Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Gość gość
Właśnie nikt nic nie pisze,chyba zostałam sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obserwuje wątek na bieżąco ale w ten weekend mam tyle spraw na głowie ze nie wiem gdzie włożyc ręce.. Ale myślami jestem oczywiście przy K... Wczoraj odwiedziłam rodzinkę. Wujek golił się z dość zabawna minka, aż wybuchałam śmiechem i tak sobie mysle... Jak Kajtek musi wyglądać goląc sie XD Stoi przed lustrem cały w piance do golebia z wykrzywiona minka coby się nie zaciąć i czmychna maszynka po buzi ^^ Czy tylko mnie taka wizja bardzo rozśmiesza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kajtek w wiezieniu nie moze uzywac maszynek do golenia, ani nie ma lustra. To wymogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze ciekawe jak On teraz wygląda,co robi, o czym rozmyśla.Oby gdzieś pojawiły się Jego obecne zdj.bez cenzury...oj chciałabym je zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to nie jest tak,że sam musiałby wyrazić na to zgodę,ale może się mylę ciekawe od czego to zależy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oficjalnie takie zdjęcia pojawić sie nie mogą. Wyraźnie mówi o tym prawo ale jak dobrze wszyscy wiemy- rożnie z tym bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kurcze ciekawe jak On teraz wygląda,co robi, o czym rozmyśla.Oby gdzieś pojawiły się Jego obecne zdj.bez cenzury...oj chciałabym je zobaczyć x wyglada jak brudna swina i rozmysla, ze jednak zycie komara jest duzo wiecej warte niz jego zycie teraz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet bez zdjecia ciagle widze tylko jego rece rzeznika, ociekajace ludzka krwia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się zastanawiam co robi, o czym myśli, jak wygląda. Niedługo ma być przewieziony do szpitala psychiatrycznego na obserwację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli niedługo bedą nowe zdjęcia do mojej kolekcji ^^ Jak juz wspominałam, mam ponad 700 zrzutów ekranu związanych z Kajtkiem na telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Masz może takie,których my mogłysmy jeszcze nie widzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce zobaczyc zdjecie tego srajtka-psychola z odrabana glowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciala zobaczyc jak wygladaja te wszystkie zauroczone psycholki tutaj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś wlasnie,daj jakies zdj Kajtka ktorych nie widzialysmy jezyk.gif x daj swoje zdjecie to ocenimy czy nadajesz sie dla kajtka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, teraz pytanie. Czy to "zauroczenie" K. jest takie samo jak na początku, czy osłabia się z dnia na dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yennefffer dziś No ja też, cały czas o nim myślę i nieraz nie mogę skupić się na np. nauce, bo mam go caly czas w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×