Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anetuchacha

Prostowanie włosów na stałe u fryzjera-ktos miał??

Polecane posty

Gość daga666
Robiłam prostowanie włosów na okoniowej w łodzi u p łukasza caroline fryzjer.....tragedia zniszczył mi włosy....A potem jak przyszłam z reklamacją wyrzucili mnie..zenada nie chodzcie tam!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga666
W salonie caroline okoniowa łódź zniszczono mi włosy tak że na krótko muszę się ściąć, jak już chcecie prostować włosy to nie idźcie tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoria12
Hej. Chciałam się dowiedzieć czy tak wyprostowane włosy można skręcić w loki w razie gdy odrosną, a nie będę chciała powtarzać zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patttusia
Ale co wy tu za glupoty piszecie ;psamemu mozna sprawic zeby wlosy sie wyprostowaly trzeba poprostu zrobic na noc maseczke z wosku do wlosów i rano bd juz proste na miesiac;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euphoria12
Patttusia, co masz konkretnie na myśli pisząc "maseczke z wosku do wlosów"? Tkaką normalnie dostepna w sklepach, typu: Treatment Wax??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość safala
Witam, gdzie w Lublinie można wykonanć zabieg prostowania keratyna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Myślę że mogę coś powiedzieć na temat prostowania na stałe, bo dzisiaj zrobiłam ten zabieg po raz trzeci w życiu. Lepiej wyprostować je raz na jakiś czas(ja robie raz w roku) chemicznie niz prostować codziennie lub po każdorazowym myciu. Moje włosy wygladaja o niebo lepiej po tym zabiegu, są miłe w dotyku, gładkie, bardziej błyszczące i prooooste...Wiadomo że taki zabieg w pewnym stopniu niszczy włosy, bo mniej więcej po pól roku od zabiegu zaczeły rozdwajać mi się końcówki, ale obciełam znisczoną partię(ok 5 cm) i włosy znowu wyglądały bardzo dobrze. Ja po myciu rozczesuje włosy i po prostu suszę-efekt proste i błyszczące:) Przed zabiegiem musiałam stać jakieś 2 godziny przed lustrem, wyciągać najpierw na szczotce, później prostowac prostownicą-a efekt i tak nie był taki jak teraz! Zabieg wykonuję w salonie PRESTIGE w Otwocku(pod Warszawą) 2 lata temu płaciłam na długie włosy 170 zł. W tym roku już 260 zł, ponieważ kosmetyki zdrożały. Dodam jeszcze że zabieg wykonywany jest na bazie kosmetyków Alfaparf i trwa 3,5 godziny na długie włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tysiaczek:)
Ostatnio zaczełam zastanawiać się nad wyprostowaniem włosów na stałe, mam pytanko czy znacie jakiś salon w okolicach Płońska, Ciechanowa albo Płocka?? Jeżeli kilka z Was mówi że się nie połaca ich na stałe prostować to może podajcie mi jakąś dobrą firmę prostownicy:D czekam na odpowiedzi i emaile. Pozdrawim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissa
przedwczoraj byłam na zabiegu Global Keratin . drugi dzień nie myję głowy, jutro dę do fryzjera na pierwsze mycie. bardzo jestem ciekawa efektów. Napiszę Wam co z tego wyszło. Moje włosy po kilkunastomiesięcznym samodzielnym farbowaniu na blond, straciły naturalną tendencję do kręcenia , zaczęły się puszyć, a jakakolwiek wilgoć na dworze powodowała, że misternie ułożona fryzurę szlag trafiał po minucie. Poza tym jeżeli tylko lekko się spociłam (np na siłowni, o letnim upale nie wspomnę) włosy zawijały mi się w różne dziwne strony. Stwierdziłam , ze chcę mieć włosy albo kręcone (nierealne po tym moim farbowaniu) albo proste. Fryzjer zaproponował mi ten właśnie zabieg, powiedział, ze pomijając efekt prostych włosów, to jest też mega pielęgnacja włosa, co przy moich cienkich włosach stanowi dodatkową zaletę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia737
Ja właśnie dzisiaj robiłam sobie takie chemiczne prostowanie zapłaciłam 300 zł(za średnie włosy ) a spędziłam na fotelu ponad 4 godziny i w sumie jestem zadowolona.Jest tylko jeden mały problem. Mam grzywkę i po tym prostowaniu zrobiła sie stercząca i niestety do puki mi nie zrośnie będę musiała ja lekko prostować,nie jestem z tego zadowolona inaczej sobie to wyobrażałam.:(Jeszcze dowiem sie czy KERATYNĄ coś zdziałam i uzyskam taki efekt jaki bym chciała. Gdybym wiedziała, ze będzie tak sterczała to bym sobie ją darowała a tak tylko jestem zła,no ale cóż trzeba sie przemęczyc do puki nie zrosnie a potem ja zrobie KERATYNĄ.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma39
moje drogie,nie ma wspanialszej usługi od prostowania keratyną,mam to zrobione,rewelacja,włosy mam piekne,gładkie,lejące,jeszcze nigdy takich nie mialam ,zakochalam sie w swoich wlosach,nie ma zadnych przeciwskazac,za kilka dni ide farbowac,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten efekt prostowania wlosow kreatyna jak dlugo sie trzyma na wlosach? przez ile miesiecy ? i ile kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka Grygiel
Ja mam też kręcone włosy i ich nie lubię.Po myiu rozczesuję ale rano jak wstanę to tylko palcami i upinam w kitek,ale i tak bym chciala mieć proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissa
Hej. Powiem Wam, że dla mnie (jak na razie:P) keratin global to REWELACJA !!!!!!! włosy proste, gładkie, wyglądają bardzo zdrowo, żadnego "pierza" na głowie. Sprawdzałam na siłowni, w czasie mgły i w czasie mżawki:)). rano myję głowę, na dwie minuty odżywka, suszę suszarką i to wszystko!!!!! Koniec z piankami, żelami, mgiełkami do włosów, okrągła szczotką itd. Oczywiście można tego wszystkiego używać po zabiegu jeśli ktoś lubi ale ja NIE MUSZĘ. W ten prosty sposób, poranne układanie fryzury zajmuje mi 4 min a nie jak dotąd 35 min. Zapłaciłam za zabieg 350zł ale jego koszt zależy od długości i rodzaju włosów (długość moich włosów sięga prawie do linii brody), do tego 85zł szampon i 85 odżywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem po zabiegu global keratin już od 3,5 miesiąca jestem bardzo zadowolona efekt nadal się utrzymuje może nieschną tak szybko jak na początku ale proste, błyszczące są. odzywka do póżniejszej pielęgnacji starcza mi na ok. 1 m-c i 1 tydzień, a szampon kupiłam po 2 m-cach, myję co 2 dzień, mam włosy długie do łopatek i zapłacilam :( 700zł ale moje koleżanki którym bardzo się podobają moje włosy też sobie robią i teraz płaciły 550 bez względu na długość włosów. Polecam w poznaniu na żydowskiej magia, taki fajny salonik, obsługa super polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma39
Ja zapłacila 350zl.warto było,moja kolezanka jest po zabiegu 3 mies.i nadal ma gładkie wlosy,warto!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olalala3497529879
Czy jakiś salon fryzjerski w Częstochowie lub Katowicach ma w ofercie zabieg Global Keratin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AllinaG
Ja robiłam prostowanie keratyną w Candy Studio. Efekt jest przeboski! a cena w porównaniu z prostowaniem chemicznym jest bardzo niska. Warto to zrobic, zeby zaoszczedzić czas i pieniądze jakie żre prostownica! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czik
keratin global to sciema to wyłudzanie kasy! miałam robione i klapa! nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania USA/Gdansk
Witam Ja mialam Do tej pory prostowanie permanenetne robione jakies 8 razy roznymi srodkami na florydzie. Moge polecic ten sposob, sprawdza sie w 100%. W dodatku nie jest szkodliwe dla wlosow. To jest karoten, ktory kompletnie nie ingeruje w strukture włosow. Zostaje na wlosach ok 4-6 miesiecy o ile uzywa sie odpowiedniego szamponu. Nie można rowniez plywac w oceanie ani morzu, absolutnie żadnej soli. Woda ze studni przydomowej rowniez nie. Szczerze powiem, ze po powrocie bardzo sie balam uzywac polskiej wody gdyz nie dokonca wiem jaki skladnik zmywa karoten. Moje wlosy byly bardzo kręcone i niezwykle suche. Prostownice niszcza wlosy jeszcze bardziej i strasznie je wysuszaja. Probowalam wszystkich odzywek i nic. Musze rowniez dodac, że po kazdym zabiegu wlosy zostaja proste dluzej w porównaniu do okresu po pierwszym zabiegu. Zabieg zabiera ok 2-3 godz w zależnosci od gestosci wlosów i jest niezwykle prosty. Nalezy na poczatku umyc wlosy 2-3 razy zwyklym szamponem. Nastepnie wysuszyc. Nakladamy na bardzo cienkie partie wlosow produkt. Suszymy ponownie. Po wysuszeniu prostownica o temp. min 450 stopni prostujemy bardzo cienkie partie wlosow od nasady po same konce- bardzo dokladnie. I po wszystkim. Klientka wychodzi, nie wskazane jest mycie wlosow w pierwszym dniu. Dopiero na drugi dzien podkreslam specjalnym szamponem ktory nie jest drogi ok 10$ za 200ml. Poniewaz ja osobiscie naprawde potrzebuje tego zabiegu a w Pol jest to koszt ok 600 rozmawialam ze swoja fryzjerka z usa i mam zamiar kupowac owy produkt dla siebie. Jest to koszt ok 300 zl za butelke. Jesli jest ktos chetny to prosze o kontakt. Pozdrawiam Ania 517 491 700

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissa
Witam. Od zabiegu minął prawie miesiąc i w dalszym ciągu jestem zachwycona wynikami! włosy proste, lśniące. Z tego co mówił mi fryzjer spokojnie można kąpać się w morzu, jeziorze czy na basenie. Jeszcze jedno, składnik wprasowywany we włosy to keratyna, karoten to prowitamina dla witaminy A :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste włoski ;D
Ja mialam.. jest SuPer! wgl najlepiej to wam polecam z goldellla czy jakos tak albo farouka ;] sa to najlepsze srodki .. i wgl ;] a tak to trzeba najlepiej w jakims dobrym salonie i taka usługoa kosztuje gdzies tak 300 zl - farouk a goldella czy jakos tak to od 700 zl.. czym dorzsze tym lepszy efekt .. mi sie juz trzyma wprawie rok .. ;D i musicie sie pytac fryzjerow czy maja doswiadczenie w tym i wgl.. zajmuje to gdzies tak od 4-5 godz. i pracuja przy tym 2woch fryzjerow.. .. sa wlosy gladkie i sie wgl nie pusza .. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzii
hej a tak sie zastanawiam jak to sie ma do włosów po trwalej? Mam 5-miesięczną trwałą i już mi się znudziła - włosy są w dobrej kondycji, przed zabiegiem i po używałam i używam profesjonalnych produktów do pielęgnacji włosów, regularnie podcinam. Generalnie z ich kondycji jestem zadowolona. Ale gdzie nie zaszłam, fryzjerzy mi odradzali prostować po trwałej. Wiecie czy jest taka opcja? Generalnie to najlepiej Warszawa ;] pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaki
Ja miałam 4 m-ce temu zrobiony zabieg globala, i teraz będę robić jeszcze raz ponieważ robiłam totalną zmianę koloru z ciemnego brązu na blond więc trochę dużo tej keratyny się wypłukało ale oje włosy są całe i zdrowe a gdybym to zrobiła bez globala to na bank włosów bym nie miała Polecam naprawdę warto jak tak sobie przeliczyłam ile wydawałam na kosmetyki do prostowania włosów i do naprawiania włosów. A teraz kupuję 1 na 1,5 m-ca odzywkę fakt, że ok 90zł ale efekt jest powalający. Ja płacę 550 zł w Poznaniu Magia na starym rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YourDestiny !
Miałam prostowanie włosów jakies 2 tygodnie temu i ogólnie włosy się mi już nie kręcą ale sa strasznie przesuszone,koncówki się bardzo puszą i zawijają.Po przyjsciu od fryzjera efekt był zadawalający , ale pokazdym nastepnym myciu wyglądały coraz gorzej . NIE POLECAM ! lepiej miec swoje kręcone włosy , napeawde. Co do ceny to zapłacilam 70 zł . a co do malowania to nie mozna miec rozjasnianych włosów ani malowanych na jasno. Ja miałam kolor o brązowego odcienia (malowane) i fryzjerka powiedziała ze mozna na nich zrobic taki zabieg . ale ogólnie NIE POLECAM !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissa
Jeżeli zapłaciłaś 70 zł, to z całą pewnością nie był to keratin global tylko prostowanie chemiczne a to zupełnie inna sprawa. Keratyna nie wysusza włosów tylko je pielęgnuje . Można ten zabieg robić po trwałej, po farbowaniu, na bardzo zniszczone włosy bo to jest mega pielęgnacja włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka;)
gdzie kupie prostownice ktora nagrzewa sie do 450stopni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi5555556677
jezeli chcecie sie cos dowiedziec o tym piszcie na 10142981:) jestem fryzjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eqwrewger
ja mialam prostowanie tym CHI 2 razy . za 1 razem super a za drugim , w rok po tragedia. wypalilo mi wlosy przy skorze i teraz mam ''jeza'' wypadaja sa zlamane . masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×