Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś,ale jaki to ma sens przecież żadna z Nas nigdy Go nie pozna.Dlaczego tak strasznie zmarnował swoje życie mógł mieć wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Mu siedziało w głowie,że zrobił coś tak strasznego ciekawe co teraz myśli o tym co zrobił,kurcze jest tyle rzeczy,które mnie nutrują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za każdym razem gdy patrzę na Jego zdjęcia i te strasznie smutne oczy aż mi świeczki w oczach stają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widze zdjecie tego psychola to mysle o Kasi,jej rodzicach i bliskich.Jest mi przykro,ze nie ma odpowiedniej kary za taka zbrodnie:( bo nawet kara smierci to za malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Co Mu siedziało w głowie,że zrobił coś tak strasznego ciekawe co teraz myśli o tym co zrobił,kurcze jest tyle rzeczy,które mnie nutrują??? x pewnie jeszcze mu nikt nie umarl i myslal,ze odrabana glowa znowu odrosnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze chcial zabawic sie w doktora Frankesteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejterzy skonczcie juz :v on musi sie czuc tak samotnie,nawet nie ma z kim porozmawiac,wymienić swoich podglądow...przecież samotnosc to jest najgorsza rzecz dla czlowieka. A jego rodzice zauwazyli jego zmiane mimo to olali go bo wazniejsza byla dla nich praca niz wlasne dziecko. Poza tym mysle ze ta zbrodnia byla pewną zemstą na rodzicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes zwyklym trollem internetowym i tyle na temat. Samotna to jest ofiara tego obrzydliwego psychola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna zemsta:D tylko,ze rodzice nie spedza zycia za kratkami. W domu mu pewnie za dobrze bylo i za to mu sie w duppie poprzewracalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"W domu mu pewnie za dobrze bylo" a ty u nich w domu pewnie byles i wszystko widziales :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie bylam a ty tez nie bylas.Czesto tak jest,ze dzieci z tzw.dobrych domow(dzieci lekarzy,policjantow,prawnikow itd.ktorym wszystko z nieba spada i wszystko im wolno)staja sie przestepcami - bo moga miec wszystko,co im sie zamarzy i trzeba cos wymyslec gdy swiat stanie sie nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Czyli,że chodzi o Jego wygląd owszem jest przystojny i to bardzo,ale zobaczyłam to dopiero na zdj.jak go zatrzymali szczególnie te z samochodu na Malcie wcześnie jak co chwilę Go pokazywali jakoś nie przykuł mojej uwagi,mimo,że widziałam w Nim młodego,fajnego chłopaka... Dokładnie, choć we mnie coś się zmieniło w przeddzień jego przylotu do PL. Wcześniej wiedziałam, że ktoś taki jest, widziałam zdjęcia, ale to właśnie wtedy coś we mnie pękło i mnie "oczarował".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I od tego czasu myślę o nim codziennie. Dla mnie to chore i obrzydliwe, co zrobił, ale gdy patrze na niego zapominam o tym i w głowie mi się nie mieści, że ktoś o takim wyglądzie mógł się dopuścić tak potwornej zbrodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenn, mało czasu dzisiaj miałam ale na bieżąco sprawdzam wątek ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" szacunek do kobiet" Hehehe dobre ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem zauroczona jego osobą, ale to co wy tutaj odpierdalacie to jest chore. Jakies kółka wzajemnej adoracji, 'postawiłam sobie za cel spotkanie się z nim' (zjebałam się z tego). Już widzę jak Kajetan spotyka się w z random laską w więzieniu. Kurwa mać cos pięknego. Pocałowałabys klamkę albo bramę tego budynku tylko, a nie się z nim spotkała. Ale marzyć zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redivy dziś .... był dość charakterystyczny przez niesamowita kulturę osobista, charyzmę, szacunek do kobiet x "kultura osobista,charyzma,szacunek do kobiet.." -jestes przy zdrowych zmyslach? ..."wystarczy zapoznac sie z osoba kajtka"??? - chyba nikt normalny nie chcial by zapoznawac sie z taka osoba:( ale tobie zycze zebys sie zapoznala :D przeczytaj to co sama piszesz, jakis bezrozumny belkot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kultura osobista kanibala to tez cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ius wczoraj Doskonale Cie rozumiem i czuję się dziwnie z tymi myślami,ale On cały czas jest w mojej głowie.codziennie muszę mieć chociaż chwilę,aby poszukać jakiś nowych informacji na ten temat,ale ostatnio jakoś mało...i tak jak wczoraj wspomniałam mam prawie 30 lat i rodzinę...chyba zwariowałam,ale z drugiej strony dobrze,że jest jeszcze kilka takich osób...z którymi można wymienić swoje mysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kultura osobista kanibala to tez cos x oczywiscie :D charyzme i szacunek do kobiet taki osobnik tez musi miec, przeciez to nie byle jaki morderca z ulicy i nie bedzie obzeral sie byle czym:(tylko urzadzi sobie uczte,moze poczestuje znajomych,bo przeciez nie bedzie ucztowal sam hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ailukka
Niech sobie przejmują. Mnie to nie rusza :D Przecież każdy wie, że on zrobił bardzo źle. Jeśli ktoś chce to podkreślać, dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redivy dziś Hejty trzeba ignorować po prostu jezyk.gif Jakie hejty jebniety trollu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Też dobrze czuję się z tym, że nie tylko ja mam takiego hopla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ailluka (14:10) o to mi sie podoba ;-) wreszcie jakas sensowna odpowiedz heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×