Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie lapie tego

Zwyrodniala matka?

Polecane posty

Gość Nie lapie tego
O k... Heheh no nie wiedzialem. Masz tak meskie odpowiedzi!!! W takim razie cieplej nocy hehe☺zamiast z kolegami na browarze to ty na kafe? K... Nie wierze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A y durny ciulu gdzie? hehehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Ja wlasnie wrocilem☺ chyba strzal w dziesiatke?lubisz tecze?az mi sie cieplo zrobilo hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ciepło w gaciach? To na drugi raz zapamiętaj - do szczania po piwie trzeba rozpiąć rozporek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Hehe zeby to raz mi sie ulało☺ zrob to dla mnie i daj sobie nick" cieply" bede wiedzial kto pisze☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale, jak sam przyznajesz, to ty jesteś dziś "ciepły" i masz ciepło ;) Oszczędności na ogrzewaniu są? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
A tak powaznie cieply mam tej jeszcze mojej zonie przypierdo.... Za to ze nie bierze te moje dzieci na wakacje, czy olac system! Po tych wpisach matek ogladajacych " trudne sprawy" " dlaczego ja" wywnioskowalem ze mam miec dzieci gleboko w d***e w przeciwnym razie mam wyrzuty sumienia hehe i nie moge sie pogodzic ze ukochana zona dupodajka odeszla z przebiegiem 2000000mln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ciepły. Masz zajmować się dziećmi jak potrafisz najlepiej. Zabieraj je na wakacje - zapamiętają to na długo. A swoją ex się nie przejmuj, ciepły. Olej ciepłym moczem - zamiast spodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
No i za to cie lubie, tez tak mysle, trzymaj sie cieplo hehe:)ide spac narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze ,jak się spotkasz ze swoją ex żona to błagam pogratuluj jej ode mnie słusznej decyzji,wreszcie ma kobieta spokój od młotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od TEGO młotka ma spokój. Ale kolejne młotki nadal walą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roken
Co ? Matce wolno a ojcu nie ? Ona na wakacje ,bo jej sie naezy , ale ojcu juz nie bo dzieci ma. Skoro opieka naprzemienna to maja tyle samo obowiazkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O! Kolejny młotek ;) Tylko ten to nawet nie umie walić. Chyba że konia. Ale walić konia młotkiem? ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie piz...y z wasami, kolejne co trzepia alimenty, cztałyscie, ze nie pracuje? Za co jedzie? Kazda z Was ma w dupie dzieci!!! Wam sie nalezy, ale chlopu nie, zapie...aj na alimenty, wez dzieci na drugie tyle, a ja poleże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roken
Jestem kobieta i bardzo przykre ze baby sa tak wulgarne i prostackie w swoich komentarzach. Zawisc,wrednosc, zlosliwosc . Mozna sie nie zgadzac z autorem,dopiec mu . Ale takie komentarze jak tu przeczytalam daja wrazenie ze pisze gosc z intelektualnymi glabami wykapanymi w rynsztoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Nie bo jebne, juz kladlem sie spac i mowie zobacze na forum przepraszam, ze tak was nazwe jestescie glupimi piz...mi jak ta moja zoneczka od siedmiu boleści, czytam posta jednej z babeczek popadlam w rutyne, mysle " no straszne"" o jej ",a wielkie madre sowy pajacujecie po forach i wypisujecie debilstwa "zostaw go", "on sie nie zmieni" wy k... Szm...y rozwalacie 50% Polskich rodzin. Tak samo tutaj nie chodzi mi o to, czy mi tutaj klaszczecie. Zastanowcie sie co piszecie bo niektore baby sa tak tempe, ze czasami modle sie , zeby spotkac sie z Toba w realu pryszczaty brzydalu w spodnicy po kostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Ludzie czy wy nie patrzycie sie na dobro dzieci? ja rozumiem, ze zycie jest jedno, ale no kurcze, zona mnie zdradzala to ja wszystko stracilem nie szukam zemsty!!!chce , abym mial pewnosc, ze zostawiam je z odpowiednia osoba, jezeli wy twierdzicie skoro mamy opieke naprzemienna i ona moze od tak sobie jechac?nie myslac o dzieciach? No to ja dziekuje! Rozwod rozwodem, ale czym winne sa dzieci? Mamusia ich nie chce? Niech powie ja wezme je 24 na dobe zlotowki nie wezme od niej obiecuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roken
Halo NIE LAPIE TRGO ty tez miej klase jak chcesz rozmawiac na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Przepraszam, ale sie zdenerwowalem, czesciowo rozumiem ich komentarze ale? No wlasnie! Z kim sie zadajesz takim sie stajesz. Z 40 komentarzy uslyszalem tylko dwie madre wypowiedzi Cos w stylu ze nie zrozumialem sensu zycia i od cieplego, zebym zajmowal sie na tyle dziecmi ile potrafie Reszte yo wyzwiska i ataki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Nie jestem zlym czlowiekiem bynajmniej tak mi sie wydaje? Nie mnie to oceniac! Nie mam pieniedzy na tyle, zeby zrobic im spa w hotelu 5 gwiazdkowym, pracuje 7 dni w tygodniu, zeby im na te wakacje odlozyc, nagroda bedzie dla mnie jak chociaz przez 5 sekund zobacze ich usmiech na twarzy i sie przytula do mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Matka jest matka, matka jest matka. Ile razy ja to slyszałem! Fakt jest taki, ze jest rozwod za rozwodem, ja pozbieralem sie mija pol roku od rozstania, a dzieci? Pytaly sie mnie niedawno , czy mamusia z nami pojedzie! Wez dziecku w delikatny sposob wytlumacz, ze nigdy nie bedziemy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Nie zasne przez Was dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roken
To zawsze sa trudne sprawy i przewaznie saje po stronie ojcow ,bo wiem ze kobiety potrafia zeszmacic zycie swoich dzieci po to zeby dopiec swoim bylym partnerom. Ex zona sobie pojedzie,bo wie ze ty zalatwisz wakacje , zajmiesz sie dziecmi. Dam ci rade, zabierz dzieci na wakacje w Polce. Wynajmij pokoj i bawcie sie dobrze ,bez wzgledu na pogode czy niepogode. Dla dzieci nie jest wazne jak i gdzie, ale z KIM ! Ja nie jestem dzieckem z rozbitego domu,ale teraz wracam w miejsca ze swoja rodzina ,gdzie kiedys bawilam sie swietnie z rodzicami. Zapakuj dzieci do auta ,wez swoja dziewczyne (jesli masz ) i uzywajcie zycia ! Smaz kielbaski na grilu, kupuj pizze ,kapcie sie w deszczu i zapamietaj jedno..... dzieci nigdy tego nie zapomna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
W takim razie trzecia madra wypowiedz, w temacie.dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdesperowany tatuś nawala na matkę dzieci i inne kobiety mając wszystkie na równi za takie czy smakie tylko dlatego,że raz na ileś wyjedzie sama a dzieci w tym czasie będa miec zabezpieczoną opiekę. Nie znacie sytuacji a wnioskujecie,że jedzie za jego kasę,bo nie pracuje.Skad wiesz skąd ma pieniądze ? Z alimentów na wakacje nie da się odlożyć by zafundować sobie wylot na urlop ciołki . Autor sam chyba ogląda "Trudne sprawy" i takie tam,bo stosuje ten schemat filmowego myślenia. Cale szczęśćie,że wyjedzie - będzie mieć więcej sily na następny czas gdy będzie juz z dziećmi na powrót. Ktos tu radzi 'bierz dziewczyne jak masz..itd' haha,ojciec dwojga dzieci,prawie rozwodnik,z naprzemienną opieką i kobieta przy boku ? jak co to kobieta nie dziewczyna,bo chyba umowna ona to nie nastolsatka tylko dojrzala kobieta,na marginesie. wylewa żółć o jeden wyjazd na pewnie dlugi czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyrodnialcy siedzą w pace na przyklad za brutalne morderstwa ! a tu raptem nocne larum bo next dzis nie mogła zabawiac sie z niedoszlym rozwodnikiem (taki mężczyzna do niczego poza seksem sie nie nadaje i mądra kobieta pchac sie nie bedzie w rodzicielskie dożywotnio uklady miedzy klótnie byłych malżonków i ich dzieci) az miał w gaciach mokro hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musi byc provo.Niemożliwe by facet pół nocy jojczył na forum o jeden wyjazd wakacyjny bez dzieci i to miałoby swiadczyc jakoby o zwyrodnialstwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Strasznie k... Potrzebuje tej sily nie pracujac, no niesamowite, jaz********a 7 dni w tygodniu alimenty dlugi bo ta szmata mi nie placi pomimo zaciagalismy je wspolnie aty p********z niech sobie jedzie odpoczac!!! Tipsy cisie nie przegrzaly od tego pisania? Plytkie masz myslenie. A co to k... Ksiezniczka? Mam jej jescze dope wylizac? Zeby jechala tam czysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrady to ( choć nie chcemy tego przyjac i wypieramy,zganiamy calą winę na druga osobę) skutek wczesniejszych malżenskich zaniedbań.Wybiera się najprostszą i tchorzliwa drogę zdradzając zamiast rozwiązywać problem. Taka prosta prawda : zdrada = skutek,przczyny byly wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×