Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anetka71

Suplementy odchudzajace!! POMOCY

Polecane posty

Gość anetka71

Witam! od kilku lat borykam sie z problemem nadwagi, a dokladniej waze 86 kg przy 161 cm wzrostu. Stosowalam juz rozne diety, a takze przyjmowalam rozne suplementy na odchudzanie miedzy innymi: zielona kawa czy jagody acai. Czy ktos ma juz jakis sprawdzony sposob? Sa jakies tabletki na odchudzanie, ktore dzialaja? Pomocy!!! Wydalam juz za duzo pieniedzy i nie chce wyrzucic znowu pieniedzy w bloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same suplementy chyba wiele nie dadzą... Najlepiej jeść regularnie, ograniczyć smażenie, ćwiczyć, wprowadzić warzywa i soki wyciskane. Tu jest trochę na temat zdrowych diet: http://terapiasokami.pl/pl/n/list W końcu nie tylko chodzi o to, żeby schudnąć, ale też żeby utrzymać figurę ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmaultiop
Ja stosowalam rozne suplementy i dopiero gdy dolozylam do nich odpowiednia diete i cwiczenia to zauwazylam rezultaty...Wiec proponuje Ci udac sie do dietetyka i zaczac cwiczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riwen
ja osobiscie stosowalem rozne suplementy i dopiero mlody zielony jeczmien mi pomogl. Wczesniej tez nie wierzylem ze mozna sie odchudzic jedzac jakies glupie tabletki. No ale dopoki nie sprobowalem to nie uwierzylem. Tutaj masz wiecej informacji o tym suplemencie, mozesz poczytac. www.zielony-jeczmien.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renekton
te jagody akali to i ja stosowalam. Wystepuja na duza skale w dzungli i dobrze gankuja. Mi osobiscie nie pomogly bo mialam slaba farme na midzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój problem był bardzo podobny.Walczyłam z nadwagą długo stosując różne diety cud i innego rodzaju nietrafione metody.U mnie dopiero coś zaczęło się zmieniać po zastosowaniu tabletek Foreverslim.W sumie po skończonej kuracji byłam chudsza o 13 kg co uważam za bardzo duży sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no ten foreverslim to ściema !! tylko zielona kawa daje radę bo naturalny produkt. Reszcie nie wierze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka Bolesławiec
Nie wiem co i kto faktycznie będzie stosował, nie mniej ja sama zaczynam właśnie z IQgreen, mam nadzieję, że będzie tak jak obiecuje producent, czyli zakończy się sukcesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NarniSarni
Do geniusza spamującego czarny PR na temat jednego ze środków na literę F. Skończ waść, bo robisz się tymi wpisami totalnie śmieszny. Ile można robić kopiuj/wklej przestawiając przecinek, czy wymazując kropkę. Dla mnie to śmieszne, bo raz, że nikt nie zmusza cię do zakupu, a dwa może nawet bym cię i poparła (w końcu nie każdemu może wszystko pasować), gdyby nie w 90% przypadków, gdzie piszesz swoje wypociny, dziwnym trafem dodawana jest jako jeden z kolejnych postów reklama innego środka, dziwnym trafem zawsze tego samego. W tym układzie nie wierzę w przypadki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niszada
Nie zamierzam nic reklamować bo tabletki takie jak Foreverslim powinny brać osoby pełnoletnie które odpowiadają same za siebie.Ale w moim przypadku te tabletki na prawdę się sprawdziły i dzięki nim udało mi się schudnąć.A co do innych tabletek nie będę się o nich wypowiadała bo ich nie stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dorota
Masz obecne wiele dostępnych i legalnych na rynku, z ciekawości w końcu w Polsce będzie legalnie dostęþny środke na bazie Zielonej Kawy o nazwie IQgreen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestan zrec i zacznij sie ruszac tylko to dziala nic Ci nie pomoze zrozum !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli myślisz o suplementach to wykorzystaj tylko te, które rzeczywiście działają i tylko oparte na naturalnych składnikach. na stronie http://rtno.pl internauci głosują na najlepsze, naturalne suplementy na odchudzanie, każdy może głosować i każdy może zobaczyć wyniki, sprawdź to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli masz dużą nadwagę i problem z odmawianiem sobie jedzenia, to polecam ćwiczenia + profesjonalne spalacze tłuszczów. Ja też miałam z tym problem... Kupiłam taki suplement do picia Activlab Fit Drink - jest dość tani, a w połączeniu z ćwiczeniami dobrze działa. Teraz zamiast fałdek mam ładne mięśnie. Kupiłam go na http://swiatsupli.pl/ tam jest w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBaśka
Tabletki odchudzające działają tylko trzeba znaleźć te odpowiednie dla siebie.Ja trafiłam na IQGREEN i był to strzała w dziesiątkę.Nie tylko schudłam ale również pozbyłam się cellulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOskardi
Mi bardzo pomógł suplement o nazwie IQgreen, choć nie wiem czy będzie łatwo ci go dostać bo ja ściągałam go z USA, ale sądząc po ilości komentarzy, to już chyba jest do kupienia w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
walczyłam z kilogramami chyba z rok. Przez ten okres łapałam się różnych sposobów od diet po suplementy. W końcu opracowałam sobie odpowiednią dla siebie diete i połączyłam ją z tabletkami Slimcea. Rezultaty mam doskonałe. Slimcea hamiuje łaknienie wiec moja dieta to kwestia 'formalna'. Spadek wagi widoczny dzięki czemu ciagle jestem zmotywowana do dalszej kuracji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ludzi tyle metod i sposobów na odchudzanie.Moją metodą najbardziej skuteczną okazało się połączenie diety i tabletek Foreverslim.Takim sposobem udało mi się schudnąć 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_ KK
Tabletki warto kupować ze sprawdzonych miejsc, ja przed zakupem sprawdziłem spora ilość rankingów, które dały mi pewien obraz sytuacji. z niezależnych mogę polecić ten ranking tabletek odchudzających: http://preparaty naodchudzanie.com.pl/, bo w sieci są różne rzeczy. Warto stosować się do zaleceń na ulotkach i dodatkowo ćwiczyć, wtedy efekt będzie gwarantowany. Osobiście wybrałam te http://nplink.net/btkjP7vM bo miały bardzo dobra opinie i efekt był wspaniały. 11 kg w 1,5 miesiąca... figura na wakacje IDEALNA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×