Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Amelka 007

DOBRA KLINIKA DENTYSTYCZNA W WARSZAWIE

Polecane posty

Gość Amelka 007

Moj dentysta jest dobry ale poza plomba wiecej cudow nie zdziala bo nie ma odpowiednich aparatur. A ja bym chciala isc gdziec, gdzie cos zaradza na moje oslabione szkliwo i maja podejscie bardziej nowoczesne, a najlepiej nie sa za drodzy :) Mozecie cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stonogo, a jakie są mniej więcej ceny? mam do zrobienia jedynkę, mały ubytek, ale szkliwo BARDZO osłabione:( czy np. za taki minimalny ubytek nie byłoby więcej niż 80-100zł? w Dental Union na Fabrycznej zapłaciłam 100zł za maleńką plamkę na 1ce, bez znieczulenia i cholera popsuło się po 4 miesiącach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie pamietam dokładnie ile on kasuja ale zasiegne jezyka u mojej siostry która byla niedawno i napisze Ci tylko ze pewnie dopiero juto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsza dentystka jaka kiedykolwiek mialam i znam to dr. Kalina Rapkiewicz z Przychodni Stomatologicznej UNIMED (Barkocińska 6), wyposazenie, materialy i ceny sa bardzo sa bardzo atrakcyjne a pani doktor wspaniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka 007
Woda, a masz jakis telefon tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goooora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polećcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A najgorsi
Najgorsi to: Enel Med Primadent Dentalux powpisujcie coś od siebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr rapkiewicz z unimedu jest, o ile sie nie myle, na wychowawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaa40
ja korzystam z centrum medycznego Vita-Medica w Sulejówku, ale mają też filie w Warszawie, na ul Kłoptowskiego z tego co kojarzę, wstawiałam u nich implanty zębowe, polecam przyjemna i fachowa obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poza Warszawą jakaś dobra klinika stomatologiczna znalazłaby się? Bliżej okolic Olsztyna lub w samym mieście? Dużo dobrego ostatnio słychać o www.rojekdental.pl i zastanawiam się czy skorzystać w razie potrzeby z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja nie wiem, ja właśnie z warszawy jestem, i leczę zęby w przychodni stomatologii rodzinnej - http://www.ferreus.pl/ - bez stresu, ja, córka i mąż mieliśmy tam leczone zęby w bardzo komfortowej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stomatolog Warszawa: http://www.ccsludna.pl/ Centrum stomatologiczne w Warszawie pracuje 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. -stomatologia estetyczna i zachowawcza -stomatologia dziecięca -aparaty ortodontyczne -chirurgia stomatologiczna -protetyka -implanty zębów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest Dental White na Klonowicza blisko centrum. Zwiedziłam już parę, a tu przychodzę już od kilku miesięcy i szczerze polecam. Ortodoncja, implantologia, kanałowe - wszystko na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hannana
Tak spoza warszawy, to mogę polecić klinikę Unident Union. Naprawdę świetni specjaliści. A w szczególności dr Iwona Gnach - Olejniczak. Leczyła moją wadę zgryzu i powiem szczerze, że efekt jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Warszawie dobra jest bielańska klinika www.unident.pl od czasu,kiedy doktor pomógł mi z bólem zęba,trzymam się tego gabinetu,bo mają kompetentnych i miłych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety odkąd przeprowadziłam się do Szczecina bardzo często zmieniam dentystów. Ogólnie jestem załamana ich umiejętnościami, dlatego proszę o polecenie naprawdę dobrej kliniki stomatologicznej w Szczecinie. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pyta, nie błądzi :) Świetną kliniką dentystyczną jest FABDENT na Bemowie, niedaleko Tesco na Górczewskiej. Cały wachlarz ich usług + cennik opisany na stronie www.fabdent.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja systematycznie chodzę do Pani Magdy z kliniki Froe (froe.pl) na ul. Panieńską w samym centrum Szczecina i jestem zadowolona z każdej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kondi28
Od siebie śmiało polecam Dr Jaworską z Dental Design. Po pójściu do ich nowego gabinetu na Ursynowie, chyba już nie zmienię dentysty. Super sprzęt, a jej wnikliwość jeżeli chodzi o dobre wyleczenie zęba oraz jakość obsługi według mnie dają ocenę 10/10 A wy jakie macie odczucia po wizycie u niej, jeśli ktoś był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia_Pawłecka1458
Korzystałam z klinika na Ursynowie Dental Design. Bardzo nowoczesny wystrój, wyposażenie i sprzęt. To bardzo przyjazne miejsce szczególnie dla dentofobów :) Miałam problem z okluzją i mój staw został wyleczony, mam nadzieje raz na zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thomass
Dr Rybicki to super specjalista, polecam go ponieważ leczyłem u niego zęba kanałowo, dodam, że wcześniejszy partacz nie zrobił tego tak jak należy i trzeba było poprawiać a w zasadzie robić wszystko od nowa.. Wiązało się to z dużym bólem i problemem z jedzeniem, snem i normalnym funkcjonowaniem. Dzięki rzetelnej wiedzy doktora w końcu mam wyleczony ząb tak jak ma być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przestałam leczyć zęby w Warszawie. Trzeba tu wydać worek pieniędzy. Mieszkałam tu jakiś czas a jestem z Rzeszowa to ceny są horrendalne za usługi stomatologiczne. Teraz leczę ząbku u siebie w www.nzozalmadent.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara4
Jeżeli ktoś z użytkowników szukałby kompetentnych i niedrogich specjalistów-stomatologów na terenie Warszawy to mogę gorąco polecić White Dental Clinic. Mają swoją klinikę na Bielanach, zaraz naprzeciwko metra Słodowiec. Zajmowali się moimi dwiema koronami pełnoceramicznymi. Korony trzymają się świetnie, są solidne, wytrzymałe i ładnie wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olli32
Jeśli chodzi o Warszawę to tutaj popatrz http://www.awodent.pl/pl/profilaktyka/ . Mają bardzo szeroką ofertę - od profilaktyki, po ortodoncję. Myślę, że przy tak kompleksowej obsłudze znajdziesz tam to czego szukasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×