Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetuchacha

Prostowanie włosów na stałe u fryzjera-ktos miał??

Polecane posty

Gość AguŚka.
Cześc dziewczyny. Właśnie tez zastanawiam się nad tym zabiegiem. A wiecie może coś na temat czegoś takiego w Suwałkach ? Cena i najlepiej adres salonu. Z góry dzięki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietruchaaa
Jestem już 4 miesiące po takim zabiegu. I co?? Efekt jest zdumiewający;) włosy wciąż mam proste, mimo, że naturalne mam mocno kręcone. Zanim się na niego zdecydowałam, dużo o tym czytałam i rozmawiałam z fryzjerką. Dowiedziałam się, że do tego używa się płynu, który zmienia wewnętrzną strukturę włosa. Osobiście polecam. Mam włosy za ramiona i za zabieg zapłaciłam 90zł, z tym, że płyn był z jedwabiem i innymi środkami odżywiającymi i nabłyszczającymi włosy. Ale szczerze mówiąc efekt zależy od tego jakie kto ma włosy. U jednych będzie to się utrzymywać bardzo długo, a u innych po niedługim czasie nie będzie śladu po prostowaniu. Dlatego zastanówcie się czy na pewno jesteście na to gotowe i czy Wasze włosy naprawdę są takie koszmarne;) pzdr;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atta
do PIETRUCHAAA, czy mogłabyś napisać coś więcej ne ten temat, np.jaką metodą robiłaś włoski, w jakim salonie i przede wszystkim w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fredo22
czesc dziewczyny chciałabym wyprostować sobie włosy metoda Goldwell. Mam wlosy do ramion ale przed tym chcialabym sie obicac ala rihanna (ale zanim miala te krotkie wlosy) i w zwiazku z tym czy te proste wlosy beda sie trzymac, bo gdzies wczesniej wyczytalam ze trzeba miec dluzsze. Moze sie orientujecie ile czasu wtedu potzreba na takie prostowanie, bo jak sie dowiadywalam to w jednym z salonow kosztuje 180 zl od godziny (duzo czy malo?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 45345345345td
.. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja mam pytanie do dziewcząt które wyprostowały już włosy, otóż fryzjerka mnie ostrzega ze przez około 2 tyg po zabiegu (zanim pojawi sie jakikolwiek odrost) włosy beda b. przylegac do głowy, beda takie przylizane :/ miałyśce tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja mam pytanie do dziewcząt które wyprostowały już włosy, otóż fryzjerka mnie ostrzega ze przez około 2 tyg po zabiegu (zanim pojawi sie jakikolwiek odrost) włosy beda b. przylegac do głowy, beda takie przylizane :/ miałyśce tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xagaxpl
czy moze ktos wie gdzie w kielcach mozna stale wyprostowac wlosy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xagaxpl
czy ktos wie gdzie mozna to zrobic w kielcach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewebia
Hey :) moja koleżanka wyprostowała a raczej wygładziła włosy za ok. 200zł. ale uważam ze takie prostowanie nie opłaca się bo jest nie stałe jedynie w systemie Farouk jest to na prawdę zdumiewający efekt! :) polecam . Ale cena jest od 600 do 1000zł lepiej uzbierajcie sobie i zróbcie pożądnie żeby potem nie żałowac... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_131
Ja jutro ide na prostowanie. koszt ok 130 zł płynem kadus napisze wam jak bedzie po wszystkim ;D boje sie ze bede miała siano ;/ ale jak nie sprobuje to sie nie dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pati_131
No i jestem po !! Siedziałam 4 godziny i sie opłacało ;D zapłaciłam 130 zł ale efekt niesamowity. nie spodziewalam sie ;P włosy gładkie i idealnie proste. Super po prostu, polecam i tylko 130 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelaajner
Ja miałam i nie polecam. Bardzo niszczy włosy, o wiele bardziej niż prostownica i chociaż moje włosy są bardzo wytrzymałe, to teraz mam na głowie siano. A efekt jest widoczny, bo z kręconych loków mam teraz proste włoski ;)) Ale jeśli macie słabe włosy, to naprawdę nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krótki i podkręcony
Cześć drogie i pokrękręcone to moje włoski na klacie . Jestem napalonym fanatykiem mojego sprzętu w tygrysie planki odrzywki na mej prostownicy. Jestem za a nawet przeciw waszym pomysłom na super proste i piękne włosy. ps. Pokochajcie swoje LOCZKI na WIEKI , Życze miłej walki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolllka
Jedną z ważniejszych rzeczy o których trzeba pamiętać, decydując się na chemiczne prostowanie włosów jest to, żeby aplikować środek wyłącznie na odrosty, i mieć całkowitą pewność, że środek nie zostanie zaaplikowany na cebulki włosów. >> fajny poradnik na http://www.handsomemen.pl/Tag,Chemiczne%20prostowanie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaboroszka
Dziewczyny, prosze was... Prostowanie na stale za 130 zł? Nie robcie tego!!! Prawdziwy zabieg prostowania na stale niszczenia włosów tkosz 1400-1700zł. Malo salonów sie tego podejmuje bo i nawet za ta cene, jest to zabieg ryzykowny... Wlosy sa proste od 10 miesiecy do dłuzej-zalezy od wlosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassiia
hej ja w zeszłym roku robiłam i zapłaciłam 150 zł włosów mi to wcale nie zniszczyło wrecz przeciwnie włosy były mieciutkie i gładkie. trzyma sie na stałe ale trzeba robic odrosty :) ja byłam bardzo zadowolona efekt super polecam no i ja miałam robione na farbowane włosy i 2 tygodzie póxniej farbowałam na inny kolor i nic sie nie stało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaboroszka
Ja miałam robione stałe prostowanie i to profesjonalnie. Piszecie,ze efekt takiego prostowania za 130zl zalezy od wlosow, ten ktory ja mialam prostuje kazde wlosy na druty i to na czas od 1o miesięcy w górę. Jesli komus sie nie zniszczyly wlosy po takim prostowaniu za 130zł, to niech zawdziecza to swoim wlosom. Prostowanie,ktore ja roilam nie nieszczy, a odbudowuje, nawet podatne na niszczenie i suche wlosy. Wlosy moga byc farbowane, ale nie rozjasniane. Po zabiegu wlosy mozna farbowac po 1,5 tygodnia, nawet rozjasniac, tyle ze przy powtorzenu zabiego wlosy rozjasnione po prostu wypadna. Jak ktos by chcial zainwestowac troche kasy we wloski i mieszka w okolicach Wroclawia to prosze pisac- podam kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancy3009
Hej dziewczyny, a wiecie w jakim salonie w Katowicach fryzjerzy wykonują takie zabiegi i w jakiej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _BlackAngel_
aniaboroszka mogłabyś podać adres tego salonu we wrocławiu?? z góry bardzo dziękuje ;) chciałabym sobie wyprostować włosy a niedługo wybieram się do wrocławia , prosze o jakiś kontakt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loczek /
hejka ;D gdzie mozna wyprostowac wlosy tak na stale w Lublinie?? prosze o adres.. bardzo mi zalezy. z gory dziaaa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz18
Cześć ja miałem prostowane włosy chemicznie, ale połowe głowy xD, z natury mam bardzo suche włosy i falowane normalnie koszmar ;/ nie da sie ich za chiny zdyscyplinować, no i pani fryzjerka mi poradziła zeby wyprostował chemicznie, wiec udałem sie na zabieg i mi szczena opadła XD bo bły idealnie proste, lśniące i tak przez miesiąc aż odrosły. Zapłaciłem 15 zł ale dałem jeszcze 5 gratis :) z zadowolenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz18
Cześć ja miałem prostowane włosy chemicznie, ale połowe głowy xD, z natury mam bardzo suche włosy i falowane normalnie koszmar ;/ nie da sie ich za chiny zdyscyplinować, no i pani fryzjerka mi poradziła zeby wyprostował chemicznie, wiec udałem sie na zabieg i mi szczena opadła XD bo bły idealnie proste, lśniące i tak przez miesiąc aż odrosły. Zapłaciłem 15 zł ale dałem jeszcze 5 gratis :) z zadowolenia hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natuia
Witam ! Mam 13 lat i chcialabym sobię wyprostować wlosy na dłuzej u fryzjera. Patrzyłam ile to kosztuje i tylko dwa salony fryzjerskie w Legnicy (bo tam mieszkam) robią takie prostowanie. Kosztuje to jakies 90 zł na srednie wlosy a 130 zł na długie. Chciałabym je sobie wyprostowac tak na dluzej,poniewaz ja je prostuje ptraktycznie co 2 dni.Tylko mam obawę czy te prostowanie chemiczne nie zniszczy mi tak bardzo wlosow ! Prosze doradzcie mi ;] Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusiatczew
LASKI TO PROSTOWANE JEST ODRADZANE PRZEZ FRZYJERÓW!!!!!!!! TO NIC INNEGO JAK CHEMIA!!!!!!! WŁOSY SIE BARDZO NISZCZA !!!!! BAAARDZO!!!! CHCIALM W PIATEK ZROBICC TRWAŁA PROSTUJACA ALE NA SZCZĘŚĆIE PO DRODZE WESZŁAM DO INNEGO SALONU NA MOIM OSIEDLU I DOWIEDZIALAM SIE OD JEDNEF Z PAŃ FRYZJEREK ZE SAMA MIALA TEN ZABIEG I BARDZO ZALUJE I JUZ NOGDY WIECEJ TEGO NIE ZROBI!!!!!! mOWILA ZE PO TYM ZABIEGU I TAK WLOSY NIE BEDA TAK PROSTE ZE PO WYJSCIU Z WODY ITP NIE BEDZIE TRZEBA ICH WYGLADZIC!!!!!!!! DLATEGO LEPIEJ ZAINWESTOWA W DOBRY SRODEK DO PRAOSTOWANIA I DOBRA PROSTOWNICE. PANI POLECAŁA MI SORDEK PRZED PROSTOWANIEM Z MATRIXA TAKI W CZARNEJ BUTELCE DO SPRYSKIWANIA IOK 40ZŁ I CHYBA GO KUPIE DO MOJEGO REMINGTONA S2004. MYSLE ZE PO POŁĄCZENIU KOSMERYKU Z PROSTOWNICA MOJE WLOSKI BEDA PROSTSZE NIZ PO JAKIMS CZASIE OD CHEMICZNEGO PROSTOWANIA!!!!! I PRZEDE WSZUTSKIEM DUZO DUZO ZDROWSZE!!!!!! pOZDRAWIAM wAS I SZCEZRZE ODRADZAM !!1 NIE PSUJCIE SOBIE LAKI WŁOSÓW CHEMIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliaaa
chemiczne prostowanie włosów może je trochę niszczy ale napewno nie tak bardzo ja prostownica używana codziennie... ja też się zastanawiam czy prostować włosy na stałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Layla**************
Witam Was drogie forumowiczki. Przeczytałam wasza kafeterie i msm pytanie. Mam włosy dość mocno kręcone , rozjaśniam je częsti , są suche i zniszczone. Można w takim wypadku je wyprostowac chemicznie? Juz sama nie wiem co mam z nimi robic... moze je jakos ciekawie sciac? kto zna dobrego fryzjera do podcinania wlosow kreconych na slasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartusiaBaluty
No właśnie... są różne zdania. Moim zdaniem zależy to od włosów i od tego jakie "tortury" wcześniej przechodziły - rozjaśnianie, farbowanie, codzienne prostowanie itp... yh moim problemem jest to że moje włosy to LOCZKI ANIOŁKA...taa... prostownicy używam od 1 do 4 razy dziennie - zależy od pogody i wg.... myślę nad wyprostowaniem włosów na wakacje ale nie uśmiecha mi się wydanie 1000 pln na ten zabieg... po 1-wsze moi rodzice mają "fiołka" na punkcie moich włosów i raczej nie byli by zadowoleni z "STAŁEGO" prostowania... domyślam się też że będzie ciężko ponieważ moje włosy są ciemne lecz farbowałam je wiele razy i jak już mówiłam prostuje je DZIEŃ W DZIEŃ... jeżeli ktoś ma namiary na jakiś dobry salon zajmujący się tym zabiegiem w granicach do 150 góra 200 pln. w ŁODZI to prosze o kontakt. pozdrawiam ;] ANIOŁEK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaalka
W łodzi polecam salon Caroline !! Maiałam tam robione trwałe prostowanie metodą farouka przez bardzo miłego fryzjera. Włosy sa miekkie, PROSTE, jestem bardzo zadowolona!! Robiłam na długich włosach, cena 500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×