Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetuchacha

Prostowanie włosów na stałe u fryzjera-ktos miał??

Polecane posty

Gość Anetuchacha

Moze któras z was miała...ile was to kosztowało?I czy efekty były zadawalające?Bardzo niszczy włosu?No i co ile niewiecej trzeba powtarzac...ten ''zabieg''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszałam ze jak chcesz wyprostowac na stałe wlosy w salonie to nie mogą byc one wczesniej farbowane ani rozjaśniane -tylko swoje naturalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez bym chiala
bo czeste prostowanie wlosow prostowjicą, nie dosc ze niszczy to jeszcze troche czasu zabiera i ogolnie meczace to. tyllko nie wiem czy warto bo slyszalam ze to sporo kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
blond wlosow farbowanych nie podejmuja sie prostwac. Prostowanie to nie jest na stale tylko na jakis miesiac. Kosztuje oko 70 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale inne pytanie bylo
ktos jeszcze cos wie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda26
Ja robiłam, kosztowało 80 zł. Nie mam kręconych włosów, jedynie lekko falowane, ale po prostowaniu były śliczne, gładkie, błyszczące. Efekt utrzymał się jakieś 6 tyg, a później znów się falowały. Nie zniszczyło włosów strasznie mocno, mimo, że używany jest płyn do trwałej. Ale mimo wszystko, żadna chemia nie jest dla włósów korzystna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda
do gosia707 naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez bym chetnie sobie rozprostowala ale podobno to bardzo niszczy wlosy i z tego co slyszalam to kosztuje ok.150 zlotych. Nie mozna robic tego na wlosach rozjasnionych tylko na naturalnych-to prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaa a a
a ma ktos adres salonu w lublinie gdzie moglabym wyprostowac trwale wlosy? dz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem na to bo posiadam takiego zawodowca w domu *najlepiej zeby wlosy nie były ani rozjasnione ani farbowane bo wlos jest wiadomo słabszy chociaz farbowanie ujdzie wtedy trzeba odczekać troche po farbowaniu *drogie? hm zależy musiałabym spytać mojego zawodowca:P ale nie przypuszczam , ze drogie *co do puszenia sie? zalezy na jakich produktach fryzjer operuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AR
cena hmmmmm 400 zl na krotkie wlosy, dlugie 1000 zl faktycznie fryzjerka mi odradzila powiedziala ze tak czy inaczej bede musiala troche sie pobawic wloskami poniewaz trzeba je bedzie podnosic u nasady (mam krotkawe wlosy w trakcie zapuszczania) ale mowila ze na dluzsze jak najbardziej. podobno to droga do dlugotrwalego rozprostowania wlosów.Ja sie zastanawiam codziennie ale brakuje mi odwagi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staedtler
Prostowalam wlosy na stale okolo pol roku temu. Kosztowalo 150 zl (sredniej dlugosci wlosy). Na poczatku wlosy faktycznie sa super - nie trzeba ich prostowac, sa gladkie, itp. Niestety dlugo ten efekt nie trwa.Mysle,ze po ok. miesiacu znowu zaczely sie po myciu delikatnie falowac. Od jakichs 3 miesiecy znowu powrocilam do prostownicy. W sumie wyszlo na to,ze podwojnie zniszczylam wlosy - raz przez chemiczne prostowanie,a pozniej przez "doprostowywanie" ich prostownica. Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papita
Czesc wam :D ja bym chciala spytac czy ktos moze wie ile kosztuje zabieg prostowania stalego na krotkie wlosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eaa
ehh no ja też chciałam, ale myślałam, że utrzymuje to się o wiele dłużej niż piszecie :(( lipa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carolineD
ja mam ciemną krenacje i jeszcze na dodtaek kręcone puszyste włosy są gdzies hmmm no widadomo jak kręcone to krótsze o połowe ale jak prostuje to mam gdzies do połowy pleców no i też ostanio sie tyle czasu juz zastanwiam nad tym prostowaniem i pomyslałam tak, że jednak zrobie to prostowanie, bo wy dziewczyny mówicie NIE POLECAM!! ale nie wiadomo jakie ona ma włosy bo jeżeli masz cos podobnego jak ja to naprawde ci sie nie dziwie bo jak tlyko na nie popatrze to czuje sie jakby miało mnie coś strzelić...ja ci powiem tak: jeżeli masz puszyste i kręcone włosy to możesz to zorbic oczywiście jeżeli nie masz trwałej ani farbowanych... ale jeżeli masz tlyko falowane włosy to naprawdenie ma to sęsu bo zniszczysz sobie włosy ja ja rozmawiam z fryzjerką to ona powiedziała, że ten zabieg to juz jest naprawde dla zdecydowanych i tych którzy nie maja juz wyjścia i nie potrafią zaakceptowac swojej fryzurki więc ty sie porządnie zastanów czy cchesz to zorbić bo to niszczy włosy ale ja juz jestem pewna że dłuiżej z moimi nie wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilly rose to napisz coś więcej o tym zabiegu. Ja tak właśnie słyszałam, że prostowanie to do 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline xD
no wiesz ja tego sie dowiadywałam od tez od fryzjerki to tez chyba zalezy do zakładu bo za ok. 200 to to był raczej dobry zakład ale w tych juz super to nawet dowiadywałam się że moga od ciebie wziąśc tysiaka...;/ więc ja nie wiem czemu ty mówisz że 100...xd to tez chyba zalezy od tego jakich preparaków na ta głowe uzywaja ...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Litzi
dziewczyny az strach Was sluchac :P Nie poddawajcie sie stalemu prostowaniu wlosow za jakies marne 100zl. Te fryzjerki na pewno nie pracuja na dobrych kosmetykach. Juz lepiej wydac pare stöw wiecej ale zrobic to pozadnie i profesjonalnie. Ja jestem terat w Niemczech i stale prostowanie najnowsza metoda z jedwabiem i kreatynä kosztuje jakies 200 € tj 800zl. Wiem ze to duzo ale efekt po takim zabiegu jest rewelacyjny. Wlosy gladkie, lejace !! nie eksperymentujcie za 100 zl bo Wam popala wlosy czy Bog wie co jeszczce. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
150- 200 PLN kosztuje zabieg typu X-Tenso z L\'Oreal\'a te za 800-1000 PLN to prostowanie \"metodą Godwell\'a \" oczywiscie w salonach Godwell.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krapa
DZIEWCZYNY musicie sie zastanowic o jaki zabieg wam chodzi! Trwle prostowanie oferuje tylko GOLDWELL i CHI Transformation System firmy Farouk!!!a koszt tego wacha sie od 700-1200zl. tyle,ze wlosy nie sa tak zniszczone jak przy zabiegach wygladzajacych i te co byly prostowane sa juz na zawsze proste!co pol roku trzeba tylko odrosty poprawic-bo one jak wiadomo nie przestaja sie krecic. To o czym mowicie to zabiegi WYGLADZAJACE wlosy i trzymaja one od 1-3 miesiecy gora,naleza do nich m.in: X-tenso Strat-on Relax Triactive EFX Kadus itp. te zabiegi wachaja sie od 80-300zl,ale wlosy po nich trzeba doprasowywac i nie jest on staly. Po Goldewllu zas nawet po naturalnym wyschnieciu wlosow sa one proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIAŁAM I TO ROBIONE PROFESJONA
CZYTAŁAM TO CVO PISZECIEW I WIEKSZOSC TO NIEZLA BREDNIA BO JESLI CHCE SIE PROSTOWAC WŁOSY TO NIE IDZIE SIE DO JAKIEGOS LIPNEGO FRYZJERA PLACAC 100 ZŁ I MYSLAC ZE BEDZIE JAKIS ZAJEBISTY EFEKT JA BYŁAM W SALONIE EDEN W KRK I BYLAM BARDZO BARDZO ZADOWOLONA NADAL JESTEM ZAPLACILAM 800 ZŁ MIMO ZE MINAL ROK I WLOSY MI ODRASTAJA TO OD GORY SIE NIE KRECA JEDYNIE JEST NIEWIELKIE ZAQLAMANIE (TAKA FALA) OD SWOICH NATURALNYCH A TYCH PROSTOWANYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina12312
Hej dziewczyny.Chciałam sobie wyprostowac włosy na stałe bo moje sa straszne.w sumie to wszyscy je zachwalaja bo sa bardzo grube i niby "ładne":/ale mi sie nie podobaja.Fakt fajnie ze sa grube bo nie wyłysieje szybko ale jak mam je prostowac prostownicą to jest makabra!!w ogole nie chca sie prostowac.moze u nasady głowy tak bo sa gładkie ale pozniej sie pusza i znow kreca.ale najwiekszy problem mam z koncówkami!nie da sie ich poprostu wyprostowac!!nawet probowałam żelazkiem...i nic.juz si e zastanawiałam czy ich nie przezadzic ale moja kumpela miała to robione ale pozniej jej bardzo brzydko odrastały.w sumie to moj problem to tylko koncowki.no i pomyslałam o prostowaniu na stałe.ale jak widze co wy tutaj piszecie to troche mi sie odechciało.czy to naprawde az tak strasznie niszczy włosy??jak myslicie co by sie stało z moimi??aha a ta suma 1000zł to mnie troche przeraza bo nikt mi tyle nie da na wyprostowanie włosów.haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1987
hej dziewczyny napiszcie mi adresy salonow godwella? prosze podajcie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leennaa
czesc dziewczyny.mieszkam w Barclonie i wlasnie dzisiaj wyprostowalam sobie wlosy podobno na stale.fryzjerka pracowala na preparatach firmy Kadus i na sredniej dl.wlosow wynioslo mnie to 150 euro wiec ok 600zl.po pierwszym dniu nie mozna mowic o efektach bo wygladaja jak po normalnym prostowaniu,sa gladkie,delikatne i blyszczace i raczej nie zniszczone,ale okaze sie za jakis czas jak to wyglada naprawde.szczerze mowiac do do konca nie wierze w cudownosc tego zabiegu i mam obawy ze po umyciu znowu zaczna sie wykrecac ale zaczekam na efekty i opisze wam co dzieje sie z moimi wlosami.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka15
wiatam ja bym była wdzięczna za adresy salonów GODWELLA w białymstoku albo okolicach (o ile wogle gdziś jest blisko) proszę pomóżcie mi jestem załamana moimi włosami;( a i cemy mniej więcej tez by się przydały;p z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julka87
Cześć dzwczyny chciałabym napisać wam co nieco o prostowaniu włosów na stałe u fryzjera!Ja prostowalam je 2 tygodnie temu i jstem bardzo zadowolona .Siedziałam u fryzjera przez 6 godzin , ale opłacało się ,bo wcześniej miałam strasznie puszyste i zawsze używałam prostownicy,ale same wiecie , że prostownice bardzo niszczą włosy , ale nie wszystkie!Najlepsza prostownica jest z firmy (CHI) naprawdę plecam tak jak i JEDWAB DO WŁOSÓW który można kupić w salonie fryzjerskim od10-15 zł ,regeneruje on włosy i odżywia,ale także polecam prostowanie włosów na stałe gdyż w moim mieście ten zabieg kosztuje 300 zł. i mam długie włosy!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×