Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak to jest 666

nowe dzieci a stare - jak tojest

Polecane posty

Gość jak to jest 666

najlepiej by bylo gdyby tak jak ja myslaly wszystkie sądy w polsce, bo poki co to nowe dzieci są o sto razy w gorszych sytuacjach niz te alimenciary, bogate i rozwydrzone. fakt, najlepiej sie nie rozwodzic i nie wiazac z kims kto ma "garba" ale jak juz tak jest to sie powinno tak dzieci wychowac zeby wiedzialy ze partnerow rodzicow nalezy szanowac. no chyba ze mowimy o jakiejs totalnej patologii.....ale ja nie o tejze chce mowic. i fajnie byloby skonczyc wreszcie z mitem pokrzywdzonych biedulek z alimentami [przekraczajacymi srednia krajowa najczesciej.....!!!!!] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhjhf
Nooo... ja się właśnie martwię i zastanawiam jak zabezpieczyć moje i męża dziecko żeby zaległości alimentacyjne męża nie obciążyły dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszne wręcz komiczne
Ze swoją własną pensją i alimentami nie mam nawet tej sredniej krajowej (pracuje na pełnym etacie). Do tego mam chore dziecko (leki 300)i fajnie jest...A alimentów przez 6 lat nie widziałam w ogóle. Jak piszesz topik to najpierw przemyśl co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheheheh
najlepiej idź i poprostu utop te wszystkie dzieci z pierwszych małżeństw! głupoty opowiadasz , alimenty na moje dziecko to 350 zł miesiecznie , ostatni raz widziałam je 2 lata temu. W jakim ty kraju żyjesz że o takiej średniej krajowej mówisz??? Dobrze że mam pracę i stać mnie na wychowanie i zabezpieczenie finansowe mojego dziecka. Nie rozumiem tego twojego gniewu na dzieci i ich alimenty , na twoim miejscu wkurzyłabym sie na faceta , niedosć że nieodpowiedzialny to jeszcze niezaradny. Przecież mógłby znaleźć pracę która pozwoliłaby mu na utrzymanie zarówno nowej rodziny jak i dziecka z poprzedniego związku, cóż za nieodpowiedzialność , skoro go nie było stać na nowe dziecko to nie powinien go mieć . Posiadanie dziecka nie konczy sie na jego zrobieniu , ale takze zapewnieniu bezpieczeństwa materialnego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak mozna miec z tym taki problem, ze wciaz zaklada sie ten sam topic po kilka razy?? dzieciom zalujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile z tego ma dziecko
a ile z tego ma dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie rozumiem jak można płodzić nowe dziecko jak nie wystarcza na to które już się spłodziło...I to niezależnie od tego w jakiej rodzinie pozostają „stare” dzieci. A tak poza tym ten podział nowe/stare dziecko to trochę jak podział nowa/stara zabawka... nie chciałabym mieć rodziców którzy tak o mnie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhjhjhf
Jak można płodzić "nowe dziecko"? To proste. Czasem poprzednia rodzina może nie odpowiadać, niedobranie małżonków, niechęć do bycia razem z wszystkim co z tym związane. Wówczas zakłada się nową rodzinę i pojawia się dziecko. Bywa nawet że jest bardziej chciane i kochane. Ot, życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nepenthes
a ja nie rozumeim dlaczego żona ma płacić za to, że w przeszłości jej mąż wpadł z jakąś babą? nie dość, że w imię tego musi ponosić koszta materialne to według ciebie powinna jeszcze rezygnować z macierzyństwa? żartujesz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć wszystkie dzieci sa nasze.... głupoty wypisujesz...nepenthes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem jeśli kobieta wiąże się z mężczyzną, który ma dzieci z poprzedniego związku, powinna ten fakt uwzględnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie rozumiem
dlaczego maz ma utrzymywac była żone. 500-600 zł na jedno dziecko wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do nephecośtam
kiedys wpadł z jakąs baba?? hehe to z toba wpadł wiec czemu byla zona ma tracic na tym ze jakas szmata rozbila jej malzenstwo i wpadla z jej mezem drugie zony to zwykle szmaty puszczalskie lafiryndy ktorych we wlasciwym momencie nikt nie chcial - mowie o tych dla ktorych facet odszedl od zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooooooo.... ktoś Cię zranił? A może taki jad to Twoje naturalne zachowanie? Jeśli tak to nie dziwię się że on znalazł inną! Wystraszyłaś go i sama wepchnęłaś do jej łóżka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie bylo do ciebie
i daruj sobie ta psychologiczna analize bo wcale nie trafilas.obiektywnie to oceniam bo nie mam nic wspolnego z patologia rozwodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem767u67
placic na zone i dziecko cale zycie gdy sie malzenstwem bylo 4 lata 1 rok chodzenia 9 miesiecy ciaza 1 rok malzenstwp 1 rok rozwod i za to moj maz bedzie placil i placil !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem767u67
zle napisalam znajomosc 4 lata malzenstwo 1 rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wypowiedź
"wulgarną cipą to ty jestes szmato rozbijająca związki. chyba trafilam w 10 skoro sie tak oburzylas, oby malzenstwa twoich dzieci tez tak ktos rozbil." nie każdy mówi że deszcz pada, jak na niego pluja, więc udław się swoim jadem, babo, bo jak porządną kobietę nazwiesz zdzirą to też ma prawo się obrazić nawet bardziej niż typowa ździra............. a skąd w tobie tyle jadu? czyżby ciebei mężulek puścił w trąbę i jeszcze mu się dobrze wiedzie? a ty bidula siedzisz na kafeterii i plujesz jadem bo znajomi cię maja dosyć? trafiłam w sedno!!! ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj nie bardzo
patrze z gory na to wasze dno porozwodowe. do ktorejs tam: twoj maz nie placi za 4 lata znajomosci tylko za to ze ma dziecko i na jego utrzymanie bedzie lozyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oj nie bardzo
aha...i na pewno jesteś szczęśliwą mężatką, masz udane życie rodzinne i kochającego faceta w domu :D tylko skąd w tobie tyle jadu???????????????????????? nikogo nie nabierzesz..za bardzo się identyfikujesz, za bardzo jednostronna jesteś i ...za bardzo wulgarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do oj nie bardzo
jeszcze jedno, nie na dziecko będzie łożył, jak piszesz do kogoś, tylko na byłą żonę na dziecko się nie płaci do końca życia - nie wiesz tego? to po co się udzielasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze o tym wiesz
najwidoczniej ty masz jakies braki, skoro nie rozumiesz przepisow prawa. jak sie jest frajerem i po roku bierze rozwod z wlasnej winy, robi dzieciaka innej kobiecie i zostawia się ją z dzieckiem dla jakiejs szmaty to sie za to placi. to nie ja wymyslilam te zasady tylko panstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy ty byś była taka
mądra i wątpiła w sensowność tych przepisów gdyby cie maz zostawil z dzieckiem i bys nie miala za co zyc. madra jestes bo ukradlas faceta innej. ale zobaczysz los sie kiedys odwroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może darujmy sobie te szmaty i zdziry to łatwiej będzie to co piszemy zrozumieć i może łatwiej punkt widzenia drugiej strony zobaczyć...? Drogie panie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie bardzo rozumiem sens tematu, tzn. czy to ma być okreslanie co sie dzieje z dziecmi czy moze sie dzieje z matkami dzieci? Bo narazie tak jakos nie widac tematu dzieci tylko istny cyrk miedzy pierwszymi a drugimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nawet tego cyrku między pierwszym a drugimi (a raczej byłymi i obecnymi) nie widzę, tylko posty jakiejś pani, która bije jadem do każdego wszyscy na pomarańczowo, nikt się nie przedstawił jeszcze a mimo to jest juz jedna \"mądra\" która ma swoje teorie i wszystkich zna szkoda, że do tematu nic nie wnosi...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak
znalazłam ten temat i podnoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A tak
czytając wkurzyłam się trochę, nie rozumiem tych drugich żon, skąpiących pieniędzy na dzieci z poprzednich związków. Przecież wiedziały, że facet rozwodnik lu nawet "jeszcze" żonaty. Moje małżeństwo nie układało się, to ja odeszłam z domu, co prawda syn był prawie pełnoletni, ale ja odeszłam od męża, nie od syna. Mieszkam z kimś innym, syn akceptuje mój związek, ale mieszkanko jest malutkie , partner ma swoje dorastające dziecko i syn stwierdził, że woli zostać w starym mieszkaniu niż u nas się gnieść. Każdego miesiąca dostaje pieniądze na utrzymanie, zapraszamy go na obiady, kupujemy ciuchy obu chłiopakom, nie patrzymy który jest czyj. Gdy zaczną studiować, a ja doprowadzę już do zamiany tego dużego mieszkania na dwa mniejsze, to razem zamieszkają w mieszkanku po mojej części. Dzieci to dzieci, cieszcie się swoimi partnerami, nowymi związkami, mężami, żonami, ale akceptujcie to, że dzieci są najważniesze, tak! najważniejsze... i nie bójcie się tego słowa, bo one są najważniejsze inaczej niż Wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje to moje a nie cudze
a ja nie chcę dawać na cudze dzieci. zarabiam lepiej od męża (dlatego mamy rozdzielność majątkową) i nie mam zamiaru niańczyć cudzego dziecka, a już tym bardziej, że ma matkę, która woli dawać d***py nowo napotkanym facetom i nie pracować, bo alimenty są dość wysokie. dodam, że mąż chce widywać się z dzieckiem, dzwoni ale ex zawsze ma wymówkę i nigdy nie dochodzi do spotkania. skoro mąż daje 600zł ona też powinna, więc dziecko za 1200zł miesięcznie powinno mieć dobrze! Jestem jędzą i egoistką ale nie po to charuję by ex miała lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×