Odpowiedz na ten temat

Zwyrodniala matka?

• Nie lapie tego 2017.03.13 [22:19]
    On nie jest wulgarny, on jest nad wyraz szczery usmiech.gif
  • gość 2017.03.13 [22:52]
    Mozna byc szczerym i nie wulgarnym.Ale 'kundle'tak mają,ze szczekaja zajadle.
  • Nie lapie tego 2017.03.13 [22:59]
    Hehe dobra jestesusmiech.gif niezly masz charakterek, dowalilas mu w sposob inteligentny☺
  • gość 2017.03.14 [06:00]
    To ty chyba nie słyszałaś jak zajadle suki szczekają.
    No tak - nie słyszałaś, bo sama ujadasz w tym zespole.
  • Nie lapie tego 2017.03.14 [07:29]
    He slyszalem bo mialem taka nawet w kagancu potrafila ugryzcusmiech.gif
  • gość 2017.03.14 [09:06]
    Od kilku lat sam zajadle ujadasz na kafe jak ten kundelek na krótkim łańcuchu przy budzie, mizoginie.
    Wcinasz sie mądraliński,oblesny w posty młodego bedac 15 czy więcej lat,jak pisałes,po rozwodzie . Twoje rady i pogardliwe komentarze są od czapy i monotematyczne ,bo on jest na początku swoich przykrych,trudnych na te chwilę dla niego przeżyć.
    Ty mu nie pomagasz tylko utwierdzasz swoją wulgarną podmiotiwość do kobiet stary forumowy wyjadaczu.
  • gość 2017.03.14 [15:45]
    Wskoczyłoby sie pod chłopaczka. Co?
    I boisz sie że jak zrozumie jakim ścierwem podszyte są wszystkie baby (czyli także i ty) to nie zechce na ciebie wskoczyć?
    No to masz problem.. cool.gif
  • gość 2017.03.14 [16:40]
    'jaja..'czy jakos podobnie,'twałpon' itd. :
    jestes zbyt inteligentny,by nie wiedzieć co piszesz , od lat to samo więc stajesz sie mono.
    A tak naprawdę to zwracasz na siebie uwagę odszczekując jedynie.
    Daj autorowi przezyc JEGO stan po SWOJEMU,w JEGO czasie.
    Jesteś od niego starszy.Rozumiesz,że kazdy moze,ma prawo podchodzić/przezywac po swojemu ? autor mimo ,że "świezynka " w temacie ma nad toba te przewage,że nie jest wulgarny,oblesny,prymitywny w określaniu kobiet i swojej żony.Przyjmuje krytykę,uwaznie studiuje,podpytuje.Zostaw ten wątek w spokoju.
    Mozesz podbijać te spamowane,tam na pewno sa twoje sprzed lat wpisy.
    I w jakim środowisku ty sie obracasz (pyt.retoryczne,bez odpowiedzi) ,że tylko same dzi*fki,ku*rw*y,szm*aty ?
  • gość 2017.03.14 [16:56]
    Znają cie cygany. Szczekasz, szczujesz i podgryzasz.
    Jeśli nie zgadzasz się z czyimś osądem, to będziesz judzić i podchodzić. Pluć, szczuć i obnażać.
    A teraz proszę - wycierasz sobie ryja dobrem autora wątku, żeby przyj..ać komuś kogo nie lubisz. KLASYKA.
    Skąd my to znamy?
    Czy jest tu ktoś, kto nie spotkał się z babskim zasłanianiem się t.zw. "czyimś dobrem" w celu skasowania przeciwnika? (zazwyczaj chodzi oczywiście o t,zw "dobro dziecka")
    Jesteś wyjątkowo (a właściwie typowo) wyszczekana - ale ja znam te wasze numery. Pani Bruner cool.gif
  • gość 2017.03.14 [16:57]
    p.s. Obrończyni sie, qrwa, znalazła cool.gif
  • gość 2017.03.14 [17:02]
    Poległes tym ostatnim wpisem.
    Sorki,to nie nasz temat,problem.Ja usuwam się,niech sobie mlody go tworzy dalej.Ty zasmiecaj temat dalej.Już niejeden tak poległ,w tym z twojego powodu.
  • gość 2017.03.14 [17:07]
    Niech sie młody uczy jak przeganiać czarownice (w znaczeniu jędze, a nie czarodziejki). Przyda mu się to przez reszte jego życia, a potrzebne będzie mu zaraz jak tylko była zacznie robić mu jazdy i zagrywać tak jak ty.
    Będzie miał jak znalazł.
    A ty? Wsiadaj na miotłe i wiej.... cool.gif
  • gość 2017.03.14 [21:30]
    Ja się nie dziwię wulgarny gościu, że żona od ciebie uciekła i dziecko jeśli je masz, to się ciebie wstydzi.
  • gość 2017.03.14 [21:52]
    Wiem że sie nie dziwisz - bo d***** rzadko sie dziwią cool.gif
  • gość 2017.03.14 [22:21]
    Dzi**a to cię wysrała w rowie mule pasiasty z krowim kałem zamiast mózgu. smiech.gif
  • gość 2017.03.14 [22:28]
    Prostytutka go wysrała i olała, a żona jak się tylko zorientowała z jaką patolą się zadała, to zwiała smiech.gifsmiech.gifsmiech.gif
  • gość 2017.03.15 [15:41]
    A oto powyżej mamy typowy sposób porozumiewania się płci zwanej nadobną (właściwie nie wiem dlaczego to płeć "nadobna", chyba żeby sie rymowało z "do dopy podobna"oczko.gif .
    Polotu toto nie ma, rozum jak kozie smarki - ale jak rozpuści kopare.... to ratuj sie kto może. cool.gif
  • nie lapie tego 2017.03.15 [21:29]
    he he, czytam wasze sprzeczki i wy jesteście większymi popaprańcami niż ja, w pozytywnym tego słowa znaczeniuusmiech.gif
    a tak na wstępie chciałem tym osobom, które mnie negowały i wspierały podziękować, otworzyłem się do ludzi, a to już sukcesusmiech.gif są to początki , ale to już coś oczko.gif ale pomogliście mi przede wszystkim w tym, że spoglądam na moją żonę troszkę inaczej tzn. wcześniej żyłem nią! i nie potrzebnie bo zdałem sobie sprawę, że ona nie wróci, to nie ta sama osoba tak jak ktoś napisał. Ja nazbierałem już pieniążki na wakacje i chcę spędzić je z dziećmi, to wiem na pewnousmiech.gif żona jest jest już wolną osobą, tak samo jak JA! i decyzje podejmujemy na pewno świadomie, pozdrawiam Was jak będę mieć jakieś problemy ze sobą to napisze, liczę na pomoc trzymajcie się usmiech.gif
  • gość 2017.03.15 [22:08]
    Tylko trzymaj ptaka w spodniach - bo wiesz, puszczanie ptaka to kosztowny sport. A te z dziuplami tylko czekają żeby mu łebek przytrzasnąć cool.gif
  • Nie lapie tego 2017.03.16 [00:11]
    Jestes pozytywna osoba hehe

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...