Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetuchacha

Prostowanie włosów na stałe u fryzjera-ktos miał??

Polecane posty

O tak bardzo lubię produkty firmy Inoar. Na początku prostowanie keratynowe robiłam tylko u fryzjera a teraz dzięki tym produktom robię je samodzielnie w domu a w ten sposób sporo zaoszczędzam :) A tak w ogóle to Inoar organizuje teraz fajny konkurs na swoim fanpage na fb https://www.facebook.com/inoarpoland/photos/a.514425711989060.1073741827.514296618668636/1287475111350779/?type=3&theater . Ja już wzięłam udział, taka falownica Diva Big Waves na pewno mi się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaluunia
Generalnie produkty z Inoaru są warte polecenia. Ja stosowałam ten zestaw do keratynowego prostowania włosów - efekt super, długotrwały. Teraz będę testować ich nowość - olejek Kalice. Może ktoś już stosował i podzieli się opinią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak ja stosuję obecnie ten olejek Kalice i przyznam szczerze, że powoli staje się moim ulubieńcem :) Lubię kompleksowe rozwiązania a ten kosmetyk może być z powodzeniem stosowany nie tylko do pielęgnacji ciała, ale także twarzy czy włosów. Rewelacyjnie sprawdza się też przy demakijażu. Jeden kosmetyk, który zastępuje wiele innych - dla mnie bajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunka25
Ja zafundowałam sobie keratynowe prostowanie włosów w http://www.studiobednara.pl/ w Lublinie. Boże :D nigdy wcześniej nie byłam zadowolona tak ze swoich wlosów. W końcu są proste, nie męczę ich prostownicą codziennie, odżywion, bez rozdwojonych końcówek! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja fryzjerka robiła mi to prostowanie dwa razy i za każdym razem efekt był super. Wykorzystała do tego zabiegu keratynę amazon keratin czekoladową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabryś0990
Ja mogę polecić salon Hollywood Hair w Warszawie. Fryzjerki mają profesjonalne podejście do każdej klientki i jeszcze nigdy nie spotkałam się z jakimś złym traktowaniem.. widać że to pracownicy z powołania i zamiłowania do fryzjerstwa. Do takiego salonu aż chce się chodzić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a na jaki kij lazić do fryzjera i kase wydawać jak można sobie ten sam zabieg wykonac w domu efekt piekny i ten sam i nie nisczy włosów a utrzymuje sie bardzo długo ja robiłam i miałam pół roku z głowy wystarczy żelatyna i odżywka do włosów dobrej jakośći ale uwaga!!! odżywka nie w spreyu o to redeptura 3 łyżki żelatyny rozmieszać z 3 łyżkami odżywki nałożyc na włosy o ile to możliwe nie tykająć skóry głowy zawinać w foli i ręcznik głowe by utrzymać ciepło po 40 min zdjać recznik folie i nie używajac szamponu zmyc jak najbardziej gorącą woda jak tylko sie da wytrzymac przed zabiegiem umyj dobrze głowe po zabiegu z zelatyna wysusz włosy suszarka zobaczysz ze to to samo co u fryzjera i taniej i bezpieczniej bez chemi pozrawiam nie pisze głupot ponieważ jestem fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam proste włosy i zawsze chciałam mieć kręcone,bo..są ładniejsze, grubsze,fryzura nigdy nie jest przyklapnięta itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia

żadna fryzjerka by nie polecała zabiegu z żelatyną 😉 i to jest laminowanie, czyli powlekanie włosów ochronną warstwą, trzyma się góra parę myć, kiedyś to robiłam. Nie da się tego porównać do keratynowego prostowania, które może się trzymać nawet pół roku jak ktoś ma włosy podatne na takie zabiegi (u mnie czekoladowa keratyna z Amazon Keratin prawie tyle się utrzymała, więc proszę nie mówić, że bajka). I ta keratyna wchodzi we włosy i dzięki temu są gładsze, a nie tylko pokryte ochronną warstwą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×