Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wcielone zlo

potrzebuje pomocy :P

Polecane posty

witam,mam oto taki problem.mam w domu obraz (chyba orginal) nie ma podanego autora.napewno jest to obraz olejny namalowano go cos ok 100 lat temu moze wiecej.przedstawia on 3 kobiety (nimfy) nad rzeczka,z 2 labedziami.akcja rozgrywa sie gdzies w lesie.2 kobietyu maja ciemne a 1 jasne wlosy.czy ktos moz ewiedziec jaka jest nazwa tego dziela?lub kto moze byc autorem przypuszczalnie.z gory dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upsia
up up up do gory jak kangury :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupeek
zapewne ktorys z obywateli II RP. watpie by ktokolwiek umial Ci podac konkretniejsze dane bez rozmowy z kimkolwiek kto ten obraz nabyl na temat tego, skad go wzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znajdziek
A ja mam też oryginalny olejny obraz. Na oko późny Gomułka. Obraz przedstawia scenę polowania na Jelenie. Cecha charakterystyczna: jednemu jeleniowi zapomnieli namalować nogę. Mam też plastikowy zegar z kukułką do opchnięcia jakby ktoś chciał ;P http://www.pasjaksiazek.pl/konkurs_znajdziek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cicho baby
przedstawia on 3 kobiety (nimfy) nad rzeczka,z 2 labedziami.akcja rozgrywa sie gdzies w lesie.2 kobietyu maja ciemne a 1 jasne wlosy.czy ktos moz ewiedziec jaka jest nazwa tego dziela?lub kto moze byc autorem przypuszczalnie autorem niechybnie będzie Vermeer, tylko pewnie coś w datach pokręciłaś. Szkoda, że nie sygnowany, bo byłby dużo więcej warto, a tak to tylko jakieś 2mln $

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Znajdziek, u mojej ciotki na wsi jest obraz z wilkami goniącymi wóz zaprzężony w konie i jeden koń też nie ma nogi :-) Kiedy byłam dzieckiem zawsze starałam się jednak tę nogę znaleźć, to do tej pory chyba najwnikliwiej przestudiowane przeze mnie dzieło malarskie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×