Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie lapie tego

Zwyrodniala matka?

Polecane posty

Gość gość
Autorze,masz spory poziom agresji i prostactwa w myśleniu i wysławianiu się wiec jeśli chcesz podyskutować,to winienes zmienić styl. Inaczej temat będzie passe. Spokojnego weekendu,jak co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Macie racje, nie potrzebnie sie staram w stosunku co do dzieci, powinno mnie to nie interesowac, wkoncu dostaje za to kase moja zona tak? czas zajac sie soba ,od pol roku latam jak pizniety, zeby dzieciom bylo lepiej, ja sie pytam po co?!!! Najlepiej zostawic to wp**du wszystko, wyjechac za granice, zaczac od nowa zycie, wlaczyc skypa i porozmawiac z dziecmi co tam u Was. Zauwazylem,ze im wiecej sie angazuje tym wiecej dosttaje po dopie, zmieniam tok myslenia, dziekuje Wam bo mi troszke otworzyliscie oczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Stracilas kiedys rodzine? Wiesz jak to boli?kiedy idziesz do pokoju i widzisz tylko zdjecia dzieci na scianie, codziennie dzieci mnie budzily, wspolne posilki, stracilem to co kochalem z dnia na dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyluzuj,masz dzieci stale,naprzemiennie.Nie placz. Straciles coś /kogoś,bo nie zalatwiliście swoich życiowych spraw w porę. Ona tez straciła,nie tylko ty więc nie uzalaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10'31,nikt co tu nie otwiera oczy,ze masz wszystko rzucić.Wymyslasz kolego. Do wakacji jeszcze duzo czasu a ty drzesz szaty,że mama wyjedzie na chwilę zlapać inne powietrze ? to nieracjonalne,bo jak by zachorowala to ty bys chyba przejał całkowitą opiekę /wydatki /wychowanie .Wtedy bys jeczał jakie to trudne.Ile kosztuje i tak dalej. Sorki,ale nierówny jesteś.Może jakis psychiatra na zrównowazenie i zdjecie agresji ,co czynisz m.in. zalosnymi uwagami do anonimowych osób na kafe i wrzucasz kobiety do jednego worka z choćby "Ukrytej prawdy". No slabe to autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Mam 37 lat na karku nie mam naprawde ochpty od nowa sobie wszystko ukladac, dwie corki, latwo jest mowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plączesz się.Zaczałeś infantylnie od zwyrodnienia matki (gdzie ? wychowuje wasze dzieci nieprawidlowo ? ),bo poleci bez dzieci odpocząć pozostawiajac je zabezpieczone na miejscu. Wakacji jest wiele tygodni,można wszystko ułozyc i pogodzić bez trudu. Teraz juz nie o zonie,dzieciach tylko o sobie.Misiu,o co ci chodzi ? Idz na jakaś terapię,jesli w zyciu codziennym walisz takie androny jak na kafe. Pierniczysz jakbys miał z osiemdziesiat kilka lat i ukladal sie do pożegnania z żywotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wziąłeś suke za żone to i suka sie guni. 90% kobiet to suki :classic_cool: Ty sie przygotuj na to że wkrótce jakiś pies na baby zamieszka z twoimi córkami. A potem kolejny. Wtedy będziesz miał jazdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twałpon,jakby nie była suką (zdolna do rodzenia) to musiałby byc gej - facet z facetem.Logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo nie jest pewne ze tatus co i rusz nie zafunduje coreczkom wyskakującej z rana z pościeli nowej i nowej cioci ?! i cichaczem przemykajacej do łazienki i w nogi,żeby dzieci niby nie zauwazyly,ze tata ma coraz nowszy kobiecy model .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
A myslicie dlaczego odeszla? Oczywiscie, ze ma nowego gacha, niezlych mialem znajomych wszyscy o wszystkim wiedzieli. Jak na razie to nawet nie chce nikogo poznac, bo moge ja tylko skrzywdzic swoim zachowaniem, jak tylko dojde do siebie moze znajde sobie jakas ciocie pod kocyk☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy że jesteście siebie warci: ty pies na baby, ona suka na psy. To i pies was pier/dolił. I wasze szczenięta też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdrady ,romanse sa skutkiem roznych niedoborów i nie ma,że wina lezy tylko po jednej stronie.Musialo wczesniej sie nie ukladac,bo gdy jest dobrze nikt poza domem nie szuka wrażeń z innymi. Nie mozesz przebolec,ze to ona odeszła.Ego sie zachwialo,co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
A dziwisz sie? Ze sie zachwialo? Czyli jak sie cos psuje to ide do innego, zamiast starac sie ratowac?niezle podejscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoba porzucona ma przerabane, nie zycze tego uczucia nikomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Jeśli kobieta ma sucze geny to daje dopy każdemu kto sie nawinie i ma kotasa gotowego. Wystarczy żeby miała cieczke. A że kobieta, w przeciwieństwie do suki, cieczke ma stale - to koktajl gotowy. Woila :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nalezalo ratowac wczesniej,bo psulo sie nie w dniu kiedy ona odeszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
W naszym malzenstwie bylo roznie czasami, chcialem odejsc bo noe dawalem juz z nia rade, czy ja ja zdradzilem? NIE bo nie potrafilbym jej spojrzeć w oczy. Jestem tego samego zdania co poprzednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'59,osoba porzucona często nie chce widziec wczesniejszych sygnalów i zamiata pod dywan mysląc,że jakos samo sie ułoży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwiazki rozpadaja sie nie tylko z powodu zdrad wiec nie przypisuj sobie bohaterstwa bo nie zdradziłeś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Proponowalem terapie zeby to ratowac i co? Nie chciala.Czy terapia nie jest szukaniem pomocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Oczywiscie ze ja moglem puścić bokiem i to dwa razy teraz zaluje, ze tego nie zrobilem, bylo u nas zle, chcialem z nia rozmawiac to nie chciala jak jej mialem powiedziec co mnie bolalo skoro byl wieczny foch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek się rozpadł przez jej zdradę, ale to ona odeszła. Biedny tak tęskni za dziecmi, ale ma opieke naprzemienna, ale sady dyskryminuja mezczyzn i on nie ma szans. Schizofrenik, albo napruty bajkopiszarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czym ty sie gryziesz? To już nie twoja baba i nie twój problem. Towar macany należy do macanta, towar rochany należy do rochanta. Baba z wozu- koniom lżej. No sam pomyśl - dałbyś radę wleźć jeszcze raz na to coś? Nawet po pijaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Oczywiscie, zenie wszedlbym jej do wyra, brzydzi mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Problem jest w tym, ze ja nie potrafie teraz sie odnalezc i tylko tyle mam nadzieje, ze to minie ku/zwa nie chce mi sie wychodzic nawet do ludzi. Mam problem i nie radze sobie z tym, moze potrzebuje jeszcze czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to z czym masz problem? Urażona męska duma? Czy suka może urazić dumę mężczyzny? Totalny olew i zdecydowane odcięcię się i jest spokój. Tylko pamiętaj - nie wolno wdawać się w żadne gierki i dyskusje. Nawet na dzień dobry się nie odpowiada. Ot powietrze. A nawet i to nie. Bo powietrze jest potrzebne, a to "coś" tylko szkodliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Gosc 17.53 dzieki za rade, musze sobie to wszystko w glowie poukladac, odciecie to najlepsze lekarstwo,im dluzej zyje nią, tym widze, że robie 2 kroki wprzod i 3 w tyl. Przepraszam wczoraj za te chamskie teksty, ale bylem napruty w 3 dopy jak kogos urazilem to sorki, rano tez sobie klina zrobilem,dopiero zaczelo mnie puszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Meska duma naruszona jak cholera boli jak cholera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×