Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie lapie tego

Zwyrodniala matka?

Polecane posty

Gość gość
Nie ma prawa boleć! Tylko sobie możesz napluć w brodę, że takie ścierwo wybrałeś. I uczyniłeś matką swoich dzieci. Ale, jak mowi stare przysłowie pszczół: tylko ten kto nie rocha, nigdy sie nie myli :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona zdradzila,odeszla,ale powody i skutki dotycza obojga.To nie było z dnia na dzień,cos nie trybiło zapewne od jakiegos czasu.Przerób to,moze terapia indywidualna ? Wyciszysz się,ułozysz na nowo. Durne pocieszenie,ale co roku jest kilkadziesiąt tyś.rozwodów.Najczesciej kobiety są zostawiane,teraz wiesz jak to boli.To działa w dwie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka terapia? Baba poszła sie je/bać, ale wina jest męża? Jedyna skuteczna terapia w takich sytuacjach -, to zaszyć babie pipe i zabrać buty!! Psycholożki od siedmiu boleści! Wziąć na was kija! To będziecie miały tych boleści trzydzieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'00,czytaj ze zrozumieniem : autor pisze,że zle znosi fakty zdrady,rozpadu i,że mu spadlo poczucie wartości (jak zwał tak zwal) wiec ma sobie pomóc.Terapia,nie chlanie wódy czy innego procentowego napoju. Buty to ty sobie zabierz.I zaszyj swojego ptaka! (odpowiedzprosta na prostacki post ).Niech rzuc****erwszy z was kamieniem jesli nie zdradził a sie na kafe teoretycznie wymądrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Sprawa alkoholu tez mnie martwi, bo zaczalem pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Gdy dzieci sa to ani grama, ale jak tylko pojada znowu maraton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...i już nie przestaniesz. Polub siebie. Polub piwo. Polub swój stan. Piwo, samotność i brak baby jest stanem błogosławionym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Masz racje to mi pomaga,zero zmartwien☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Z kobieta sie nie zgodze brakuje mi hehe mam cos z dzidzi musze sie przytulic,jedynie co mi zostalo to JASIEK hehe no coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To se kup kota ;) Chyba że lubisz sie przytulać do kawałka kupy o wyglądzie dopy - ale do TEGO już sie przytulałeś. Jak na tym wyszedłeś? Szukasz powtórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie autor nie umie przytulac skoro poszla zonka szukac gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to bierz JAŚKA,przynajmniej w ciażę nie zajdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Chyba wybiore anal, kotow za kotami nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Z jaskiem moge pobajerowac o analnej fantazji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny jest analek ..........od czasu do czasu ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie zdradza ot tak sobie bez powodu. Powód jest raczej taki że czegoś jednemu brakuje w tym związku. Według niej czegoś może brakowało w waszej relacji albo się popsuło i basta. I to popsucie też nie trwa z dnia na dzień. Więc winne są obie strony. A jeśli ona jest taka suką jak opisujesz to co wcześniej nie byla???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze te twoje wpisy to jakies nieporozumienie. Dorosli ludzie rozwalaja zycie dzieciom a w ramach rekompensaty na wakacje je wezmie. Dzieci maja w doopie wakacje jak ich rodzice skacza sobie do gardel i warcza. Powiem ci czego one chca: domu ciepla i milosci. Szacunku. Niby dorosli ale tylko z pesela. Wewnatez piotrusie pany. Dokup im po psp i laptopie. Sumienie uspiobe a dzieci? Zapytaj je co chca! Ja to przezylam. Niech szlag trafi takich rodzicow. Do d**y z wami popaprancy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde zwyrodniala matka? Bo chce odpocząć trochę i pojechać na wakacje bez dzieci? Teraz to pojechales autorze po bandzie... Na pewno dzieci zostawia pod opieką w tym czasie. To że matka to nie znaczy że nic jej się już nie należy od życia. Takie głupie polskie myślenie.A ty widać że zalujesz jej tego wyjazdu. Moja matka też kiedyś wyjechała na parę dni będę mnie zostawiła mnie u babci. Nie narzekalam i w życiu bym jej nie nazwała zwyrodniala. Ogarnij sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a ty słyszałaś takie pojęcie jak "łajdaczka"? Czy jest ono dla ciebie tak codzienne i oczywiste, że ci spowszedniało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
O jej ja nie bylem za rozwaleniem rodziny, chcialem terapii ile razy ja to proponowalem! bylem gotow zrozumiec moje bledy i sie poprawic, pamietam jak przyjechalem po nia, zeby porozmawiac , a ona miala satysfakcję,ze sie czapie, tego usmiechu nie zapomne, mam to przed oczami! Dziecko plakalo i mowilo mamusiu wroc, mieszkajmy razem! A ona obrocila sie i wyszla. Cala noc przeplakalismy. Ok jezeli cos zawalilem mogla potozmawiac tak? A nie sie dasac jak nastolatka! Przyszedl czarus i zamydlil jej oczy, obiecal zlote piaski , na jak dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
Lajdaczka, bardzo dobre okreslenie, mam w sadzie 6 zdjec z przeciagu 3 miesiecy z roznych imprezek zony sama to wystawiala na portalach, zeby mi zrobic na zlosc? Zebym czul zazdrosc? Przytula sie co roz to do innego?żal!!! To nie jest jednorazowy incydent. Teraz czekalem na feriach, czy zabierze gdzies dzieci, bo tak mi mowila, ze ma kase odlozona i jada razem z kochasiem, wyszlo tak, ze ja wzialem dzieci na 2 dni zonka zrezygnowala z pomyslu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka zonka? Czyja zonka?? Masz myśleć o nie: TO COŚ (to gówno, to ścierwo, ten kawałek gowna....). A nie "zonka". Bo to już nie jest twoja żonka - tylko worek na czyjąś sperme!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:32,o czyjej żonie gosciu piszesz 'łajdaczka"? rzecznik autora ? ! nawet on sie o niej tak nie wyraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
No wlasnie to jest dziwne, slowo "zonka" nie używałem jak bylismy razem, zawsze mowilem po imieniu, a teraz? Non stop, nawet jak rozmawiam z kims mowie slowo " zona" bierze mnie na wymioty jak tylko sobie pomysle o tym ze zmienila sie w tak krotkim czasie na bank spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21'46, zero kultury. Jak mężowie zdradzaja a romans wyjdzie na jaw to tak,jak mydlili oczy nowej kobiecie,ze separacja/rozwód i juz beda oficjalnie razem,z podkulonym ogonkiem wracaja do zony i jej mydla oczy,że tamta top pomyłka,itd,itp. Ale gdy kobieta odchodzi od męża to musiało długo nie grać miedzy wami. Dziecko zawsze płacze w takich razach,bo sie boi odrzucenia,to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd pewność,że twoja zona to tylko bank spermy ? Normalnie zazdrosny jestes,ze sypia z kimś innym,nie z tobą. Nie rozkmniniaj.Fakty sa takie,że was razem nie ma a wczesniej było zle.Sam piszesz,że nie było dobrze. No nie zmusisz nikogo jak nie chce.Ona wybrala inną drogę.Ta aktualna relacja jej nie wyjdzie,bo tuż po rozstaniu nic udac sie nie może gdy ma sie nie zamknieta przeszłość,ale ty jesteś tu i teraz i zajmij sie sobą,nie jej zyciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak kultury? Nazwanie szmaty szmatą, ścierwa ścierwem, qrwy qrwą nazywasz brakiem kultury? To jak was nazywać żeby było kulturalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie lapie tego
"Zona, gdy odchodzi to musialo dlugo nie grac miedzy Wami" Zal! Gdy facet odchodzi to jest sukinkot a zonka wporzadku. Ja jestem tylko czlowiekiem, popelniam bledy, tak jak kazdy z Was. Nie pracowala powiedziala mi wprost, ze nie wyobraza sobie wrocic do pracy? To bylo wporzadku? No przepraszam mam na czole wyryte WBK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My znamy tylko jedna wersje wydarzeń czyli od autora. Nie znamy natomiast wersji jego zony. Z powieści autora wynika ze jego żona to qrwa, szmata, worek na sperme i Bóg wie co jeszcze. Skoro taka beznadziejna baba to co Ty w niej widziałeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To samo co chłopaki widzą w tobie. Zresztą w nocy widzenie ma małe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×