Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie lapie tego

Zwyrodniala matka?

Polecane posty

Gość Nie lapie tego
Opowiem o mojej zonie, zaprowadzila dzieci do szkoly wstaje i czekam jej nie ma, godzina dwie? Gdzie jestes? u mamusi mowie "ok"ide do pracy. Wracam o 14, jej nie ma! ugotowalas cos? nie mialam czasu ,ja pier/ole przeciez nie pracuje, ide zowu do pracy dostaje sms" o ktorej wrocisz? " o 20.00 i ch... Wracam dom pusty dom, zonka wraca o 20.20. Normalne? Jak tylko byla moja kolej zajmowania sie dziecmi uczylem je po 4 godz. Bo mialy przez mamusie takie braki, ze nie moglem sie na to patrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Jakie mam oskarzenia od zony? Oczywiscie, ze Wam powiem, klocilem sie z nia, robilem awantury, za to ze nie pracowala gdy nie mielismy oplacic za co rachunko, ona tego nie rozumiala, ze ma isc do ch... Do pracy i pomoc mi, ona do dzisiaj nie wie jaki mamy kredyt mieszkaniowy, ze jak juz nie pracuje to zrob mi i dzieciom obiad , a nie wiecznie platki i mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twalpon,zamknij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Kto to jest twalpon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ty zostawiłeś dzieci z takim ścierwem zaspermionym? Dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Co ja w niej widzialem, myslalem chu...Szczerze! mialem powodzenie u kobiet, ale akurat ta wpadla mi w oko byla bardzo ladna, zabiegalem o nia jak posrany! Szybka ciaza przed slubem, czy ona mnie chciala? Gdyby nie ciaza to nie bylaby ze mna! Dluzszy czas ok, az tutaj zaczela balowac i tak sie zaczelo, jak to sie skonczylo to juz wiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
A mam wyjscie? Ja tak w ogole podejrzewamewam, ze jest w ciazy, nawet chcialbym, zeby tak bylo. Ona jako matka ma z nich kasevmyslicie, ze odda mi je od tak? Ma zarobku okolo 2000 nie pracujac! Zdolna bedzie przed sadem plakac byle nie oddac mi ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To był zwiazek nie do uratowania.Przyjmij to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Poszedlem ostatnim razem do domu towarzyskiego wybrralem panienke, podczas wspolzycia porownywalem ja do mojej z odczuciami itd. bylem pozytywnie zaskoczomy, ta Pani z domu towarzyskiego byla ciasniejsza doznania w gumce byly wieksze niz u mojej bez dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twałpon,to taki inteligentny bardzo ktos kto jest tu od lat,wali ostre ,obrazliwe komentarze.Kobiety uwaza za NIC.To tak w skrócie.Jego nick z jednego z byłych tematów na rozwodników. Miał tez inne nicki na pomarańczowo (cos..jaja..). Jego wpisy są rozpoznawalne. Niewazne.Tak na marginesie ci wyjasniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Bylem raz tylko na wizycie u psychologa jak odeszla, gadka szmatka i powiedzial wyraznie to co ty, tego juz nie uratujesz, nigdy nie bedziecie razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
To przez co sie kolego rozeszliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22;42,sorki,ale to nie ma znaczenia. Kochasz wciąż swoja (jeszcze) zonę.To sie czuje.Masz duzy klopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty musisz to zrozumieć,że miedzy wami było niedobrze od dawna. A teraz jeszcze bardziej jasne : rach ciach,pobzykales panne,ciaża,ślub (po co?......). To z czego tu miało byc prawidłowo i po partnersku? Masz tez swoje za uszami,sam przyznajesz.Ona tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Wesz co ciezko mi powiedziec, czy ja kocham sam nie wiem , jak ona tylko napisze to przyspiesza mi puls, ale zaraz znowu ja nie nawidze. Cos mi sie porobilo z glowa bo zaczalem ja idealizowac, jeszcze jak bylismy razem pamietam jak powtarzalem sobie "Boze mam jej dosc" a teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj fason.Musisz probować się wyciszyc. A jutro sie posmiejemy,bo bodaj na Polsacie o 20ej "Wakacje na San Escobar" czy jakos tak.Kabarety. A dzis Khalidov i inni . Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz przechodził różne stany.To norma.I masz sobie na nie pozwolić.Łącznie z dołkami,które beda dopadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Ja nie jestem swiety, zaluje wielu rzeczy np. Chcialem model rodziny idealny, w moim rozumowaniu, brakowalo mi u niej stanowczosci, milczala tak zwany foch co jest bardzo meczace na dluzsza mete do noczego dobrego to nie prowadzi, z jednej nie wyjasnionej sprawy przechodzilo to na druga to wszystko sie kumulowalo. Spiecia niepotrzebne, chcialem terapii! Zeby nam wskazali wlasciwa droge, ale nie wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można sobie idealizować worek na sperme, który inni napełniają? I na dodatek płacą za to napełnianie w formie fundowania wyjazdów. No jak? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Czytam wiele artylulow o tym co napisalas, ze sa to pewne etapy, pytanie jest takie, mija juz 6 miesiecy, a ja nadal mam dola, jak to przyspieszyc? Tutaj sobie nie radze. Chcialbym poczuc stan taki jak byl kiedys, wolnosc psychiczma, zeby sie wylaczyc, wylaczyc myslenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co cie obchodzi ich zycie,zwlaszcza jej,ostatni gosciu,po ich rozstaniu ? sa wolni ,ich sprawy co robią ze swoim życiem. Nie buntuj chlopa,bo ty nienawidzisz kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze,żeby te stany ogarnąć trzeba by fachowej pomocy,poprowadzenia twojego toku rozumowania i przeżywania. Nie ma ,ze przyspieszysz coś,bo ... wszystko po cos jest,wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Staram sie tak myslec , ze wlasnie ja ktos pociska, ale nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6.m-cy to bardzo niewiele.Czasem do stanu rownowagi i zgody samego z soba wraca się dlugo. Kazdy bowiem jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Gosc 23.13 czuli musze dac sobie jeszcze wiecej czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki,ale teraz masz myslowy smietnik w glowie wiec mało miejsca na racjonalizm. Po rozstaniach przechodzi sie podobne etapy jak po smierci kogos bliskiego i nazywa sie to załobą.Trzeba sobie dać czas i pozwolic przezyc te stratę,jakby nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,czas i czyjas fachowa terapeutyczna pomoc,bys sam,samodzielnie ale pod czujnym okiem to swoje zycie przepracował. To wzmacnia,pokazuje niedobory,uwalnia z lęku,obaw,rozkminiania,itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"musze dac sobie jeszcze wiecej czasu? " Nie. Musisz stracić nadzieję. Najlepiej najszybciej. Bo szkoda czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Ja to czuje, ze nie jestem soba, kiedys bylem pewny siebie, osiagalem sukces jeden za drugim, a teraz? Mialem pasje jazde motorem , ostatnio na niego wsiadle pojezdzilem 10 min. I zero frajdy,kiedys to nie chcialem zniego zejsc. Utracilem sens zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23'19,pilnuj swojego czasu i nie poganiaj .tak bedzie lepiej mądralinski gosciu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×