Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcela44

Tańsze ubrania

Polecane posty

Witam wszystkich :) Bardzo bym chciała prosić was o pomoc. Otworzyłam niedawno mały sklepik w ubraniami i potrzebna jest mi hurtownia odzieży. Do tej pory kupowałam w stacjonarnej ale ceny są dość wysokie i zysk mam z tego niewielki. Może więc lepsza by była internetowa? Znacie może takie? Nie sądzicie, że to trochę ryzykowne kupować ubrania przez internet gdzie nie mogę ich obejrzeć osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupując ubrania w sporej ilości (tak przynajmniej zakładam, bo inaczej z hurtowni byś nie brała) to najpierw wolałabym odwiedzić osobiście ich siedzibę, zobaczyć, dotknąć co oferują. Bo jeśli przyjdzie do Ciebie partia ubrań za kilkaset złotych albo i więcej i okaże się że jakościowo to tandeta prosto z chin to taki interes nie wyjdzie Ci na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do swojego sklepiku sprowadzam rzeczy z Chin i nie narzekam na klientów. Myślisz, że gdzie są robione obecnie prawie wszystkie ubrania? Każda sieciówka szyje w Azji, ba nawet najbardziej znane marki ;) Osobiście korzystam z allinside.pl - w niskich cenach można dorwać wiele ciuchów, nie ma problemów z rozmiarami, wszystko prosto od producentów za grosze. Mi się ten biznes w 100% zwraca, dużo dziewczyn brało ostatnimi czasy sukienki na studniówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, tandeta z Chin? A gdzie niby szyją te wszystkie wielkie sieciówki? Mało to w telewizji trąbią o tym zagadnieniu? No ja proszę. A co do hurtowni internetowej to spotkałam się z takimi "sprofilowanymi" jak np http://www.hurtowniamegabrand.pl/hurtownia-odziezy/, więc pytanie jakie ciuchy cię interesują najbardziej, bo nie chcę teraz strzelić żadną kulą w płot i dać radę, która się nie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może zacznij też sprzedawać w tym sklepiku materiały. Teraz wraca moda na szycie samemu, więc moze odezwij się do procucenta http://www.luxpol-bis.pl/,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chińskie ubrania opanowały już chyba większość sklepów w Polsce i ostatecznie wygląda to tak że gdziekolwiek byśmy nie robili zakupów możemy trafić na chińszczyznę, z tym że niektóre z nich są bardzo dobre jakościowo nikt ie każe wam kupować tych najtańszych, a co do twojego pytania myślę że nie masz się czego bać, zamów raz jakąś mniejszą paczkę i wtedy zobaczysz jak wygląda ta odzież, a hurtowni odzieżowych jest bardzo dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo się orientuję jak działa internetowa hurtownia... w jaki sposób składasz zamówienia? Piszesz, że chcesz tyle i tyle ubrań... ale tak naprawdę nie wiesz co Ci przyślą. Chyba warto się zastanowić i sprzedawać klientom to, co samemu chciałoby się kupić, a nie to co przyśle hurtownia. Nie wiem, może mam zbyt wyidealizowane pojęcie o sprzedawcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię pomagać ale w tym temacie raczej będzie ciężko. przez internet zdarzyło mi się kupić tylko dwie pary okularów przeciw słonecznych. ciuchy kupuję w sklepach albo outletach stacjonarnych po prostu do sprzedawców internetowych nie mam zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię pomagać ale w tym temacie raczej będzie ciężko. przez internet zdarzyło mi się kupić tylko dwie pary okularów przeciw słonecznych. ciuchy kupuję w sklepach albo outletach stacjonarnych po prostu do sprzedawców internetowych nie mam zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klemcia88 - dokładnie, taka hurtownia internetowa to kupowanie kota w worku bo dopóki nie odbierzesz zamówienia to nie wiesz czy towar spełnia oczekiwania, czy może jednak okaże się że jest to tani szmelc który po pierwszym praniu będzie dobry jedynie jako szmata do podłogi. zatem ostrożnie z takimi zamóieniami. Chyba, że w pierwszej kolejności obejrzysz je w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak myślę i mimo wszystko zostałabym przy stacjonarnej. U mnie jest taka hurtownia odzieży używanej i outletowej, która zaopatruje mój butik - www.odziezangielska.pl nie ma z nimi zadnego problemu, dostawy są terminowo a towar naprawde mają ładny, może tam spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia90
Ja ostatnio zaopatruję się w sklepie http://skleprajstopy.pl. Co najciekawsze przedstawione u nich ceny są cenami detalicznymi. Myślę, że to naprawdę bardzo dobra oferta, bo ich ceny detaliczne przebijają większość hurtowni a i z właścicielem da się ponegocjować o niższych cenach :) Jeżeli chodzi o zamawianie przez Internet, to ja ostatnio preferuję coś takiego, bo nie trzeba wychodzić z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj może kupować na allinside.pl i sprzedawac u siebie, mają bardzo niskie ceny, mozna kupować hurtem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×