Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie lapie tego

Zwyrodniala matka?

Polecane posty

Gość gość
Mowa o relacjach/zwiazkach,nie wyłącznie seksie w wulgarnym wydaniu ost.gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
On nie jest wulgarny, on jest nad wyraz szczery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna byc szczerym i nie wulgarnym.Ale 'kundle'tak mają,ze szczekaja zajadle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Hehe dobra jestes:) niezly masz charakterek, dowalilas mu w sposob inteligentny☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty chyba nie słyszałaś jak zajadle suki szczekają. No tak - nie słyszałaś, bo sama ujadasz w tym zespole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
He slyszalem bo mialem taka nawet w kagancu potrafila ugryzc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku lat sam zajadle ujadasz na kafe jak ten kundelek na krótkim łańcuchu przy budzie, mizoginie. Wcinasz sie mądraliński,oblesny w posty młodego bedac 15 czy więcej lat,jak pisałes,po rozwodzie . Twoje rady i pogardliwe komentarze są od czapy i monotematyczne ,bo on jest na początku swoich przykrych,trudnych na te chwilę dla niego przeżyć. Ty mu nie pomagasz tylko utwierdzasz swoją wulgarną podmiotiwość do kobiet stary forumowy wyjadaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wskoczyłoby sie pod chłopaczka. Co? I boisz sie że jak zrozumie jakim ścierwem podszyte są wszystkie baby (czyli także i ty) to nie zechce na ciebie wskoczyć? No to masz problem.. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'jaja..'czy jakos podobnie,'twałpon' itd. : jestes zbyt inteligentny,by nie wiedzieć co piszesz , od lat to samo więc stajesz sie mono. A tak naprawdę to zwracasz na siebie uwagę odszczekując jedynie. Daj autorowi przezyc JEGO stan po SWOJEMU,w JEGO czasie. Jesteś od niego starszy.Rozumiesz,że kazdy moze,ma prawo podchodzić/przezywac po swojemu ? autor mimo ,że "świezynka " w temacie ma nad toba te przewage,że nie jest wulgarny,oblesny,prymitywny w określaniu kobiet i swojej żony.Przyjmuje krytykę,uwaznie studiuje,podpytuje.Zostaw ten wątek w spokoju. Mozesz podbijać te spamowane,tam na pewno sa twoje sprzed lat wpisy. I w jakim środowisku ty sie obracasz (pyt.retoryczne,bez odpowiedzi) ,że tylko same dzi*fki,ku*rw*y,szm*aty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znają cie cygany. Szczekasz, szczujesz i podgryzasz. Jeśli nie zgadzasz się z czyimś osądem, to będziesz judzić i podchodzić. Pluć, szczuć i obnażać. A teraz proszę - wycierasz sobie ryja dobrem autora wątku, żeby przyj..ać komuś kogo nie lubisz. KLASYKA. Skąd my to znamy? Czy jest tu ktoś, kto nie spotkał się z babskim zasłanianiem się t.zw. "czyimś dobrem" w celu skasowania przeciwnika? (zazwyczaj chodzi oczywiście o t,zw "dobro dziecka") Jesteś wyjątkowo (a właściwie typowo) wyszczekana - ale ja znam te wasze numery. Pani Bruner :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.s. Obrończyni sie, qrwa, znalazła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poległes tym ostatnim wpisem. Sorki,to nie nasz temat,problem.Ja usuwam się,niech sobie mlody go tworzy dalej.Ty zasmiecaj temat dalej.Już niejeden tak poległ,w tym z twojego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech sie młody uczy jak przeganiać czarownice (w znaczeniu jędze, a nie czarodziejki). Przyda mu się to przez reszte jego życia, a potrzebne będzie mu zaraz jak tylko była zacznie robić mu jazdy i zagrywać tak jak ty. Będzie miał jak znalazł. A ty? Wsiadaj na miotłe i wiej.... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie dziwię wulgarny gościu, że żona od ciebie uciekła i dziecko jeśli je masz, to się ciebie wstydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że sie nie dziwisz - bo d***** rzadko sie dziwią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwka to cię wysrała w rowie mule pasiasty z krowim kałem zamiast mózgu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostytutka go wysrała i olała, a żona jak się tylko zorientowała z jaką patolą się zadała, to zwiała :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A oto powyżej mamy typowy sposób porozumiewania się płci zwanej nadobną (właściwie nie wiem dlaczego to płeć "nadobna", chyba żeby sie rymowało z "do dopy podobna";). Polotu toto nie ma, rozum jak kozie smarki - ale jak rozpuści kopare.... to ratuj sie kto może. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lapie tego
he he, czytam wasze sprzeczki i wy jesteście większymi popaprańcami niż ja, w pozytywnym tego słowa znaczeniu:) a tak na wstępie chciałem tym osobom, które mnie negowały i wspierały podziękować, otworzyłem się do ludzi, a to już sukces:) są to początki , ale to już coś ;)ale pomogliście mi przede wszystkim w tym, że spoglądam na moją żonę troszkę inaczej tzn. wcześniej żyłem nią! i nie potrzebnie bo zdałem sobie sprawę, że ona nie wróci, to nie ta sama osoba tak jak ktoś napisał. Ja nazbierałem już pieniążki na wakacje i chcę spędzić je z dziećmi, to wiem na pewno:) żona jest jest już wolną osobą, tak samo jak JA! i decyzje podejmujemy na pewno świadomie, pozdrawiam Was jak będę mieć jakieś problemy ze sobą to napisze, liczę na pomoc trzymajcie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko trzymaj ptaka w spodniach - bo wiesz, puszczanie ptaka to kosztowny sport. A te z dziuplami tylko czekają żeby mu łebek przytrzasnąć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Jestes pozytywna osoba hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×