo się cieszę że zdecydowałam się na operację metoda endoskopowa rewelacja mam tylko jeden szew na plecach. Teraz tylko bardzo na siebie uważać s po miesiącu rehabilitacja. Od jutra dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azja :) Fajnie, że jesteś już!!! I wszystko pomyślnie poszło. Zbaczysz chwila rehabilitacji i będziesz na lato już w pełni sił. Co za dietę będziesz stosować??? Ja już znudzona tymi dietami od dietetyczki znalazłam jakąś na 7 dni. Super nazwa płaski brzuch w siedem dni to ok 1200 kcal fajne proste przepisy ale niektóre skrajne bo raz na kolacje miałam sałatę ananas i tuńczyk z puszki z wody jadłam jak za karę. A dziś mam coś takiego Sałata 2 garści Pomarańcza 1/2 sztuki Ziarna słonecznika 2 łyżeczki Chleb chrupki 2 kromki Więc zapowiada się fit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Chudzinki zaczne od tego ze chyba sie starzeje ;( bo urlop i zamiast sie wyspac to wtaje o 6 i zaczynam dzialac nalozylam maseczke teraz sztywnieje na twarzy 30 minut potem mam nadzieje ja zdjac i byc piekna , na dzisiaj obiad mam zupke ogorkkowa wiec moge spokojnie szalec z chlopakami Azja super ze juz po wszystkim zdrowka zycze jutro wazenie i troche sie tego obawiam ale zobaczymy jak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Zaczynam od dziś waga 82,5 kg z dietą nie poszaleje bo na razie jestem uzależniona od innych bo sama nie gotuję, na pewno nie będę jadła słodyczy. Na śniadanie dwie małe kanapeczki chleba razowego z serkiem białym szynką rzodkiewką i ogórkiem mąż zrobił :) Od dziś zaczynam brać te tabletki African Mango zobaczymy czy faktycznie coś dadzą bo mega drogie 150 zł koleżanka z pracy stwierdziła że dobre to zamówiłam z nią. Teraz niestety nie będę miała ruchu dopiero po miesiącu mogę coś zacząć teraz praktycznie jestem nieunieruchomiona :( mam bardzo na siebie uważać żeby rana się zabliźniła. W nocy nie mogłam spać bo plecy ciągły w szpitalu jednak dostałam kroplówkę z lekiem przeciwbólowym co 6 godzin i wydawało się że nie boli. Do tego mam 7 zastrzyków przeciwzakrzepowych mąż mi wczoraj robił tak się zestresowałam że bolała mnie jak piernik. Miłego dnia Kochane ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×