Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izabelle25

staniczek 75F

Polecane posty

Gość Izabelle25

Kto nosi taki rozmiar jak Ja i wie gdzie kupi fajne staniczki? Ja polecam gaia.Acha, dziewczyny niewiem jak Wy ale ja NIENAWIDZE miękkich staników!!!!Musi by usztywniany w połowie lub cały,biust ma wtedy piękny kształt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle nazewnistwo
nie staniczek tylko staniczydło albo staniczysko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabelle25
ha ha!!! Kiedyś bym sie wkurzyła że takmówisz ale teraz jestem dumna z moich piersiątek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Link--a
Izabelle25 - ja wprawdzie nie F tylko D, ale i tak kupienie dobrego stanowi problem... Zajrzyj moze na http://www.victoriassecret.com/ zle nazewnistwo - a Ty masz biuscik czy biuscicik ..a moze wklesly calkiem ZAZDROSNICO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Cieplutko kobitki z moim rozmiarem biustu :) ja odkryłam ostatnio firmę Passionata :) ma te staniczki Pani w Katowicach w sklepie triumpha :D sa swietne i sa 75DD :) czasem ładne mozna kupić z LUPO :) no i trzymaja wszystko na swoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiątek
?????????:D:D:D:D:D:D przecież ty masz doje do pasa:D:D:D piersiątka.......... dobre sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuścik to spory:) Ja miałam niegdys 75E :) Teraz 70 D i jest mi z tym dobrze:) Kupowałam staniczki w małym sklepiku, gdzie mi zwezano obwód stanika. Zawsze miałam w tym pomoc. To takie miłe:) Pozdroski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zu11za
jak Ty to zrobilas????????????????????? tez tak chce!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×