Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetuchacha

Prostowanie włosów na stałe u fryzjera-ktos miał??

Polecane posty

Gość Marcin Stasiński
Witam! Jestem doświadczonym fryzjerem , który przez okres dwóch lat przeprowadzał trwałe prostowanie włosów na kosmetykach Goldwell. 1. Włosy nie mogą być rozjaśniane przez rozjaśniacz bądź bardzo mocno przejaśnione farbą. 2 Włos musi być odżywiony nie może być mocno zniszczony. 3 Zabieg jest trwały. Włos raz wyprostowany jest już prosty. Odrost naturalnie się kręci, ale im dłuższe włosy i większa ich gęstość to cała fryzura jest dłuższy czas prosta. Około rok i więcej. 4 Zabieg trwa około 5 godzin i im dłuzsze włosy i większa ich ilość powinien byc przeprowadzany przez dwóch fryzjerów. 5 -Pierwszy etapem jest rozbicie mostków dwusiarczkowych, czyli zneutralizowanie struktury włosa. - Drugi etap to wyprostowanie dokładne włosa milimetr po milimetrze. - Trzeci etap to utrwalenie go utrwalaczem w prostej formie - Czwarty to ponowne wyprostowanie milimetr po milimetrze - Piąty zależy tylko od klientki, włos nie może byc przez trzy dni myty, wystawiany na nadmierną wilgotność i deszcz(wodę) oraz nie mogą włosy byc spinane bądz zagietę w jakikolwiek sposób(wszelkie zakładanie za ucho odpada) Prze okres 3 dnich włos sie utrwala. Po tym czasie najlepiej przyjsc jeszcze raz do salonu w którym był wykonywany zabieg i poprosic o regeneracje oraz dokładne wyprostowanie włosów dla pewności. Gwarantuje iż włos jest lśniący, prosty(lejący sie jak na reklamach w tv) i naprawde zdrowy(ponieważ łuska włosa jest pieknie wygladzona i zamknieta)... Dodam również, że proces prostowania mozna utrwalic Coloranc'em czyli szamponem koloryzujacym firmy golldwel dla nadania im pięknego koloru i naturalnego blasku. Krótko mówiąc zabieg jest kosztowny ale sprawdzony i wart swojej ceny. Przez okres roku czasu i tak trzeba by było wydawać na produkty do pielęgniacji zniszczonych włosów, na produkty do prostowania, na prostownice i na sam prąd. Zabieg sprawdzony na afrykańskim skręcie. Tak, tak tak moimi klientkami były również 'Murzynki" które wychodziły z mega prostymi włosami. Dziękuje za uwage, myśle ze umieściłem wszystkie informacje w razie czego prosze pisac na mejla. Pozdrawiam zdesperewona. A i taki wyprostowany włos mozna spokojnie stylizowac w loki fale, afro itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCAS MILCZAREK
Witam wszystkich! Przypadkiem przeglądając tematykę związaną z trwałym prostowaniem, natrafiłem na Wasz temat. Chciałbym podzielić zdanie mojego przedmówcy tj. Michała. Prostowanie włosów metodą Straight\'n\'Shine Goldwell jest zabiegiem dającym 100% satysfakcję. Jest tylko jedna, bardzo ważna zasada, a mianowicie, proces musi zostać przeprowadzony w sposób wyjątkowo profesjonalny. Gdy metoda ta wchodziła na rynek polski, czyli ponad 4 lata temu, miałem okazję być w pierwszej grupie stylistów testujących produkt na wszelkich możliwych rodzajach włosów. Firma Goldwell od samego początku dbała o bardzo dobre wyszkolenie fryzjerów i gwarancją tego miały być certyfikaty, które zezwalały na wykonywanie zabiegu w salonie. Jedynie osoba, która przeszła pozytywnie proces nauki, mogła profesjonalnie przeprowadzić prostowanie w sposób satysfakcjonujący. Jeżeli, ktokolwiek z Was zdecyduje się na zabieg Goldwell, musi poprosić o przedstawienie imiennego certyfikatu, zezwalającego na wykonanie Straight\'nShine. Jeżeli fryzjer tego nie uczyni, to ostrzegam, możecie być niezadowoleni. Wśród polskich salonów często dominuje zasada, że każdy może robić wszystko, aby tylko klient zostawił pieniądze. Jest to zabieg bardzo wymagający, pracochłonny i niezwykle precyzyjny. Cena plasuję się od 1000 - 1500 zł i uwarunkowana jest wysoką jakością produktu i profesjonalną wiedzą fryzjera. Zabieg na włosach długich musi być BEZWZGLĘDNIE!!! wykonywany przez dwóch fryzjerów. Zabieg Straight\'n\'Shine wykonałem już na ogromnej ilości klientek i przez okres ponad 4 lat, są one posiadaczkami pięknych i lśniących prostych włosów. Wnikliwa diagnoza, historia wcześniejszych zabiegów wykonywanych na włosach, stan zdrowia i aktualne leczenie, to wywiad informacyjny, który fryzjer musi wykonać już przy pierwszym kontakcie z klientem. Pozdrawiam Was serdecznie i w razie pytań, służę pomocą i radą! Proszę o kontakt mailowy! LUCAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylvi000
witam , ja również zastanwiam sie nad stałym prostowaniem włosów Rozmawiałam z fryzjerka powiedziala ze koszt tej przyjemnosci to okolo 800 zł kosmetykami goldwell Mam zrobiony delikatny balejarz wiec kazała odczekac az włosy dojda do ciebie równiez kupilam sobie odzywke regenerująca włosy firmy goldwell, Moje włosy same w sobie s atroszke przyniszone gdyz co 2 dni prostuje włosy chcialam sie doradzic czy stale prostowanie nie zniczy mi wlosów (nie spali)? tym bardziej iz moj wlosy nie sa krecone chce tylko zbey byly idealnie gladkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika000
Hej! mam pytanie ile mogloby to kosztowac stale wyprostowanie ale samej grzywki?? bo mam krecone wlosy i lubie je tylko ze musze prostowac grzywke a to juz mnie męczy. Prostuje tak ze 6 lat;/. I mam juz dosc naparawdę. A moze znacie jakies sposoby inne by grzywka podczas wilgoci nie kręciła się?? byla nadal prosta. proszę was pomóżcie mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy
Szanowny Panie Marcinie - fryzjerze - za przeproszeniem. Proszę podać swój adres e-mail'owy nie mój. Zgłosiłem do WP Pańską indolencję, tupet. Wprowadza Pan ludzi w błąd. Nie interesują mnie panienki, które chcą mieć proste włosy, tym bardziej teksty z górnej półki. Nędza. Pozdrawiam Łysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łysy
Szanowny Panie Marcinie Cóż można wymagać od fryzjera, który nie potrafi nawet własnego adresu podać. Nędza. Dzięki opaczności - jestem łysy. Niech BÓG ma w opiece te wszystkie Panienki, które chcą mieć proste włosy. Przed pójściem do Marcina, ksywa Fryzjer, należy zaopatrzyć się w perukę. A mnie nie interesują kolejne pytania " jak to się robi?" Zmień Pan adres Pozdrawiam ŁYSY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roszelka
Osobiście miałam trwałe prostowanie produktami z firmy alfaparf . Polecam . Miałam włosy które za żadne skarby świata nie chciały się idealnie wyprostować . Codzienne prostowanie osłabiło włosy . Po trwałym prostowaniu włosy są idealnie proste i miękkie . Czytałam tu wpisy że prostowanie codziennie mniej niszczy włosy od trwałej . Absolutna bzdura .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkpe
A ja zdecydowałam się na trwałe prostowanie włosów kosmetykami Goldwella. Ale muszę poczekać jeszcze jakiś rok i zregenerować trochę zniszczone włosy, no i oczywiście troszku kaski przyskładać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xonax15
Wie ktoś może gdzie znajduje się salon w którym możliwe będzie wykonanie chemicznego prostowania włosów we Wrocławiu ?? no i oczywiście ile mniej więcej to kosztuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasnadra
witama wszytskich ;) otóż stała prostująca wcale nie jest taka zła jak co niktórzy tutaj pisza ;) włosy rozjasniane i włosy farbowane możena poddać temu zbiegu ;) a jak szybko zaczna sie falowac to tylko zależy od szybkości rośnięcia naszych włosów ;) jesi włosy urosną na długość 15 cm trzeba powtórzyć metode ;) jak dla mnie stała prostowana jest badzo wygodna,nie trzebna niszczyc włosów przede wszystkim ciągłym prostowaniem prostownicą ani zrywać się z rana żeby sobie wyprostować włosy do pracy,szkoły itp. poza tym taki zabieg kosztuje w granicach od 70 - 100 zł.Załeży od długości wlosów ;) pozatym włosy po zabiegu są miękkie i pełne blasku ;) ponad to jesli chce się mieć włosy zadbane po stalej prostowanej należy wlosy myć spejalnym szamponem do włosów stale prostowanych i nakladać odzywke tego samedo prosucenta co szampon ;] taki zestaw można nabyć tylko w sklepach z towarem do włosów gdzie zaopatrują sie salony fryzjerskie ;) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucas Milczarek
Witam wszystkich! Polecam Waszej uwadze nowość w dziedzinie prostowania włosów na stałe. W USA jest to absolutny HIT i moim zdaniem jest to największy przełom w technologii prostowania włosów. Zabieg Keratin Complex Natural Smoothing Therapy polega na wprowadzeniu głęboko we włos naturalnej keratyny, która uzupełnia braki powstałe w skutek różnego rodzaju uszkodzeń, a także dodatkowo pozostawia dużą ilość keratyny, która następnie utwardzana jest wysoką temperaturą. Efekt utrzymuje się od 3 do 5 miesięcy. Zabieg przeznaczony jest zarówno do włosów naturalnych kręconych jak i koloryzowanych, pierzastych, rozjaśnianych w 100% i zniszczonych. Wolny jest od formaldehydów, siarczanów i chlorków sodu, co wyróżnia go na tle wszelkich innych technologii stosowanych do tej pory we fryzjerstwie profesjonalnym. Keratin Complex jest zabiegiem odżywczym i pielęgnacyjnym, nie jest zabiegiem chemicznym i nie zmienia struktury naturalnego włosa, tzn. nie rozmiękcza naturalnej keratyny we włosie. Do tej pory w zabiegach chemicznego prostowania było to przeszkodą w przeprowadzeniu takiego zabiegu na włosach rozjaśnianych i zniszczonych. Przy bardzo mocno zniszczonych i porowatych włosach można przygotować je wstepnym używaniem odżywki Keratin Complex Vanilla Bean Deep Conditioner, która przez miesiąc przed zbiegiem dostarcza wstępnie pierwsze dawki keratyny i wyrównuje porowatość włosów, by zabieg był jeszcze bardziej spektakularny. Twórcy tego zabiegu opracowali również rewelacyjną pielęgnację do włosów pierzastych, kręconych i zniszczonych, która polecana jest zarówno po zabiegu jak i dla wszystkich, którzy nie poddali się zabiegowi ale potrzebują perfekcyjnej pielęgnacji włosów niesfornych. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą i radą, proszę kontaktować się drogą mailową. Pozdrawiam LUCAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moge potwierdzić , że prostowanie Keratin Complex smoothing terapy daje super rezultat. Mije puszące i nienajlepiej wyglądająe włosy sa teraz super, zrobiłam już dwa zabiegi i nie mam z nimi zadnych kłopotów. Po drugim zabiegu zaczęłam stosować jeszcze szampon i odżywke keraton color care przewidziana po tym zabiegu, która polecił mi fryzjer w salonie na Szewskiej u Michała Krzyszycha i po samym szamponie włosy sa super. Trzeba tylko uważać na basenie, bo tamta woda może zaraz po zabiegu zaszkodzić włosom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katelodz
Witajcie, ja też miałam dwa tygodnie temu zabieg Keratin Complex w salonie na Białostockiej w Łodzi u Łukasza Milczarka i jestem zachwycona. Miałam włosy rozjaśnione i pierzaste, które musiałam po każdym myciu porządnie prostować bo wyglądały beznadziejnie. Prostownica je doprowadziła już do fatalnego stanu a ja miałam serdecznie dosyć. Po zabiegu mam piękne, błyszczące i proste włosy, które dodatkową są jeszcze wypielęgnowane. Musiałam zakupić jeszcze szampon i odżywkę Keratin Complex, która jest też bardzo fajna i ciągle po każdym myciu i suszeniu włosy są tak samo proste i piękne. Kupiłam też maseczkę Vanilla dodatkowo i nabłyszczacz termiczny, który pięknie pachnie, polecam wszystkim bo na serio warto. Możecie pisać na maila jak chcecie wiedzieć coś jeszcze. pozdro Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanaga
a orientuje sie ktos czy w Poznaniu wykonuja prostowanie ta metoda oraz ile to kosztuje? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmelle
a jesli mam wlosy dosyc proste, kreca sie tylko troche na koncowkach to nie wiecie moze jakie bede miala odrosty.? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esler
Gdzie w Warszawie można zrobić zabieg prostowanie Keratin Complex smoothing terapy i ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra24
aaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka_Madzia
ja tez jakis czas temu szukalam tych wszystkich informacji na temat trwalego prostowania wlosow ale wiem tez, ze u mnie bedzie to na razie niemozliwe, bo mam bardzo zniszczone wlosy. moja ciotka robila sobie kuracje onozisem niedawno i te tabletki ponoc bardzo fajnie wzmacniaja i odzywiaja wlosy, wiec zanim wybiore sie do fryzjera bede musiala pewnie ja tym odzywic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra24
czy ktoś miał zrobione trwałe prostowanie glattem firmy schwarzkopf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaK...
• włosy muszą być suche, chyba, że używamy specjalnej prostownicy dającej możliwość stosowania na włosach mokrych. Mokre włosy bardzo łatwo się niszczą. Ponieważ tracą połączenia wodorowe, mogą się „rozciągać” nawet do 30%, płytki ulegają odchyleniu i warstwa korowa jest odsłonięta - może zostać uszkodzona przez gorące urządzenie. • włosy powinny być czyste - pozostałości preparatów nieodpowiednich do stosowania z prostownicą mogą spowodować „gotowanie włosa”. • włosy powinny być dzielone na pasma nie szersze niż połowa szerokości płytki prostownicy. • przed modelowaniem na włosy należy nałożyć protektor chroniący przez działaniem wysokiej temperatury. Trzeba zaczekać aż preparat wyschnie. Należy używać najmniejszych koniecznych ilości preparatu. • zawsze należy kontrolować temperaturę urządzenia. Łatwo to można wykonać wykorzystując kartkę papieru lekko nawilżoną. Papier nie powinien się przebarwiać ani palić. • włosy zaczynamy prostować od dolnych partii i robimy to sekcjami. http://www.handsomemen.pl/porady,prostowanie_wlosow,308,czasowe_prostowanie_wlosow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. mam pytanie, mianowicie we wtorek mialam robione trwale prostowanie w salonie goldwella, po zabiegu fryzjer powiedzial mi, ze mam nie myc wlosow przez 3 dni, i wlasnie chcialabym sie dowiedziec, czy mam to liczyc tak: wtorek, sroda, czwartek i dzisiaj moge umyc, czy sroda, czwartek, piatek i umyc dopiero jutro? Bardzo prosze o odpowiedz :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karot
ja chciałabym sobie trwale wyprostować tylko grzywkę. Myślicie, że ile by mnie to wyszło, jeżeli chodzi o koszty i czy opłaca się ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchahaha
Szukam takiego salonu w województwie lubuskim... Czy ktoś moze polecić mi dobry zakład? pozdrawiam odwiedzających.;.. Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam trwa prostująca kilka razy za pierwszym razem było super proste błyszczące włosy były takie przez 6 tygodni potem musiałam trochę prostować(po zbiegu nie myje się włosów przez 14 dni) potem zrobiłam ja po raz drugi ale efekt już był gorszy ale może temu ze miałam farbowane włosy bo najlepszy efekt jest na naturalnych ale tez fryzjerka mówiła ze blad włosy nawet naturalne nie będą mieć takiego efektu jak ciemniejsze włosy. potem jeszcze zrobiłam dwa razy ta trwała ale efekt był marny po tak wielu trwałych miałam zniszczone włosy suche rozdwojone koncówki łamały się i wypadały, wiec już rok nie miałam trwalej i włosy są już o niebo lepsze. ale znowu się skusze aby ja zrobić bo moje włosy zaraz po prostowaniu się Pusza . ale najlepsze rozwiązanie to akceptować swoje włosy takimi jakimi są. koszt takiej trwalej to 120 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchahaha
włosy mi powypadały po prostowaniu :[(( RATUNKU!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka2009
JA PROSTOWALAM SWOJE WLOSY W SIERPNIU ..TERAPIA GLOBAL-KERATIN. TO JESZCZE LEPSZA PODOBNO NOWOSC Z USA OD KERATIN COMLEX ..BO BEZ FORMALDEHYDOW. MINELO JUZ PONAD 3 MIESIACE I JEST REWELA!!!!!!! MIALAM SIANO I JASNY BLAD...DO TERAZ NIC Z NIMI NIE ROBIE.ROBILAM W SZCZECINIE, ALE WIEM ZE MAJ JUZ DUZO SALONOW W CALEJ POLSCE. CHYBA NAJLEPIEJ WEJSC NA ICH STRONKE WWW.GLOBAL-KERATIN.PL TAM SA ADRESY KONTAKTOWE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karot
drogie panie ... ;) pisałam już jakiś czas na tym forum, niestety nie doczekałam odpowiedzi :(( więc zapytam jeszcze raz, co myślicie o PROSTOWANIU TYLKO I WYŁĄCZNIE GRZYWKI ?? CZY OPŁACA SIĘ TEN ZABIEG I ILE BY TO KOSZTOWAŁO?? pozdrawiam i mam nadzieję na szybciutką odpowiedź :] pozdrawiam gorąco, karot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradora
Hej Trwale prostowanie Goldwella to rewelacja.Od kiedy pamietam meczyly mnie moje( dziwnej strukturu)wlosy.Od lat meczylam sie prostujac wlosy prostownica .Po pierwszym prostowaniu wlosow nie moglam uwierzyc w efekt jaki daje Straight n Shine Goldwella.Wlosy byly lsniace, gladkie no i oczywiscie proste jak druty.Wszystko to czego oczekiwalam od trwalej prostujacej wlosy zostalo osiagniete.Nalezy jednak pamietac o paru zasadach przed rozpoczeciem zabiegu i tak jak powiedzial wyzej jeden z fryzjerow wlosy musza byc w miare zdrowe, nie rozjasniane a zabieg musi byc przeprowadzony przez profeslonalnie przeszkolonych specjalistow.Trwala prostujaca mialamjuz robiona 3 razy a teraz szykuje sie po 2,5 letniej przerwie na 4 zabieg.Dwa minusy- czas wykonywania (ja mialam okolo 7 godzin) oraz po drugim prostowaniu to kruchosc i lamliwosc wlosow przy skroniach , cala reszta to rewelacja .Namawiam wszystkie dziewczyny , zabieg nie jest tani ale przynajmniej bedziecie mialy spokoj na conajmniej rok czasu.Szczegolnie przydatne w okresie wakacyjnym .Znam sprawdzone dwa salony we Wroclawiu.Sluze pomoca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorina
A jakie salony we Wrocławiu polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×