Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ailukka

...

Polecane posty

Cały czas mam Kajtosa w głowie. Jak juz mowilam jestem raczej stała jeśli chodzi o takie emocje :P Cholernie siedzi mi on w głowie a to, ze tutaj sie nie udzielam to nie oznacza ze emocje mi słabną czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię jak się tu udzielacie, bo wtedy wiem, że nie jestem sama. Chciałabym już poznać opinię psychitaryczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszeczkę na nią poczekamy. Najpewniej po 4tygodniach podstawowej obserwacji psychiatrycznej przedłuża mu obserwacje o kolejne 4 tygodnie. Musimy sie uzbroić w cierpliwość ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale emocje absolutnie mi nie słabną. Powiedziałabym raczej ze z każdym dniem sa bardziej hmmm.. brak mi odpowiedniego słowa. Jestem coraz bardziej ciekawa jego osoby. Coraz bardziej zafascynowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kolacja Hannibala Lectera" - wiersz o krwawej uczcie, w czasie której jedzone są ludzkie szczątki - to jeden z tekstów napisanych przez Kajetana Poznańskiego podejrzanego o brutalne zabójstwo kobiety na Żoliborzu. 27-latek nie ukrywał swoich fascynacji makabrycznymi zbrodniami, a utwory nimi inspirowane publikował. x rozmysla o tym ,ze uczta poszla mu kolo nosa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym żeby w polsce była kara śmierci twój bibliotekarz dawno by gryzł ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość ludzi w tej sprawie jest a karą śmierci albo martwią się że z ich podatków będzie utrzymywany w więzieniu...ale nikt nie pomyśli co się działo w głowie tego młodego chłopaka,co Go popchnęło do takiej zbrodni...mi jest Go szkoda,Ci którzy czytali Jego wpisy( ze zrozumieniem),może zauważyli jaki był samotny,zagubiony,niestety żył w swoim świecie literatury...chodź przyznam szczerze,że niektóre teksty było mi ciężko zinterpretować za pierwszym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wszystko można wybaczyć. Ale odebranie życia drugiemu człowiekowi Nie!! POWINIEN ZOSTAĆ STRACONY POPRZEZ odcięcie głowy. Ja też jestem samotny i rozgoryczony ale nigdy bym nikomu krzywdy nie zrobił. Nie wiem jak takie ścierwo może wam imponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie! Jego rodzina olała Go. Brakowalo mu milosci i ciepla co w Jego wierszach widac bardzo wyraznie. Dla jego matki byla wazniejsza praca niz wlasne dziecko. Dzieci sędziow,prokuratorow i policjantow mają trudne dziecinstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:42] Mądrze napisane. Jak dobrze ze ktoś jeszcze myśli i potrafi wyciągać wnioski Ufff.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mądrze napisane
Redivy dziś Yennefffer dziś LECZCIE SIĘ PSYCHOPATKI Jak wyjdzie lub inny taki pokrzywdzony , niech wam łeb urznie i waszym dzieciom wtedy będziecie mieli trochę rozumu. Będziecie "Dobrze myśleć". Jak można bronić psychopatę powinien być stracony ja w USA dla bezpieczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Yennefffer dziś dokladnie! Jego rodzina olała Go. Brakowalo mu milosci i ciepla co w Jego wierszach widac bardzo wyraznie. Dla jego matki byla wazniejsza praca niz wlasne dziecko. Dzieci sędziow,prokuratorow i policjantow mają trudne dziecinstwo... x A skad ty wiesz,ze rodzina go olala? on nie mial kontaktu z rodzina bo uwazal,ze kontakt z rodzina to oznaka slabosci. przeciwnie,on byl juz wczesniej podejrzany o zabojstwa i matka wyciagnela go z tego,wiec nie opowiadaj takich banialukow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mądrze napisane dziś Redivy dziś Yennefffer dziś LECZCIE SIĘ PSYCHOPATKI Jak wyjdzie lub inny taki pokrzywdzony , niech wam łeb urznie i waszym dzieciom wtedy będziecie mieli trochę rozumu. Będziecie "Dobrze myśleć". Jak można bronić psychopatę powinien być stracony ja w USA dla bezpieczeństwa. x Ja tez tak uwazam,niech was tez taki psychopata dopadnie! Bronia mordercy, a co z ofiara?, co z jej rodzicami?nawet kara smierci to za malo, nie ma odpowiedniej kary za taka zbrodnie, niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w prokuraturze wyraznie powiedzial,ze nie zaluje tego co zrobil i zrobil by to jeszcze raz. on moze mowic co chce,ale byl juz przesluchiwany kilka lat wczesniej w sprawie 3 morderstw i jakos sie z tego wykrecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam,że w Jego tekstach i artykułach jest jeszcze ukryte wiele informacji...jest to człowiek bardzo oczytany o szerokim zakresie słownictwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tu sie na nikim nie wyzywa,tylko ludzie widza,ze masz chora psychike i to ci nie pasuje. Ale to juz tak jest,ze czlowiek psychicznie chory uwaza sie za zdrowego a wszyscy inni sa wg.niego chorzy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Redivy dziś 13:42] Szkoda tylko,że tych osób jest tak mało ile bym dała,żeby być psychiatrą,który będzie Go badał Jego osobowość jest niesamowita.OCZYWIŚCIE,ŻEBY BYŁO JASNE NIE POPIERAM TEGO CO ZROBIŁ BO ZARAZ I JA ZOSTANE ZLINCZOWANA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zainteresowanie Jego osobą nie wzięło sie z tego,że zabił a teraz wszystkie się Nim zachwycamy tylko tym jaką ma osobowość,że jest wyjątkowy jako osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze was... W sądzie mowil ze jezeli morderstwo nie zostaloby wykryte i jakby zostal w PL to niewyklucza ze moglby ponownie dopuscic sie takiego czynu... Poza tym powiedzial jeszcze ze zabicie tej kobiety nie sprawiło mu przyjemnosci i nie chcial zeby ta kobieta cierpiala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tylko,gdyba nie ta zbrodnia nikt z Nas tutaj piszących pewnie nigdy by o Nim nie usłyszał,a gdyby nawet to nikt by nie próbował nawet zagłębiać się w Jego umysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×