Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Gość gość
Oczy czarujące a usta poezja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oczy czarujące a usta poezja.. x a dupa z****** ze strachu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
d.u.p.a. z.a.s.r.a.n.a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no... teraz filozof gaciami trzesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To najprzystojniejszy mężczyzna na świecie. Kto sie zgadza ręka w gore! :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redivy dziś To najprzystojniejszy mężczyzna na świecie. Kto sie zgadza ręka w gore! smiech.gifsmiech.gif x zwlaszcza te jego rece ociekajace krwia dodaja mu takiego uroku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redivy dziś To najprzystojniejszy mężczyzna na świecie. hahaha... :(a ty moze jakis wylew do mozgu mialas ?co z toba nie teges ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co ktoś ma jakieś nowe zdjęcia????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu tak się dzieje,ale śnił mi się już dwa razy praktycznie cały czas o ten człowiek siedzi w mojej głowie jest mi Go strasznie szkoda ale dziwnie się z tym czuje.Najlepsze jest to,że nie mam 15 czy 16 lat ale prawie 30...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Jesteś tutaj nowa? Jak natrafiłas na ten wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafiłam tutaj przeszukując internet na temat wiadomości o K.,czytając chyba wiekszosc komentarzy pod artykułami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ile jest takich osób w kraju. Kilkanaście czy kilkadziesiąt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli takich osób jest więcej to dlaczego akurat On w zasadzie co chwile się słyszy o morderstwach itp.a wątpie,że tyle osób się tym interesuje.Więc o co chodzi???Czy On ma coś w sobie co skupiło uwagę tylu osób(pewnie samych kobiet)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No raczej, że ma. Najprostsze porównanie - Kajetan P. czy Krzysztof Sz. Kogo wolisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli,że chodzi o Jego wygląd owszem jest przystojny i to bardzo,ale zobaczyłam to dopiero na zdj.jak go zatrzymali szczególnie te z samochodu na Malcie wcześnie jak co chwilę Go pokazywali jakoś nie przykuł mojej uwagi,mimo,że widziałam w Nim młodego,fajnego chłopaka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Really...? Wymienialnym do jutra jest chodzi o jego zalety i dlaczego tak cholernie mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też i dla mnie to jest chore nie mogę pozbyć się go z mojej głowy,moich myśli chyba zwariowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląd oczywiście tez. Jest bardzo przystojnym i eleganckim mężczyzna. Bardzo, bardzo. Jego wygląd i sam sposób bycia jest dość wyróżniający. Same jego koleżanki z uczelni wspominamy, ze był dość charakterystyczny przez niesamowita kulturę osobista, charyzmę, szacunek do kobiet, łatwość w wysławianiu sie I bogaty zasób słownictwa. Był tez bardzo elegancki chcociazby w ubiorze. Nie wiem zupełnie po co to pisze. Przecież wystarczy "zapoznać" sie z osoba Kajtka. W nim wszytko jest interesujące i pociągające. Poglądy odnośnie dzisiejszego świata i ludzi, ciekawy sposób bycia, znajomość kilku jezykow obcych, oczytanie i wszechstronna wiedza na wiele tematów. Dla mnie to taki całokształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×